اطلاعات تماس
  • 021669*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803293783911911

به روزرسانی فروشگاه آنلاین کتاب پخش دانشجو

خرید و فروش کتاب‌های دسته دوم شما

کد: 139803293783911911

http://bit.ly/2RtOxJe

، تهران , (اخبار رسمی): با ثبت نام در فروشگاه آنلاین کتاب پخش دانشجو به عنوان فروشنده، می‌توان کتاب‌های دسته دوم خود را با قیمت دلخواه به فروش رساند.

خرید و فروش کتاب های دسته دوم شما
خرید و فروش کتاب‌های دسته دوم شما

فروشگاه آنلاین پخش کتاب دانشجو در خرداد ماه 1398 با امکان خرید و فروش کتاب‌های دسته دوم به روزرسانی شد.

با توجه به قابلیت جدید این فروشگاه مشتریان می‌توانند با ثبت نام در سایت این فروشگاه به عنوان فروشنده نسبت به قیمت گذاری دلخواه و فروش کتاب‌های دسته دوم خود اقدام کنند.

لازم به ذکر است که تحویل کتاب‌های دسته دوم بر عهده فروشنده است و مبلغ واریزی توسط خریدار تا تحویل کتاب و تایید خریدار از سلامت و دریافت کتاب، در اختیار فروشگاه پخش کتاب دانشجو خواهد بود و پس از آن با کسر 25 درصد مبلغ کل و بعلاوه تمامی هزینه تحویل کتاب به حساب اعلام شده فروشنده واریز می‌شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و آموزش فروش کتاب‌های دسته دوم خود می‌توانند به سایت فروشگاه آنلاین کتاب پخش دانشجو به آدرس daneshjoobook.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین کتاب پخش دانشجو

موسسه پخش دانشجو ُ موسسه ای با سابقه در تولید و پخش کتاب با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال در اسفند ماه ماه ۱۳۹۷ با جمعی از جوانان صمیمی و پر انرژی و پر ایده ُ فعالیت در عرصه اینترنت را با راه اندازی این وبسایت و اپلیکیشن فروشگاه ُ آغاز کرده تا به رویای ارسال کتاب به تمام نقاط کشور مخصوصا دورترین و محروم ترین شهر ها و روستاهای کشور برسد . امیدواریم فعالیت ما بتواند کمک قابل توجهی به آمار مطالعه کتاب در سطح کشور کند .

اطلاعات تماس
  • 021669*****
[نمایش اطلاعات]