اطلاعات تماس
  • 021262***** - 091209*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139802023622111351

مزایای برون‌سپاری در دیجیتال مارکتینگ چیست؟

برون‌سپاری در دیجیتال مارکتینگ چه مزایایی دارد؟

کد: 139802023622111351

http://bit.ly/2INqd2Q

، تهران , (اخبار رسمی): برون‌سپاری یکی از روش‌های معمول است که این امکان را می‌دهد تا با کمک آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ با رقبای‌شان به رقابت بپردازند و در نهایت به اهدافشان دست پیدا کنند. کار با یک تیم حرفه‌ای، کاهش هزینه‌ها و ریسک‌ها، تمرکز روی هسته اصلی کسب‌وکارها از مزایای برون‌سپاری به آژانس‎‌های دیجیتال مارکتینگ است.

برون‌سپاری در دیجیتال مارکتینگ چه مزایایی دارد؟
آژانس دیجیتال مارکتینگ ماکان

برای پیشی گرفتن از رقبا معمولا دو روش وجود دارد؛ یا اینکه به استخدام نیروهای جدید و تقسیم وظایف فکر شود، یا اینکه کار برون‌سپاری شود. قاعدتا یک تیم خبره، بهتر از یک تیم با تفکر و دانش محدود است!

بازاریابی، دانش برقراری ارتباط با مخاطب در مناسب‌ترین زمان و بهترین حالت است و امروزه بازاریابی دیجیتال به همان معنا است با این تفاوت که باید جای دیگری به دنبال مخاطبان‌ گشت و آن‌جا جایی جز اینترنت نیست. با همه‌گیر شدن استفاده از اینترنت و ایجاد تغییرات و تحولات در همه زمینه‌ها، به طبع دنیای بازاریابی و کسب‌وکارها نیز دستخوش تغییرات شده‌اند.

بدون شک همه کسب‌وکارها به دنبال پیشرفت و یافتن فرصت‌های جدید هستند تا بتوانند در رقابت با دیگر رقبای‌شان برنده باشند! برای پیشی گرفتن از رقبا و افزایش سود، معمولا دو روش وجود دارد؛ یا اینکه به استخدام نیروهای جدید و تقسیم وظایف فکر کرد، یا اینکه بخشی از کار را برون‌سپاری کرد. قاعدتا یک تیم خبره و تازه‌نفس، بهتر از یک تیم با تفکر و دانش محدود است. البته ناگفته نماند که تصمیم‌گیری میان این دو راه بستگی به موقعیت کسب‌وکارها دارد. 

ماتریس SWOT یکی از ابزارهایی است که در این زمینه اطلاعاتی خوبی را در اختیار قرار می‌دهد. در صورتی که موقعیت‌ کسب و کاری  مناسب است و توانایی برون‌سپاری دارد، می‌توانند  از مزایای برون سپاری در دیجیتال مارکتینگ یا Outsourcing Digital Marketing استفاده کنند.

مزایای برون‌سپاری در دیجیتال مارکتینگ چیست؟

یک تیم همه فن حریف داشته باشید

برای موفقیت در عملکردها و دستیابی به نتیجه مورد نظر نیاز به رنج گسترده‌ای از مهارت‌ها است اما استخدام افراد حرفه‌ای، کار نسبتا سختی است و سازمان را متحمل هزینه‌های زیادی می‌کند؛ با برون‌سپاری می‌توان هزینه‌های کم‌تری به نسبت استخدام افراد حرفه‌ای و تمام وقت پرداخت. علاوه‌بر هزینه، گرد هم آوردن افراد حرفه‌ای نیز کار نسبتا سختی است اما برون‌سپاری این امکان را می‌دهد تا طیف وسیعی از مهارت‌های مورد نیاز را در کنار هم داشت. طراحی و گرافیک، آنالیز داده‌ها، تحقیقات بازار و بهینه‌سازی موتورهای جستجو، همگی از مواردی هستند که می‌توان با برون‌سپاری، از مزایای آن‌ها بهره‌مند شد.

هزینه‌ها و ریسک را کاهش دهید

آموزش، پروسه استخدام، زمان، هدر رفت سرمایه و دیگر هزینه‌های غیرملموس تنها بخشی از هزینه‌هایی است که کسب‌وکارها مجبور به صرف آن‌ها هستند و قطعا این هزینه‌ها برای کسب‌وکارهای نوپا و کوچک سنگین است. برون‌سپاری به آژانس دیجیتال مارکتینگ این امکان را می‌دهد تا بدون به خطر انداختن سرمایه، منابع و زمان به نتیجه دلخواه دست پیدا کنند.

