اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980520394516658

بیست سالگی سماتک و تخفیف بی‌نظیر دوره‌های تخصصی IT

کد: 13980520394516658

http://bit.ly/31U3NmO

، تهران , (اخبار رسمی): 30 مرداد 1378 سماتک به طور رسمی و قانونی فعالیت خود را آغاز کرد. هدف، توانمندسازی فارغ‌التحصیلان رشته IT برای ورود به بازار کار بود. هدفی که تا تحقق کامل آن و از بین رفتن فاصله میان آموزش‌های آکادمیک و نیازهای بازار کار، راه درازی در پیش است. به این مناسبت تخفیفی ویژه در نظر گرفته شده است.

بیست سالگی سماتک و تخفیف بی‌نظیر دوره‌های تخصصی IT
بیست سالگی سماتک و تخفیف بی‌نظیر دوره‌های تخصصی IT

فریبا مهدیون، در تاریخ 30 مرداد 1378 با هدفی مشخص سماتک را تاسیس کرد. هدف وی از میان برداشتن شکاف عمیقی که میان دانش و مهارت‌هایی که در دانشگاه‌ها کسب می‌شود و مهارت‌های کاربردی که بازار کار طلب می‌کند، بوده است.

با این دورنما فعالیت سماتک آغاز شد و امروز پس از 20 سال هنوز هم همان هدف را به کمک تیم دنبال می‌کند و تا دستیابی کامل به این چشم انداز با انرژی به کار خود ادامه خواهد داد.

برای نزدیک شدن به این هدف افراد زیادی در کنار فریبا مهدیون بوده‌اند؛ مدرسینی که تمام دانش و مهارت‌ خود را برای توانمندسازی جوانان مستعد به کار گرفته و تمام اعضای تیم و سرمایه‌های انسانی سماتک که در این سال‌ها با جدیت و پشتکار این مجموعه را همراهی کرده‌اند.

سماتک با یک کلاس کوچک و دوره MCSE NT Server 4.0 آغاز کرد و امروز در یک فضای 800 مترمربعی بیش از 100 دوره آموزشی ارائه می‌دهد. بیش از 30000 دانشجو در این سال‌ها از دوره‌های سماتک استفاده کرده‌اند  و رکورد بیشترین دوره گذرانده شده در سماتک 24 دوره برای یک نفر بوده است. تعداد مدرسینی که در این سال‌ها در سماتک تدریس داشته‌اند از 200 نفر بیشتر است و طی این سال‌ها حدود 1000 شرکت و سازمان متخصصین خود را برای افزایش سطح دانش و مهارت، معرفی کرده‌اند.

سماتک شادی این بیست سال فعالیت پرثمر را با همراهان خود تقسیم می‌کند و در نظر دارد تخفیف ویژه‌ای به این مناسبت به همه ارائه کند.

علاقه مندان می‌توانند نسبت به دریافت اطلاعات تخفیف ویژه دوره‌های IT سماتک اقدام کنند.

بیست سالگی سماتک و تخفیف بی‌نظیر دوره‌های تخصصی IT

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سماتک

سماتک، مرکز آموزش های تخصصی IT از سال 1378 با اهداف افزایش دانش و مهارت فعالان حوزه IT کار خود را آغاز کرده است. دوره های آموزشی سماتک در سه دسته برنامه نویسی و نرم افزار، مهندسی شبکه و امنیت و همچنین مدیریت IT تدوین و اجرا می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]