اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980518393939824

محصول تازه کی جویز رونمایی شد

ارائه قالب‌های پلیمری مخصوص رزین اپوکسی به بازار هنر رزینی

کد: 13980518393939824

http://bit.ly/31GizO5

، تهران , (اخبار رسمی): محصول تازه کی‌جویز با نام قالب‌های پلیمری «مخصوص قالب‌گیری با رزین اپوکسی» رونمایی و از طریق سایت رسمی کی‌جویز به بازار عرضه شد.

ارائه قالب های پلیمری مخصوص رزین اپوکسی به بازار  هنر رزینی
قالب‌های پلیمری، محصول جدید کی‌جویز

قیمت بسیار پایین در مقایسه با سایر قالب‌ها، شفاف بودن قالب، کمترین نیاز به پولیش بعد از خروج از قالب و مهم‌ترین امتیاز این محصول، عدم نیاز به واردات مواد اولیه است

به گزارش روابط عمومی کی جویز، جمعه، 18 مردادماه 1398، قالب‌های پلیمری -محصول جدید کی‌جویز- در سایت رسمی مجموعه رونمایی شد.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه قالب‌های یک‌بار مصرف  ارایه می‌شود، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر قیمت بسیار پایین در مقایسه با سایر قالب‌ها، شفاف بودن قالب، کمترین نیاز به پولیش بعد از خروج از قالب و مهم‌ترین امتیاز آن، عدم نیاز به واردات مواد اولیه را به مخاطبان این نوع محصولات، ارائه کند تا این خدمت تازه نیاز هنرمندانی که با افزایش غیرمنطقی قیمت قالب‌های سیلیکونی، امکان تجربه‌اندوزی از این محصولات را ندارند، مرتفع سازد.

بر پایه این اطلاع، قالب‌های پلیمری کی‌جویز دارای نکاتی‌ست که مهم‌ترین آن تولید داخل با مواد اولیه داخلی، فناوری بومی و عدم وابستگی به واردات مواد خام در شرایط ویژه‌ی امروز است که می‌تواند باعث رشد و ارتقای سطح هنری هنرمندان این رشته شود.

مهندس ابرقویی مدیرعامل کی‌جویز | Kijoys، تولید این محصول را نتیجه یک‌ماه تلاش بی‌وقفه، در پی مشکلات واردات سیلیکون خام برای تولید قالب‌های سیلیکونی و انگیزه تولید یک محصول بدون وابستگی به ارز در بین همه‌ی پرسنل این مجموعه دانست و گفت: انگیزه اصلی برای تولید این محصول، به حداقل رساندن نیاز مجموعه به وارداتی است که در شرایط امروز تابع هیچ قاعده و قانونی برای برنامه‌ریزی بلندمدت و میان‌مدت نیست. برای تولید این محصول از روزهای پایانی اردیبهشت‌ماه جاری (1398) کار تحقیق و تولید اولیه محصول با توجه به چسبندگی فوق‌العاده بالای رزین اپوکسی به سایر مواد، آغاز و در روزهای آغازین مردادماه جاری رونمایی شد.

وی زمان عرضه این محصول به بازار را روز شنبه، 19 مردادماه 1398 اعلام و ادامه داد: حمایت از تولید داخلی، هرچند با عیب و ایراداتی همراه باشد، باز هم در درازمدت نتیجه‌ای را که همه‌ی ما لایق آن هستیم به بار خواهد نشاند. بدیهی‌ست هیچ تولیدکننده‌ای از ابتدا محصول بی‌عیب و نقصی را به بازار عرضه نکرده و تنها انتظار ما از مخاطبین هنرمند، پشتیبانی ایشان، هرچند با یک کلام گرم و دلنشین، از محصولی‌ست که برای ایشان و به پاسداشت غرور ملی‌مان، تولید شده‌است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کی جویز | Kijoys

کی‌جویز (Kijoys) تولیدکننده پکیج‌های DIY (Do It Yourself!) است و آموزش‌های ویدئویی و متنی در خصوص نحوه استفاده از این محصولات جزو برنامه‌های اصلی آن است. پکیج‌های کی‌جویز جزو به‌روز ترین بسته‌های آموزشی دنیاست که با هدف جذب نظر همه اقشار جامعه و گروه‌های سنی مختلف، سعی در به‌وجود آوردن لحظاتی شاد و ایجاد زمینه‌های بروز خلاقیت‌های فردی در مخاطبانش را دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید