اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971127348148092

جذاب‌ترین قرعه‌کشی گردشگری ایران

جذاب‌ترین قرعه‌کشی گردشگری ایران در همایش بزرگ لست‌سکند

کد: 13971127348148092

https://goo.gl/pJ5Xn2

، تهران , (اخبار رسمی): در تاریخ 3 اسفند 1397 دومین همایش لست‌سکند برگزار می‌شود. در این همایش 400 نفر از علاقه‌مندان سفر در هتل اوین دور هم جمع می‌شوند و برندگان مسابقه سفرنامه‌نویسی سال 97 لست‌سکند معرفی و اهدا جوایز خواهد شد. در این همایش تعداد زیادی جوایز نقدی و تورهای رایگان نوروزی به صورت آنلاین قرعه کشی خواهد شد.

جذاب‌ترین قرعه‌کشی گردشگری ایران در همایش بزرگ لست‌سکند
جذاب‌ترین قرعه‌کشی گردشگری ایران در همایش بزرگ لست‌سکند
جذاب‌ترین قرعه‌کشی گردشگری ایران در همایش بزرگ لست‌سکند
جذاب‌ترین قرعه‌کشی گردشگری ایران در همایش بزرگ لست‌سکند
جذاب‌ترین قرعه‌کشی گردشگری ایران در همایش بزرگ لست‌سکند
جذاب‌ترین قرعه‌کشی گردشگری ایران در همایش بزرگ لست‌سکند

جذاب‌ترین بخش همایش قرعه‌کشی‌ آنلاین و زنده‌ای است که بیش از 110 میلیون تومان جوایز نقدی و تورهای 100% رایگان نوروزی دارد و شرکت در قرعه کشی کاملا رایگان و عمومی است.

لست‌سکند چندین سال است که به عنوان مرجعی برای انتخاب تور و اطلاعات مورد نیاز برای سفرهای گروهی و انفرادی در صنعت گردشگری ایران شناخته شده است و چندین سال است که مسابقه‌ای را تحت عنوان مسابقه‌ی سفرنامه‌نویسی برگزار می‌کند. این مسابقه در سایت لست‌سکند برگزار شده و هر سال، جوایز بسیار ارزشمندی برای برندگان آن در نظر گرفته می‌شود.

امسال نیز، با توجه به استقبال بی‌نظیر از مسابقات گذشته و با رشد 600 درصدی ارسال آثار و شرکت‌کنندگان در مسابقه سال 97، (سال 96 بالغ بر 1300 اثر ارسال شده بود و امسال این آثار ارسالی به بیش از 10.000 اثر رسید) مدیریت لست‌سکند تصمیم گرفت تا دومین همایش و گردهمایی لست‌سکند را نیز اجرا کرده و با دعوت از کاندیدهای مسابقه در تاریخ 3 اسفند ماه 1397، در هتل پارسیان اوین و با همراهی تعدادی از آژانس‌های مسافرتی، فعالان مطرح و معتبر حوزه گردشگری و نیز اینفلوئنسرهای (افراد تاثیرگذار در شبکه‌های اجتماعی) فعال در حوزه‌ی گردشگری و کاربران فعال این سایت، این همایش بزرگ 400 نفری را برگزار کند.

اسپانسر طلایی همایش گروه هتل‌های پارسیان، اسپانسر نقره‌ای وب‌سایت Trip.ir (رزرو آنلاین پرواز و هتل)  و اسپانسر برنزی آژانس مسافرتی سلام پرواز هستند.

در این همایش برنامه‌های متنوعی در نظر گرفته شده است و محوریت آن حول چهار موضوع اصلی زیر است:

1.  سخنرانی‌های مختلفی توسط اساتید و چهره‌های شناخته شده در صنعت گردشگری انجام می‌شود. مجری این برنامه منصور ضابطیان و سخنرانان کامران عسگری مدیر لست‌سکند، عیسی امیدوار جهان‌گرد و سفرنامه‌نویس، سعید ضروری طبیعت‌گرد و موسس ماجراجویان طبیعت‌گرد معلول ایرانی و اشکان بروج مدیر پروژه‌ی لست‌گرام هستند.

2.  اعطای لوح تقدیر و جوایز به برندگان بخش‌های مختلف مسابقه (شامل بخش سفرنامه نویسی خارجی، سفرنامه نویسی داخلی، مسابقه نقد و بررسی هتل‌ها، نقد و بررسی آژانس‌های مسافرتی، بخش ویدئویی) و نمایش برخی از آثار برتر

3.  و جذاب‌ترین بخش همایش که قرعه‌کشی‌های زنده‌ای است که به نوعی یکی از بزرگترین قرعه‌کشی‌های تاریخ گردشگری ایران محسوب می‌شود و در کل 110 میلیون تومان جوایز نقدی و تورهای 100% رایگان نوروزی دارد! (جهت شرکت در این قرعه کشی میبایست اپلیکیشن لست گرام را نصب کنید : نسخه Andorid | نسخه IOS )

4. رونمایی رسمی از اپلیکیش لست‌گرام (Lastgram)، رسانه اجتماعی سفر و تفریح

در مجموع سه قرعه‌کشی در این همایش برگزار می‌شود:

 1. مسابقه‌ی داخل سالن همایش که جایزه‌ی آن در مجموع 20 میلیون تومان است.
 2. قرعه‌کشی آنلاین در اپلیکشن لست‌گرام با 60 میلیون تومان جایزه نقدی (بن خرید خدمات سفر) و تورهای نوروزی.
 3. قرعه‌کشی داخل سالن همایش با 30 میلیون تومان جایزه (بن خرید خدمات سفر) و تورهای نوروزی. 

علاقه‌مندان می‌توانند اطلاعات بیشتر و آخرین اخبار در خصوص قرعه‌کشی آنلاین و ثبت نام حضوری همایش را در اپلیکیشن لست‌گرام مشاهده کنند؛ همچنین جهت دانلود اپلیکیشن لست‌گرام و  آگاهی از شرایط شرکت در این همایش می‌توانند به لینک lastsecond.ir/gathering مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

لست سکند

تور لحظه آخری ، رزرواسیون هتل ، رزرو بلیط هواپیما ثبت نام ورود صفحه اصلی (current) تورها

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]