اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139712183547011316

امتیاز جمع کنید و بدون پرداخت هزینه، خرید کنید!

کد: 139712183547011316

https://goo.gl/qJukTy

، تهران , (اخبار رسمی): امتیاز، اولین سرویس متمرکز وفاداری مشتری در ایران است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا با خرید روزمره خود در اینترنت و انجام پیشنهادات دیگر کسب امتیاز کنند و با این امتیازها از بیش از ۹۰،۰۰۰ پذیرنده در سراسر اینترنت مجانی خرید کنند.

امتیاز جمع کنید و بدون پرداخت هزینه، خرید کنید!
امتیاز جمع کنید و بدون پرداخت هزینه، خرید کنید!
امتیاز جمع کنید و بدون پرداخت هزینه، خرید کنید!
امتیاز جمع کنید و بدون پرداخت هزینه، خرید کنید!

کاربران

کسب امتیاز برای کاربران بسیار آسان است، به‌طور مثال می‌توان با خرید از فروشگاهای اینترنتی یا نصب اپلیکیشن‌های مورد نیاز خود و حتی معرفی این پیشنهادها به دوستان امتیاز جمع کرد. حالا می‌توان با امتیازهای کسب شده خود، با مراجعه به پذیرندگان امتیاز، بدون پرداخت پول و فقط با امتیازهای خود از آن‌ها کالا یا خدمات خود را رایگان دریافت کرد. قابل ذکر است که عضویت در امتیاز، هیچ هزینه پنهانی برای کاربران نخواهد داشت.

پیشنهاد دهندگان (آگهی دهندگان)

در بازار پر تلاطم اقتصادی امروز، مهمترین هدف کسب‌وکارها افزایش فروش با کمترین هزینه جذب مشتری است. پیشنهاد دهندگان (آگهی دهندگان) با ایجاد پیشنهاد در امتیاز، کالا و خدمات خود را پیش روی چشم هزاران کاربر این سرویس به نمایش خواهند گذاشت و فقط در صورتی که به هدف بازاریابی خود مانند خرید یا نصب اپلیکیشن و غیره دست یابند، هزینه پرداخت خواهند کرد.

پذیرندگان

هر فروشگاه اینترنتی یا اپلیکیشن موبایل می‌تواند پذیرنده امتیاز باشد، پذیرندگان امتیاز با ایجاد درگاه امتیاز می‌توانند از کاربران خود به جای پول، امتیاز دریافت کنند و به ازای آن کالا یا خدمات خود را به مشتری ارائه کنند.

به این ترتیب کاربران انگیزه بیشتری برای خرید کالا یا خدمات خواهند داشت زیرا هزینه‌ای برای دریافت خدمات با کالا پرداخت نکرده‌اند. پذیرندگان در ازایی هر امتیازی که از کاربران دریافت می‌کنند در پایان روز توسط امتیاز تسویه حساب خواهند شد.

در حال حاضر زرین پال به عنوان بزرگترین درگاه واسط پرداخت کشور با بیش از ۹۰،۰۰۰ پذیرنده فعال اینترنتی، به جمع پذیرندگان امتیاز اضافه شده است، به این ترتیب تمامی پذیرندگان زرین پال نیازی به پیاده سازی درگاه امتیاز نخواهد داشت.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و  کسب امتیاز می‌توانند به امتیاز به آدرس emtiyaz.app مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

امتیاز

امتیاز محصولی خلاق و پویاست که ترکیبی معناداری و بهم پیوسته از مفاهیم بازاریابی، وفاداری مشتری، بازاریابی ویروس وار، پرداخت، گیمیفیکیشن است، که اولین نسخه آن در مهر ماه ۱۳۹۷ توسط شرکت اطلس پرتو آسیا طراحی و منتشر شد. این محصول ثبت شده در مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، کد شامد 1-1-716405-65-0-2 می باشد. امتیاز فرصتی مناسب برای برنامه های تلفن همراه، فروشگاهی اینترنتی و کسب و کارهای آنلاین است تا به اهداف بازاریابی شان دست پیدا کنند و کاربرانی راضی و خوشحال داشته باشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]