کد: 13971218354677982

پیش ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 98 آغاز شده است

آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 98

کد: 13971218354677982

https://goo.gl/PAuA9w

، تهران , (اخبار رسمی): زمان پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۸ از روز چهارشنبه ۱۵ پانزده اسفندماه آغاز شده و همچنان در مرکز استخدامی ایران نوین ادامه دارد.

آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 98
پیش ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

آزمون استخدامی آموزش و پرورش با هدف جذب بیش از 50 هزار نفر در تمامی نقاط کشور و برای اغلب رشته‌های دانشگاهی در سال 98 برگزار می‌شود

شرایط استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۸

در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۸ براساس نیاز مناطق آموزشی سراسر کشور برای حدود ۷۰ دسته بندی شغلی مربوط به مشاغل آموزشی مطرح شده، تعداد ۲۵۰۰۰ بیست و پنج هزار نفر (با رعایت ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمت کشور و درنظر گرفتن سهمیه‌های قانونی) بعد از طی مراحل آزمون و مرحله گذراندن پودمان اول و دوره مهارت آموزی جذب سیستم آموزش و پرورش خواهند شد.

شروع فعالیت این نیروها از مهر ماه ۹۸ خواهد بود. پذیرفته‌شدگان نهایی باید مابقی دوره شایستگی معلمی را به طور همزمان حین فعالیت در مدارس در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی طی کنند.

لازم به ذکر است زمان پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۸ از روز چهارشنبه ۱۵ پانزده اسفند ماه آغاز شده و همچنان در مرکز استخدامی ایران نوین ادامه دارد.

مزایای استخدام آموزش و پرورش

از جمله مزایای استخدام آموزش و پرورش را استخدام در محیط امن فرهنگی و آموزشی، امکان ارتقا شغلی تا سطوح بالاتر، ساعت کاری مناسب، پرستیژ کاری و نیز بسیاری دیگر از موارد می‌توان نام برد.

معمولا در تمامی جوامع به فرهنگیان و دبیران احترام و عزت خاصی گذاشته می‌شود و در کشور ایران نیز در طی سالیان اخیر با توجه به برنامه ششم توسعه، فرهنگیان از اعتبار خاصی در میان سایر مشاغل برخورد بوده و هستند. هر چند که در برخی موارد کم لطفی‌هایی در حق معلمان زحمتکش صورت گرفته است ولی می‌توان به آینده این قشر با ارزش در آینده‌ای نه چندان دور امیدوار بود.

رشته‌ها و فرصت‌های شغلی استخدام آموزش و پرورش برای سال ۹۸

آزمون استخدام آموزش و پرورش در مقطع لیسانس و بالاتر برای رشته‌هایی نظیر زیست شناسی، ادبیات عرب، ارتباط تصویری، الهیات و معارف اسلامی، آموزش ابتدایی، آموزش کودکان استثنایی، آموزگار تربیت بدنی، بازیگری، پویانمایی، تاریخ، تربیت کودک، جغرافیا، حسابداری، ریاضی، زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، زمین شناسی، شیمی، صنایع دستی-فرش، صنایع دستی-چوب، طراحی دوخت، عکاسی، علوم اجتماعی، علوم تجربی، فیزیک، کاروفناوری، گرافیک، ماشین ابزار، مدیریت خانواده، مهندسی الکترونیک و دیگر رشته‌ها صورت خواهد پذیرفت.

زمان اقدام برای استخدام آموزش و پرورش سال ۹۸

علاقه‌مندان توجه داشته باشند که هم اکنون می‌توانند جهت پیش ثبت نام آزمون استخدام آموزش پرورش از طریق مشاوران استخدام مرکز مشاوره ایران نوین اقدام کنند.

اقدام برای جذب در آموزش و پرورش از طریق فراخوان و ثبت نام سراسری صورت می‌گیرد و همچنین زمان برگزاری این آزمون در یکی از جمعه‌های نیمه ابتدایی سال ۹۸ و آغاز به کار پذیرفته شدگان از مهر ماه ۹۸ و شروع سال تحصیلی جدید خواهد بود.

زمان پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۸ از روز چهارشنبه ۱۵ پانزده اسفندماه آغاز شده و همچنان در مرکز استخدامی ایران نوین ادامه دارد.

لازم به ذکر است در طی روزهای اخیر گمانه زنی‌هایی از سوی برخی خبرگزاری‌ها مبنی بر برگزاری آزمون استخدامی آموزش پرورش در اواسط فروردین ماه زده شد، اما با توجه به فاصله زمانی کوتاه از زمان ثبت نام تا برگزاری آزمون استخدامی بهتر است علاقه‌مندان از هم اکنون به فکر مطالعه منابع آزمون باشند.

همچنین مشاوران مرکز مشاوره ایران نوین بر اساس آخرین اطلاعیه موجود از آزمون استخدامی آموزش و پرورش اطلاعات لازم درباره زمان برگزاری آزمون، شرایط سنی، مدارک تحصیلی مورد پذیرش، شرط معدل، شرایط نظام وظیفه و موارد این چنینی را در اختیار قرار می‌دهند.

داوطلبان می توانند هم اکنون جهت پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر از ساعت 08 صبح الی 12 شب و حتی در روزهای تعطیل با شماره 9099071782 تماس حاصل فرمایید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران نوین

مرکز مشاوره تلفنی ایران نوین، مرکز مشاوره استخدام و کاریابی در سراسر کشور، آماده ارایه ی خدمات و اطلاعات در زمینه ی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 98، ارایه ی منابع برتر، مواد آزمون عمومی و اختصاصی، دریافت اطلاعات آزمون، مصاحبه، گزینش، پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی برای بهره مندی از خدمات آزمون استخدامی آموزش و پرورش در مرکز مشاوره ایران نوین می توانید از ساعت 08 صبح الی 12 شب و در کلیه ی ایام هفته و حتی در روز های تعطیل با شماره 9099071782 از سراسر ایران تماس حاصل فرمایید. و یا در صورتیکه به تلفن ثابت دسترسی ندارید با شماره 09019673193 تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است اولویت پیش ثبت نام با داوطلبانی است که از طریق تلفن ثابت تماس می گیرند.

منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام