اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805253957910178

چه نوع لاستیک لیفتراکی برای دستگاه شما مناسب است؟

راهنمای خرید لاستیک لیفتراک

کد: 139805253957910178

http://bit.ly/31Hopib

، تهران , (اخبار رسمی): لاستیک‌های توپر لیفتراک در مقایسه با لاستیک‌های بادی، با هوا پر نمی‌شوند. آنها اکثراً از مواد لاستیکی جامد ساخته شده و برای استفاده بر روی سطوح صاف طراحی شده‌اند؛ لاستیک‌های بادی لیفتراک با هوا پر شده و معمولاً به دلیل ظرفیت آنها در جذب تکان‌های شدید برای سطوح ناصاف بیرونی استفاده می‌شوند.

راهنمای خرید لاستیک لیفتراک
انتخاب لاستیک لیفتراک

اینکه چه لیفتراکی را خرید یا اجاره کرد مهم است. در ادامه عوامل مهم در انتخاب لیفتراک بصورت مفصل بررسی شده است. المان‌های زیادی در این انتخاب تأثیر دارند که یکی از این المان‌ها نوع لاستیک لیفتراک است.

دو نوع اصلی لاستیک‌های لیفتراک، بادی و توپر هستند؛ اما تفاوت این دو در چیست؟

لاستیک‌های توپر لیفتراک 

لاستیک توپر لیفتراک در مقایسه با لاستیک‌های بادی، با هوا پر نمی‌شوند. اکثراً از مواد لاستیکی جامد ساخته شده و برای استفاده بر روی سطوح صاف طراحی شده‌اند و این یکی از دلایلی است که لیفتراک‌ها از این نوع لاستیک استفاده می‌کنند.

لاستیک‌های بادی لیفتراک 

لاستیک بادی لیفتراک با هوا پر شده و مانند لاستیک‌های استفاده شده در تریلی یدک کش است اما در سایز کوچکتر و معمولاً به دلیل ظرفیت آنها در جذب تکان‌های شدید برای سطوح ناصاف بیرونی استفاده می‌شوند.

لاستیک بادی در مقابل توپر

نوع لیفتراک مورد نیاز همیشه بستگی به امکانات فضای کاری و نوع کار دارد. این موضوعات نوع لاستیکی که استفاده می‌شود را نیز مشخص خواهد کرد.

در پایین چند خصیصه از لاستیک‌های لیفتراک آمده است:

لاستیک‌های توپر طول عمر بیشتری دارند. به دلیل داشتن هسته لاستیکی جامد، به فروشنده تایر اجازه ایجاد کردن مجدد آج روی تایر ( آج زنی لاستیک لیفتراک ) را هر موقع که سطح لاستیک صاف شد، می‌دهد؛ به این معنی که لاستیک می‌تواند مدتی طولانی دوام بیاورد. به همین دلیل لاستیک‌های توپر، به صورت قابل ملاحظه‌ای از لاستیک‌های بادی لیفتراک گران‌تر هستند.

لاستیک‌های توپر قابلیت جذب تکان‌های شدید لیفتراک را ندارند به این معنی افرادی که قصد دارند لیفتراک خود را در محیط بیرون و روی شن‌های ناصاف به حرکت درآورند بایستی از لاستیک‌های بادی استفاده کنند. لاستیک‌های توپر یک سطح صاف و مسطح برای استفاده می‌خواهند.

لیفتراک‌های با ظرفیت باربری (تناژ) بیشتر، احتیاج به لاستیک‌های بادی دارند.

در مورد طول عمر لیفتراک عموماً پذیرفته شده است که استفاده کردن از لاستیک‌های بادی باعث می‌شود لیفتراک نیز عمری طولانی‌تر داشته باشد مخصوصاً اگر لیفتراک برای بارهای سنگین مورد استفاده قرار گیرد.

نکته مهم در مورد خرید لاستیک توپر : لاستیک‌های توپر لیفتراک همیشه دوام بیشتری نسبت به لاستیک‌های بادی دارند، بعضی اوقات 3 یا 4 برابر لاستیک‌های بادی طول عمر دارند! پس وقتی که احتیاج به لاستیک‌های بادی نیست بهتر است از لاستیک‌های توپر استفاده شود.

علاقه مندان به کسب اطللاعات بیشتر می‌توانند به سایت لیفت یار به آدرس liftyar.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

لیفت یار

مجموعه لیفت یار ارائه دهنده خدمات تعمیرات تخصصی لیفتراک برقی ، تعمیر لیفتراک دیزلی و دوگانه سوز و تعمیرات حرفه ای انواع ماشین آلات انبارداری مانند تعمیر پالت تراک برقی ، ریچتراک ، انواع جک پالت و استاکر دستی به صاحبان کسب و کار ، کارخانجات و کارگاه‌ های تولیدی کشور

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]