با افراد با تجربه سروکار پیدا می‌کنید

یکی از مزایای برون‎‌سپاری به آژانس دیجیتال مارکتینگ این است که می‌توان با دیگر افراد با تجربه سازمان‌ها، سروکار داشت؛ چرا که آژانس‌ها به در دست داشتن همزمان چندین پروژه عادت دارند، با چالش‌های پیش‌رو آشناتر هستند و راه‌های گذر از آن‌ها را نیز می‌دانند. به بیان ساده‌تر، پروژه‌های مشابه زیادی را در دست داشته‌اند و می‌دانند چه‌ چیزی به نفع و چه چیزی به ضرر است.

نیاز به صرف زمان برای آموزش کارمندان ندارید

برای رشد کسب‌وکار و رقابت با دیگر رقبا به پرورش و فراهم کردن بستر آموزشی نیاز است. هر چند که یک قالب خاص برای حل کردن مشکلات ناشی از آموزش وجود ندارد و برای مرتفع کردن مشکلات پیش‌روی کارمندان، نیاز به طراحی برنامه‌های آموزشی متفاوتی است. یکی از مزایای برو‌ن‌سپاری این است که نیازی به گذر از فرآیند تربیت و آموزش نیست چرا که کارمندان دیگر آژانس‌ها دانش و مهارت مورد نیاز را دارند.

می‌‌توانید روی هسته اصلی کسب‌وکار تمرکز کرد

یکی دیگر از مزایای برون‌سپاری این است که می‌گذارد روی مسائل مهم‌تر و هسته اصلی کسب‌وکار تمرکز کرد و زمان بیشتری را به مسائل داخلی سازمان و کسب‌وکار اختصاص داد. در واقع زمانی را که پیش از برون‌سپاری صرف مسائل کم‌اهمیت‌تر می‌شده است از این به بعد می‌توان صرف مسائل مهم‌تر کرد.

مشکلات مربوط به کارمندان را کاهش داد

یکی از منافع برون‌سپاری برداشتن فشار از روی دوش کارمندان است! خیلی وقت‌ها با افزایش حجم کارها و بیشتر شدن مسئولیت‌ها، کارمندان از اینکه نتوانند به موقع وظیفه مربوطه را انجام دهند، استرس و فشار زیادی را متحمل می‌شوند؛ این فشار با غیبت و مرخصی افراد تیم بیشتر هم می‌شود اما برون سپاری این امکان را می‌دهد تا با خیال راحت روی انجام فعالیت‌های دیگر تمرکز کنند و مطمئن باشند که تمامی اهداف تعیین شده مدنظر قرار گرفته‌اند.

به همه تقاضاها پاسخ دهید

کمک گرفتن از آژانس‌ها این امکان را می‌دهد تا در شرایط بحرانی و وقت کم به تقاضاهای مشتری بدون نگرانی نسبت به فشار کار و کمبود زمان پاسخ داد. علاوه‌بر این، همکاری دراز مدت با آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ این فرصت را فراهم می‌کند تا در برنامه‌ها و کمپین‌های آینده نیز از تخصص و مهارت آن‌ها بهره برد.

از نگاه‌های تازه استقبال کنید

تصوری که نسبت به کسب‌وکار است مطمئنا تصور کامل‌تری است اما لزوما واقع‌بینانه نیست. یکی دیگر از مزایای برون‌سپاری ورود فکر تازه است تا از زاویه‌ای دیگر به کسب‌وکار نگاه شود و چشم‌انداز بهتری را با توجه به اطلاعات و بینش خود و ترکیب آن با بینش دیگران ترسیم کرد.

 نرخ بازگشت سرمایه را افزایش دهید

توجه به Lead Generation و شناسایی مخاطب هدف برای افزایش نرخ بازگشت سرمایه یا ROI از دیگر مزایای برون‌سپاری است. علاوه‌بر این حاشیه سود را گسترش می‌دهد و روی افزایش نرخ‌های تبدیل تمرکز دارد. همه این تلاش‌ها برای دستیابی به نتیجه دلخواه‌ است.

آژانس دیجیتال مارکتینگ ماکان به کمک دانش، مهارت و تجربه تیم‌های حرفه‌ای در شناسایی چالش‌های پیش‌رو و گذر از آن‌ها و در نتیجه کسب نتیجه موردنظر کمک می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021262***** - 091209*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی