اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139804183836612291

اپلیکشن اردبیت رونمایی شد

اپلیکشن اردبیت روز 16 تیر ماه 98 رونمایی شد

کد: 139804183836612291

http://bit.ly/30uUXv6

، تهران , (اخبار رسمی): با حضور اعضای اصلی موسس و هیت مدیره کالاشهر هوشمند ، از اپلیکشن اردبیت رونمایی شد. بعد از سخنرانی آقای مهندس حیدریان مدیرعامل شرکت کالاشهرهوشمند ، اپلیکشن و کیک آن توسط هیت موسس رونمایی شد و به بصورت نمادین به برخی از سهام داران، برگه سهام داده شد.

اپلیکشن اردبیت روز 16 تیر ماه 98 رونمایی شد
اپلیکشن اردبیت روز 16 تیر ماه 98 رونمایی شد

ایده ارزشگذاری فعالیت کاربران در فضای مجازی که از سال 1392 توسط آقای دکتر حسن دولت آبادی مطرح شده بود از سال 94 بعنوان یک استارت آپ شروع به فعالیت کرد و بعد از اتمام فعالیت‌های تحقیقاتی و نمونه سازی، از سال 96 تولید این اپلیکشن شروع شد.

با توجه به مدل استارت آپ‌ها که در مرحله عرضه باید در قالب یک شرکت ظاهر شوند، شرکت کالاشهر هوشمند با موضوع خدمات فنی و مهندسی در زمینه اطلاعات و اینترنت اشیاء، فضای مجازی، فضای سایبری، استارت آپ، سخت افزار، رایانه و سایر فعالیت‌ها در حوزه IT و فناوری اطلاعات در سال 1397 تاسیس شد.

در حال حاضر بخش‌های مختلف اپلیکیشن طراحی و پیاده سازی شده و در مرحله عرضه قرار دارد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت اردبیت به آدرس www.ardbit.net مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اردبیت ardbit

در اکثر جوامع بیکاری معضل بزرگ اجتماعی محسوب می‌شود و از گله هایی خانواده ها نسبت به فرزندان خود در این زمان این است که فرزند آنان کار نمی کنند چراکه در قیاس به خود می بینند که فرزندانشان مشغول به گوشی موبایل و رایانه و غیره می باشند و به همین دلیل آنها را بیکار و تنبل فرض می کنند. نوع مشاغل و نگاه جوانان در امروز به پدیده اشتغال تغییر کرده است و آنها دوست دارند همراه با دنیای مجازی پیشرفت کنند و کسب و کار خود را مطابق با رشد تکنولوژی بسازند. از طرفی وقتی به تعریف کار و انرژی نگاه می کنیم به این می رسیم که هرگونه فعالیت و صرف انرژی ، کار محسوب می شود پس کلیک کردن روی گوشی و رایانه نیز یک کار محسوب می‌شود چراکه با زدن چند کلیک شما اقدامات بزرگی مانند انتقال وجه ، پرداخت قبوض، خرید کالا و غیره را انجام می‌دهید ولی متاسفانه این کلیک‌های باارزش دیده نمی‌شوند. چرا که دنیای مجازی با ما به واقعیت تبدیل شده است و اگر ما به این دنیا بها داده ایم ، آن نیز باید بهایش را به ما بپردازد در صورتیکه واقعیت اینگونه نیست. از اینرو استارت آپ اردبیت با هدف ثبت و ارزشگذاری بر فعالیتهای کاربران را در دنیای مجازی تاسیس گردیدو کاربران می‌توانند ضمن ارزش‌گذاری بر فعالیت خود در دنیای مجازی، میزان توانایی و مهارت خود در بکار گیری ابزار دیجیتال را ثبت و از آن بعنوان یک رزومه دیجیتال استفاده نمایند. شرکت کالاشهر هوشمند سامانه ای به نام "اردبیت" را طراحی کرده که به فعالیت کاربران در فضای مجازی ارزش می دهد و کاربران دارای اعتبار دیجیتالی می شوند می توانند به راه اندازی و توسعه کسب و کار دیجیتالی بپردازند

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]