اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980214365269799

کابل ابزار دقیق سیلیکونی

بررسی کاربردهای کابل ابزار دقیق سیلیکونی

کد: 13980214365269799

http://bit.ly/2Y3T2MP

، کمال‌شهر , (اخبار رسمی): کابل ابزار دقیق سیلیکونی همانطور که از نام آن پیداست، برای کنترل و بالا رفتن دقت عملکرد سیستم استفاده می‌شود. این کابل در انواع مختلف تولید می‌شود که می‌توان به شیلددار، آرموردار، اسکرین دار، افشان، نیمه افشان و مفتول اشاره کرد.

کابل ابزار دقیق سیلیکونی (کابل فرمان سیلیکونی) 
کابل فرمان - سیلیکون کابل یاقوت تولید کننده سیم و کابل نسوز سیلیکونی و کابل های فرمان سیلیکونی

از جمله کاربردهای کابل ابزار دقیق سیلیکونی می‌توان به مقاومت در برابر حرارت و آتش و خاصیت انعطاف پذیری بالا اشاره کرد

کابل ابزار دقیق سیلیکونی در موارد مختلفی کاربرد دارد که از جمله کاربردهای مهم آن می‌توان به ولتاژ و جریان پایین اشاره کرد.

این کابل معمولا در سطح مقطع پایین تولید می‌شود. تعداد رشته سیم‌های آن می‌تواند ۶۱ الی ۲ و تعداد زوج آن۵۰ الی ۲ باشد. روکش کابل سیلیکونی ابزار دقیق (کابل سیلیکونی فرمان) از نوع سیلیکون HTV است.

از دیگر کاربردها و مزیت‌های این کابل می‌توان به مقاومت در برابر حرارت و آتش، خاصیت انعطاف‌پذیری بالا و استفاده در داخل آب، کانال کشی‌ها، دفن در زمین، سیستم‌های حفاظتی و اتاق‌های فرمان، پل‌های هوایی صنعتی، اتصال اجزا ماشین آلات، تابلو برق‌ها، تسمه نقاله‌ها، خطوط تولید جهت انتقال سیگنال و آسانسور‌ها و غیره اشاره کرد. 

نوع شیلددار این کابل می‌تواند زوجی یا کلی باشد، شیلد زوجی باعث تضعیف همشنوایی بین زوج رشته‌ها می‌شود و شیلد کلی قادر است آن را در برابر نویزهای خارجی محافظت کند.

نوع اسکرین‌دار این کابل نیز می‌تواند زوجی یا کلی باشد بطوریکه یک یا چند رشته سیم در این کابل مسی قلع اندود شده بر روی هر زوج یا زوج‌های تابیده به کار رفته است.

علاقه‌مندان می‌توانند محصولات مرتبط با کابل ابزار دقیق سیلیکونی را در سایت رسمی شرکت سیلیکون کابل یاقوت مشاهد کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سیلیکون کابل یاقوت

شرکت سیم نسوز تولید کننده سیم و کابل نسوز سیلیکونی و مقاوم در برابر حرارت و آتش تا دمای 1300درجه سانتی گراد ،کابل های اعلام حریق ، سیم نسوز ، سیم نسوز دو روکش،کابل سیلیکونی ، سیم سیلیکونی... اطلاع از آخرین محصولات تولیدی و قیمت ها:simnasoz.com

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار