اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803253765511847

گرمایش زمین قدرت مغز را کاهش می‌دهد

کد: 139803253765511847

http://bit.ly/2Riz2E6

، تهران , (اخبار رسمی): گروه علم و فناوری یک بررسی تازه انجام داده که نشان می‌دهد تصاعد گسترده‌تر گاز دی اکسید کربن به دنبال گرمایش زمین، منجر به کاهش قدرت مغز انسان‌ها در کل دنیا می‌شود.

گرمایش زمین قدرت مغز را کاهش می‌دهد!
نشان می دهد تصاعد گسترده گازدی اکسید کربن، منجر به کاهش قدرت مغز انسان ها در کل دنیا می شود.

تحقیق جدیدی که در این زمینه توسط دانشگاه لندن صورت گرفته که حاکیست تغییرات جو کره زمین به دنبال آلودگی آب و هوا بر حافظه انسان‌ها تاثیر منفی می‌گذارد، قدرت تمرکز را از آنها می‌گیرد و توانایی‌های افراد برای تصمیم گیری را کاهش می‌دهد. انتشار بیشتر گاز دی اکسید کربن در محل کار باعث می‌شود تا تهویه مناسب هوا ممکن نباشد و این امر افراد را تنبل‌تر کرده و قدرت انجام وظایف محوله را از آنها می‌گیرد.

پیش بینی‌ها حاکیست تمامی این مشکلات در یک دهه آینده جدی‌تر می‌شوند و توانایی‌های شناختی انسان‌ها همزمان با افزایش سطح گاز دی اکسید کربن بیشتر و بیشتر می‌شود. تغییرات یادشده مهندسان را مجبور به طراحی سیستم‌های تهویه مطبوع تازه و همین طور سیستم‌های حمل و نقل متفاوت‌تری خواهد کرد. بر همین اساس می‌توان انتظار داشت که کیفیت نظام آموزشی نیز در دنیا در سال‌های آینده کاهش پیدا کند که این مساله هم مشکلات خاص خود را به وجود می‌آورد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم‌های تهویه مطبوع و اجزای تشکیل دهنده آنها اعم از چیلر هوا خنک، مینی چیلر، داکت اسپلیت و پکیج پشت بامی می‌توانند به مجله تخصصی صنعت تهویه مطبوع هیوا صنعت مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صنایع تهویه مطبوع هیوا صنعت

هیوا صنعت تولید و عرضه کننده انواع تجهیزات تاسیسات و تهویه مطبوع

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار