اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139801203593811424

شرکت ژرف ستارگان پایا مهاجر، فعال در عرصه تولید نایلون و نایلکس

کد: 139801203593811424

http://bit.ly/2IpwiSX

، اهواز , (اخبار رسمی): شرکت ژرف ستارگان پایا مهاجر برای اشتغال زایی، خط تولید راه نایلون و نایلکس را راه‌اندازی کرده است.

شرکت ژرف ستارگان پایا مهاجر در عرصه تولید نایلون و نایلکس
شرکت ژرف ستارگان پایا مهاجر، فعال در عرصه تولید نایلون و نایلکس

به گزارش روابط عمومی شرکت ژرف ستارگان پایا مهاجر، این شرکت از ابتدای سال 98  عرضه بازار تولید نایلون و نایلکس در اهواز راه فعال کرده است.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان به خرید انواع سازه‌های پلاستیک (نایلون و نایلکس) هم اکنون امکان استفاده از این محصول را دارند.

فاضل میناوی زاده مدیرعامل شرکت ژرف ستارگان پایا مهاجر در مورد تولید نایلون و نایلکس گفت: «تولید این محصول نتیجه یک سال تلاش بوده و برای تولید این محصول از سال 97 فعالیت‌هایی انجام شده تا هم اکنون شاهد عرضه پلاستیک درجه یک در بازار باشیم.»

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت نام شرکت به نشانی آدرس وبسایت jspm.blogfa.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ژرف ستارگان پایا مهاجر

انجام کلیه امور مربوط به عمرانی و ساختمانی-آپارتمان سازی- ساخت و تاسیس ورزشگاه- ساخت و تاسیس استخر-راهسازی-کانال کشی –لوله کشی آب و فاضلاب-جوشکاری- تاسیسات برقی- اجرای کلیه کارهای خدماتی مانند ایجاد فضای سبز –آبیاری و زهکشی-جدول و محوطه سازی-عایق کاری-تهیه و طبخ غذا- نفت و گاز سرچاهی پایین دستی-شرکت در مناقصه و مزایده –صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز –اخذ وام و اعتبار از بانکها-اخذ نمایندگی از شرکتهای داخلی و خارجی در رابطه با موضوع شرکت اداره سالن های نمایش و برگزاری مراسم ها و جشن ها و یا کنفرانس ها تصدی به هرگونه فعالیت ورزشی و تأسیس باشگاه ورزشی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید