اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139802253683010178

چگونه از پرداخت هزینه مجدد برای خرید باطری لیفتراک جلوگیری کرد؟

راهنمای خرید باطری لیفتراک

کد: 139802253683010178

http://bit.ly/2YFYvtH

، تهران , (اخبار رسمی): افرادی که بدون هیچ آگاهی و مشاوره تخصصی اقدام به خرید باطری لیفتراک ارزان قیمت و بی‌کیفیت می‌کنند، ممکن است دوباره مجبور به خرید باطری دیگری شوند.

راهنمای خرید باطری لیفتراک
راهنمای انتخاب و خرید باطری لیفتراک برقی

باید مطمئن شد که باطری لیفتراک چند ولت و چند آمپر است؛ زیرا انتخاب اشتباه می‌تواند باعث آسیب جدی به لیفتراک شود

یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین گزینه‌ها برای انتخاب و خرید یک باطری لیفتراک برقی مناسب و با کیفیت، مشاوره تخصصی و صحیح است که لیفت یار مشاوره رایگان در مورد خرید باطری لیفتراک ارائه می‌دهد.

بررسی نکات مهمی قبل از خرید باطری لیفتراک

بهتر است قبل از پرداخت هزینه‌های بالا برای خرید باطری لیفتراک برقی، چند نکته مهم را در نظر گرفت:

در مرحله اول مشخصات فنی لیفتراک باید جمع آوری شود؛ مانند، مارک/مدل و تناژ دستگاه. برای مثال آیا باطری مورد نظر، مقدار ولتاژ و آمپر دستگاه را تامین می‌کند؟ باید این اطلاعات به صورت دقیق از فروشنده و یا نمایندگی لیفتراک تهیه شود.

چه ولتاژی در لیفتراک استفاده می‌شود؟ لیفتراک‌ها می‌توانند از باطری‌های 24 و 36 و 48 و 72 و 80 ولت در آمپر ساعت‌های مختلف با توجه به نوع دستگاه استفاده کنند. باید مطمئن شد که باتری لیفتراک چند ولت و چند آمپر است زیرا یک انتخاب اشتباه می‌تواند آسیب جدی به همراه داشته باشد.

دانستن ابعاد باکس فلزی باطری مهم است؛ یعنی، طول و عرض ارتفاع/داخل به داخل و بیرون به بیرون.

ظرفیت باطری و یا آمپرساعت باطری چیست؟ میزان ظرفیت آمپرساعت در باطری فعلی باید بررسی شود. برای دریافت حداکثر قدرت و ساعت کارکرد دستگاه، باطری را باید فول شارژ کرد و یک مقایسه با باطری قبل یا همان باطری فابریک دستگاه انجام داد.

حداقل وزن باطری لیفتراک باید مشخص شود! برای پیدا کردن حداقل وزن باطری لیفتراک برقی می‌توان به کتابچه راهنمای لیفتراک مراجعه و یا از فروشنده این اطلاعات را دریافت کرد. نصب باتری با وزن کم یا زیاد باعث بوجود آمدن مشکلات جدی برای لیفتراک خواهد شد.

نوع اتصال (پیچی/ سربی) و موقعیت اتصالات و نحوه بستن کابل‌ها باید بررسی شود.

اینکه باطری درون چه باکسی قرار می‌گیرد، بررسی شود. کابل باطری چه حد باید باشد؛ اگر در این زمینه شک وجود دارد باید کابل بلندتر انتخاب شود. 

نام تجاری باطری و محل تولید آن بررسی شود. حتما از فروشنده مدارک قانونی مربوط به اصالت باطری لیفتراک برقی دریافت شود.

باطری باید با یک ضمانتنامه یا همان گارانتی معتبر خریداری شود. همچنین شرح گارانتی باید مطالعه شود. هرچه مدت گارانتی طولانی‌تر باشد بهتر است. همچنین بهتر است در مورد اینکه نحوه رسیدگی به گارانتی چگونه است، اطلاعاتی به دست آورد؛ آیا باطری برای سرویس به محل فروشنده ارسال شود و یا فروشنده در زمان خرابی باطری کارشناس فنی ارسال می‌کند.

در بعضی موارد ممکن است باطری لیفتراک برقی نیاز یه تست و احیاء داشته باشد و نیازی به خرید مجدد آن نباشد.

علاقه مندان می‌توانند برای دریافت مشاوره و تعمیر باطری لیفتراک به سایت لیفت یار مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

لیفت یار

مجموعه لیفت یار ارائه دهنده خدمات تعمیرات تخصصی لیفتراک برقی ، تعمیر لیفتراک دیزلی و دوگانه سوز و تعمیرات حرفه ای انواع ماشین آلات انبارداری مانند تعمیر پالت تراک برقی ، ریچتراک ، انواع جک پالت و استاکر دستی به صاحبان کسب و کار ، کارخانجات و کارگاه‌ های تولیدی کشور

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار