اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803193745911753

خرید دستگاه تصفیه آب ارزان

کد: 139803193745911753

http://bit.ly/2MCXTDN

، تهران , (اخبار رسمی): در سال‌های اخیر به دلیل کمبود بارش‌ها شرکت آب و فاضلاب برای تامین آب شرب از آب‌های زیر زمینی و چاه‌ها استفاده می‌کند، اما این آب سختی بسیار بالایی دارد و همچنین به دلیل نفوذ آلودگی‌های میکروبی از فاضلاب‌ها به آن، سختی آب بالا می‌رود. 

دستگاه تصفیه آب ارزان بخریم؟
خرید دستگاه تصفیه آب ارزان

به منظور از بین بردن سختی آب بسیاری از افراد از دستگاه‌های تصفیه آب استفاده می‌کنند، این دستگاه‌ها در انواع گوناگونی عرضه می‌شوند که قیمت‌های متفاوتی هم دارند. برخی از شرکت‌ها اقدام به فروش دستگاه‌های ارزان قیمت کرده‌اند، اما سوالی که پیش می‌آید این است که آیا خرید دستگاه‌های ارزان قیمت به صرفه است؟ آیا کیفت و کارایی این دستگاه‌ها مانند دستگاه‌های دیگر است؟ در ادامه دلایل نخریدن دستگاه تصفیه آب ارزان بررسی شده است.

1- در دستگاه‌های ارزان قیمت برای اینکه قیمت تمام شده محصول پایین بیاید از فیلترهای بی کیفیتی استفاده می‌شود که قابلیت جذب آلاینده‌ها را ندارد و ممبران این دستگاه کیفیت پایینی دارد و باکتری‌ها و آلودگی‌های آب را از بین نمی‌برد و آب تصفیه نشده همینطور به خارج از دستگاه انتقال داده می‌شود.

2- فیلترهای بی کیفیت قابلیت از بین بردن آلودگی‌ها و  تصفیه آب را ندارند و حتی مواد سمی وارد آب می‌کنند که باعث بروز بیمارى‌هاى گوارشى می‌شود و طعم و بوى آب را خراب می‌کند، لذا در انتخاب باید دقت بیشترى داشت تا بتوان آب تصفیه شده و سالم مصرف کرد.

3- در ساخت دستگاه‌هاى ارزان براى پایین آوردن هزینه تمام شده تصفیه آب از قطعات با کیفیت پایین‌تر و مهمتر از آن با قیمت بسیار پایین استفاده می‌شود،

4- دستگاه‌های اورجینال برخلاف دستگاه‌های ارزان قیمت و فیک دارای گارانتی هستند ولی دستگاه‌های فیک ارزان گارانتی ندارند و اگر هم داشته باشند کوتاه مدت است و همه قطعات دستگاه شامل این گارانتی نخواهند شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تصفیه ایران

شرکت تصفیه ایران با بیش از پانزده سال سابقه در زمینه واردات، صادرات و فروش دستگاه تصفیه اب خانگى، صنعتى و نیمه صنعتى را با بهترین خدمات پس از فروش جهت رضایت مندى شما مشتریان عزیز ارائه میدهد، و همچین این افتخار را داریم که بهترین دستگاه هاى روز صنعت اب را با بهترین استاندارد هاى جهانى و با نازلترین ترین قیمت ارائه دهیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید