اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980429387025416

بازدید مدیر استانی بانک ایران زمین از شرکت‌های تولیدی دارو، کشت و صنعت

کد: 13980429387025416

http://bit.ly/2LxsjGk

، تهران , (اخبار رسمی): در راستای حمایت از اشتغال‌زایی و رونق تولید مدیر شعب استان‌های اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال بختیاری بانک ایران زمین به اتفاق مدیران ارشد این مدیریت با مدیران ارشد شرکت‌های گل دارو و کشت و دام فضیل دیدار و گفتگو کردند.

بازدیدمدیراستانی بانک ایران زمین از شرکت های تولیدی دارو وکشت وصنعت استان
بازدید مدیر استانی بانک ایران زمین از شرکت‌های تولیدی دارو، کشت و صنعت

به گزارش روابط عمومی؛ محمدرضا سبزواری مدیر استان در این بازدیدها اظهار کرد: سیاست اصلی دولت ایجاد اشتغال و رونق تولید و به تبع آن ثبات قیمت‌ها است و بانک‌ها نیز بر اساس رسالتی که بر دوش دارند در جهت پایداری این صنایع برنامه‌های همسو را در دستور کار قرار داده‌اند.

وی حمایت از تولید داخلی را مولفه اثر گذار اقتصاد و اهمیت به تحقق برنامه‌ها در سال تولید رونق و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را بسیار مهم و توجه به ایفای درست نقش‌ها  و مسئولیت‌ها در سه بخش تولید، توزیع و مصرف را امری ضروری در چرخه صنعت دانست و ایجاد هرچه بهتر این روابط را از طرفین خواستار شد.

سبزواری ضمن ابراز خرسندی از تلاش‌های صورت گرفته در راستای احیاء طب سنتی و گیاه درمانی علمی در کشور و تولیدات شرکت با فرآوری و بسته‌بندی به روز نسبت به سایر شرکت‌های فعال در این عرصه آن را شایسته تجلیل دانست و افزود: پشتیبانی از تولید ملی به منزله حمایت از اشتغال، کار و سرمایه ایرانی است و بانک ایران زمین در راستای ایفاد نقش ملی خود به عنوان یک بانک خوش‌نام آمادگی خود را جهت ایجاد و افزایش تعاملات سازنده اعلام می‌کند.

در بازدید از شرکت کشت و دام فضیل قسمت‌های مختلف گاوداری نظیر مرکز نگهداری،تغذیه، انبار علوفه ... مورد بازدید قرار گرفت و مهندس نصر مدیر شرکت بیان کرد: این دامداری با دارا بودن 4200 راس گاوشیرده و گله 10000 راسی و تولید روزانه 160 تن شیر با متوسط تولید هر راس 40کیلوگرم در روز از بزرگترین واحد های دامداری استان اصفهان در بخش خصوصی است و از موفقیت‌های این واحد می توان به تولید شیر خالص برای کارخانه‌های تولید شیر خشک اشاره کرد و در حال حاضر به طور مستقیم برای 200 نفر اشتغال‌زائی کرده است.

در بازدید از شرکت گل دارو، دکتر فلامرزی مدیر عامل شرکت ابتدا به تشریح فعالیت‌ها و دستاوردها پرداخت و اظهار داشت: تولیدات این شرکت بالغ بر 100 نوع محصول از قبیل شربت، کپسول، قرص، پماد،ق طره،کرم، ژل و محلول‌های خوراکی گیاهی برای بیماری‌های قلبی، گوارشی، ضدحساسیت، تنفسی، ضد احتقان، تقویتی، ضد قارچ، روانی و عضلانی است.

دکتر فلامرزی بر لزوم ایجاد و استفاده از مزارع کشت و صنعت تولید گیاهان داروئی تاکید و موفقیت شرکت را حاصل تلاش بیشتر از دو دهه فعالیت با حضور و همکاری 100 شرکت فعال در این زمینه خواند.

وی در بخش دوم سخنان خود با اشاره به اهمیت کارآفرینی و ضرورت حفظ شرکت‌های دانش بنیان پرداخت و گفت: در حال حاضر این شرکت برای 200 نفر به صورت مستقیم کارآفرینی دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]