اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805303971712500

اعلام ساعت حرکت و شماره پرواز بازگشت زائران حج ۹۸

کد: 139805303971712500

http://bit.ly/2KNcB8w

، تهران , (اخبار رسمی): با فرا رسیدن عید قربان و عید غدیر خم بازگشت حجاج از حج تمتع آغاز شد که اولین گروه از حاجیان در تاریخ ۲۵ مرداد به کشور رسیده و این روند بازگشت تا ۱۸ شهریور ادامه دارد.

اعلام ساعت حرکت و شماره پرواز بازگشت زائران حج ۹۸
اعلام ساعت حرکت و شماره پرواز بازگشت زائران حج ۹۸

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از آنیل پرواز با فرا رسیدن بازگشت حجاج خرید بلیط هواپیما داخلی در بعضی مسیرها مانند خرید بلیط تهران مشهد  – تهران به شیراز – شیراز به مشهد افزایش یافته است.

اولین گروه از حجاج متعلق به استان‌های یزد، مازندران و زنجان بودند و استان‌های مشهد، شیراز و تهران نیز در گروه بعدی برگشت قرار دارند.

در مجموع قرار است که ۳۶۰ پرواز از مدینه و جده به فرودگاه‌های ایران از جمله تهران و مشهد صورت بگیرد.

پرواز حجاج شیراز که ابتدا در فرودگاه تهران می‌نشیند می‌توانند برای ادامه مسیر و خرید بلیط تهران به شیراز، بلیط ارزان شیراز به سایت‌های معتبر اینترنتی آژانس‌های هواپیمایی مراجعه کنند.

همچنین پرواز آخرین گروه از حجاج مشهد که با سایر استان‌ها مشترک است، نیز به تهران می‌آید و حجاج برای خرید بلیط ارزان تهران به مشهد می‌توانند به سایت آنیل پرواز مراجعه کنند.

مشاهده شماره پرواز و ساعت حرکت زائر:

برای اطلاع از شماره پرواز حجاج ۹۸ کافی است که به آدرس haj.iranair.com رفته و با وارد کردن نام زائر و یا شماره کاروان، اطلاعات مربوط به ساعت و روز بازگشت پرواز حجاج را دید.

چنانچه زائران در هنگام خرید بلیط مشهد، بلیط شیراز و سایر استان‌ها دچار مشکل شدند می‌توانند با پشتیبانی ۲۴ ساعته و شبانه روزی آنیل پرواز تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آنیل پرواز

کامل ترین سیستم رزرواسیون پروازهای داخلی و خارجی طرف قرارداد با کلیه ایرلاینهای معتبر جهان و همچنین رزرو هتل در ایران و سراسر جهان با بیش از ۱۵۰ هزار هتل اخذ ویزای اکثر کشورهای جهان و برگزاری تورهای داخلی و خارجی/ برگزار کننده تورهای انفرادی و گروهی اروپا /آماده همکاری با شرکتها و ارگانهای دولتی و غیر دولتی ..

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی