اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805093907210588

بررسی قیمت روغن نارگیل ارگانیک در بازار

کد: 139805093907210588

http://bit.ly/2Yp31RC

، بهشهر , (اخبار رسمی): قیمت روغن نارگیل ارگانیک در بازار چه تفاوتی با نوع صنعتی آن دارد؟ این روغن چه مزیتی نسبت به روغن‌های دیگر دارد که مورد استقبال ایرانیان قرار گرفته است؟ آیا تشخیص نوع اصل و طبیعی روغن نارگیل آسان است؟

قیمت روغن نارگیل ارگانیک در بازار
بررسی قیمت روغن نارگیل ارگانیک در بازار

علت اینکه بیشتر مردم دنبال محصولات ارگانیک هستند بالا رفتن معلومات آنها است. بیماری‌های گوناگونی مانند انواع سرطان‌ها در عصر حاضر بیداد می‌کند.
برخی از طبیبان مخصوصا آنهایی که در زمینه طب سنتی و گیاهی فعالیت دارند معتقد هستند علت اصلی این بیماری‌ها روش زندگی است که شامل تغذیه، خواب و تحرک است.

در بیشتر کشورهای دنیا مواد غذایی ارگانیک و طبیعی دارای لیبل هستند و حتی گرانتر از نوع غیرارگانیک قیمت گذاری می‌شوند.
به هر حال به محصولی ارگانیک می‌گویند که در حین فرایند تولید از هیچگونه مواد شیمیایی استفاده نشده باشد.

آیا روغن نارگیل صنعتی دارای مشکل است؟

برای تولید روغن نارگیل به صورت طبیعی نباید از مواد شیمیایی استفاده کرد. در مراحل تولید روغن نارگیل صنعتی در مرحله تصفیه این روغن ممکن است از حلال شیمیایی استفاده شود و همین امر ارگانیک بودن آن را کنسل می‌کند.

در کارگاه‌های تولید روغن نارگیل ارگانیک برای تصفیه از فیلتر مکانیکی استفاده می‌کنند که فقط مواد جامد غیر ضروری را تصفیه می‌کند و طعم این روغن حفظ می‌شود.

برای استفاده در زیبایی پوست و مو بهتر است از نوع ارگانیک روغن نارگیل استفاده شود که حاوی تمام مواد مفید و مغذی این محصول است و در زیبایی پوست و مو اثر بسزایی دارد.

قیمت روغن نارگیل چگونه تعیین می‌شود؟

به علت وارداتی بودن پودر نارگیل برای تولید روغن آن، قیمت روغن نارگیل با توجه به قیمت ارز تعیین می‌شود و با نوسانات ارز قیمت این محصول نیز دچار تغییرات می‌شود.

علاقه مندان برای خرید این محصول می‌توانند به سایت محصولات گیاهی توسکا به آدرس violetoil.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

محصولات گیاهی توسکا

برای خرید و مشاوره در مور محصولات می توانید با شماره های 09023396980 و 09179396980 تماس حاصل نمایید. محصولات شرکت شامل: پکیج ضد لک 8 کاره شمعدانی، پکیج ضد جوش 10 کاره شمعدانی، کرم زیبایی چند منظوره روبینا گلد و روبینا سیلور شمعدانی، روغن ضد ریزش و تقویت مو کویین، روغن خراطین و زالو گامنو، شیافت ماریانا دکتر آز شمعدانی، صمغ عربی با اسانس متفاوت، انواع روغن گیاهی شامل روغن بنفشه، روغن بابونه، روغن گلسرخ، روغن جوانه گندم و..... می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار