اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139804013789712239

تخصیص دلار دولتی جهت فریت بار از ایران

ارزان‌ترین هزینه فریت بار در سال 98

کد: 139804013789712239

http://bit.ly/2RzoWPd

، تهران , (اخبار رسمی): هر ساله ایرلاین‌های مختلف لیستی شامل تعرفه فریت بار مسافری و تعرفه فریت بار تجاری از مبدا فرودگاه امام خمینی به فرودگاه‌هایی که به آن پرواز مستقیم و یا غیر مستقیم دارند در اختیار شرکت‌های فریت فورواردر دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری قرار می‌دهند که در ادامه این موضوع بررسی شده است.

ارزان ترین هزینه فریت بار در سال 98
فریت بار مسافری از فرودگاه امام

شرکت های فریت بار دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری موظف هستند که هزینه فریت بار مسافری و یا هزینه فریت بار تجاری مورد تقاضای فرستنده کالا و یا بار را بر اساس وزن و مقصد بار به فرستندگان اعلام کنند.

نکات مهم در تعرفه فریت بار

پارامترهای تاثیر گذار بر تعرفه فریت بار مسافری و تعرفه فریت بار تجاری شامل موارد زیر است:

  1. وزن فریت بار
  2. مقصد بار
  3. نوع بار ارسالی

این سه مورد پارامترهای اصلی محاسبه نرخ حمل هوایی هستند، حال آنکه مبالغی مانند مالیات بر ارزش افزوده و هزینه‌های دیگر که البته این موارد بسته به ایرلاین‌های مختلف متفاوت است به تعرفه فریت بار مسافری و یا هزینه فریت بار تجاری اضافه می‌شود..

عوامل تاثیر گذار بر تعرفه فریت بار

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر نرخ‌های فریت بار مسافری و هزینه فریت بار تجاری نرخ دلار است که البته فقط در صورتی که بار را با ایرلاین‌های خارجی ارسال کرد هزینه فریت بار مسافری و یا تعرفه فریت بار تجاری به دلار محاسبه خواهد شد که البته این نرخ دلار به نرخ دولتی و شبکه نیمایی تعیین شده و چهارشنبه هر هفته توسط سازمان هواپیمایی کشوری که مرجعی دولتی بوده به شرکت‌های هواپیمایی جهت صدور بارنامه اعلام می‌شود.

در صورت ارسال بار هوایی با ایرلاین‌های داخلی هزینه فریت بار مسافری و یا تعرفه فریت بار تجاری به ریال محاسبه خواهد شد که این یکی از مزیت‌های بزرگ فریت بار با شرکت‌های هواپیمایی داخلی است.

یکی از نکاتی که در زمان استعلام تعرفه فریت بار مسافری و یا تعرفه فریت بار تجاری باید مد نظر داشت این است که لازم است به واسطه‌ها توجه داشت زیرا واسطه‌ها علاوه بر دریافت هزینه بیشتر نسبت به شرکت‌های فریت بار دفتر و مکان ثابتی جهت پیگیری‌های بعدی در صورت بروز مشکل برای بار ندارند.

در بسیاری از موارد همین واسطه‌ها اقدام به ساخت وبسایت‌های جعلی کرده و با پرداخت هزینه‌های تبلیغاتی خود را به صفحات اول جست و جو رسانده و با اعلام نرخ‌هایی بعضا بیشتر از تعرفه‌های فریت بار مسافری و فریت بار تجاری مصوب اقدام به گرفتن بار مسافران و یا صادر کنندگان کرده و مشکلاتی را برای فرستنده کالا به وجود می‌آورند.

باید توجه داشت که این وبسایت‌ها و واسطه‌ها هیچگونه مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری ندارند بنابراین بعدها نیز هیچ مرجع قانونی برای پیگیری موارد احتمالی که پیش خواهد آمد وجود نخواهد داشت.

افرادی که نیاز به استعلام هزینه حمل هوایی بار مسافری یا تجاری دارند بهتر است ابتدا اقدام به پیدا کردن شرکت‌های دارای مجوز کرده و سپس با تماس با آنها و اعلام مقصد و وزن بار خود و نوع بار خود و دریافت راهنمایی از آنها در مدل بسته بندی و مدل ارسال، از آنها استعلام تعرفه فریت بار کنند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی در مورد فریت بار مسافری و مراحل آن می‌توانند به صفحه راهنمایی مراحل فریت بار مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فریت بار | Freightbaar

سایت تخصصی فریت بار دات کام ، و زیر مجموعه آن آماده ارائه خدمات فریت بار و سایر خدمات جانبی از منزل یا محل کار شما تا مقصد موردنظرتان را با پرسنل مجرب و آموزش دیده از 0 تا 100 انجام خواهد داد. این مجموعه دارای مجوزهای رسمی صادر شده از سازمان هواپیمایی کشوری ایران و همچنین دارای دفتر فروش و صدور بارنامه واقع در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]