اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980328377635416

بازدید معاون عملیات بانکی از شعب استان البرز

کد: 13980328377635416

http://bit.ly/2Rmr2lw

، تهران , (اخبار رسمی): هادی قدیمی معاون عملیات بانکی و حسینی کنارویی مدیریت امور شعب استان‌های بانک ایران زمین به منظور بررسی فعالیت‌ها و تلاش‌های مدیران و کارکنان استان البرز از شعب این استان بازدید کردند.

بازدید معاون عملیات بانکی از شعب استان البرز
بازدید معاون عملیات بانکی از شعب استان البرز

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، جلسه هم اندیشی پس از بازدید از شعب استان با حضور قدیمی، حسینی کنارویی و کلیه همکاران ستاد و صف استان‌های البرز و قزوین در مرکز همایش‌های پردیس کشاورزی استان البرز برگزار شد.

در این جلسه معاون عملیات بانکی ضمن تاکید بر جذب منابع ارزان قیمت و افزایش مشترکین خدمات بانکداری مدرن گفت: همه ما باید به پاس تلاش‌هایی که از گذشته برای رشد و تعالی بانک ایران زمین تاکنون صورت گرفته تمام همیت و جدیت خود را به کار بندیم و شاهد بزرگ شدن خانواده بانک ایران زمین باشیم.

وی در ادامه افزود: در بازدید از شعب استان تغییرات مثبتی همچون پویایی، حرکت، تقویت روحیه کار تیمی و داشتن برنامه و هدف در بین همکاران کاملاً مشهود است و با وجود همکاران با انگیزه، جوان، توانمند و تحصیل کرده و همچنین وجود مناطق صنعتی، کشاورزی در منطقه، منشأ اثرات سازنده و موثر در راستای رشد شعب خواهد بود و در آینده‌ای نه چندان دور شاهد درخشش بهتر شعب این منطقه خواهیم بود.

در ادامه جلسه حسینی کناروئی، در خصوص اهداف و برنامه‌های مدیریت امور شعب استان‌ها در سال 98 صحبت کرد و افزود: از ابتدای امسال کلیه برنامه‌های شعب از جمله جذب منابع، وصول مطالبات، بانکداری مدرن، دستگاه‌های پایانه‌های فروشگاهی به صورت جدی رصد می‌شود.

وی همچنین خاطر نشان کرد: کلیه همکاران باید با توجه شیوه نامه کارگروه‌ها در کلیه سطوح ضمن برنامه‌ریزی دقیق و هماهنگ به سوی تحقق اهداف بانک گام بردارند.

در این جلسه رئیسی مدیر شعب منطقه عملکرد شش ماهه استان را تشریح کرد و اظهار داشت: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته، کار تیمی و تلاش مضاعف همکاران شعب در زمینه‌هایی چون بازاریابی، رصد پایانه‌های فروشگاهی، افزایش مشتریان بانکداری مدرن و کاهش مطالبات، گامی موثر در پیشبرد اهداف تعیین شده بانک برداشته خواهد شد.

در پایان جلسه از شعب عظیمیه، آزادی رجائی شهر ، فردیس و عدل قزوین و همکارانی که طرح‌های مفید و سازنده ارائه کرد تقدیر به عمل آمد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه