اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980604399055416

معاون عملیات بانکی؛ بانک ایران زمین:

حمایت از رونق تولید و کسب‌وکارهای نوین از اولویت‌های بانک ایران زمین

کد: 13980604399055416

http://bit.ly/2KZrjta

، تهران , (اخبار رسمی): همایش سراسری کارکنان مدیریت شعب استان‌های خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان با حضور معاون عملیات بانکی و مدیریت امور شعب استان‌ها با هدف بررسی عملکرد شعب در شاخص‌های مختلف، کارگروه‌ها و طرح «با هم» برگزار شد.

حمایت از رونق تولیدوکسب وکارهای نوین ازاولویت های تعیین شده بانک ایران زمین
حمایت از رونق تولید و کسب‌وکارهای نوین از اولویت‌های بانک ایران زمین

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، هادی قدیمی معاون عملیات بانکی در آغاز این مراسم با تاکید بر هدف گذاری بانک ایران زمین برای حمایت از رونق تولید و کارآفرینی در کشور بیان کرد: برای ارائه خدمات و دستیابی به اهداف تعیین شده جذب منابع جزء اولویت‌های کلیدی و اصلی سیستم بانکی است.

وی خواستار تلاش و کوشش تمامی کارکنان در زمینه جذب منابع و اهداف تعیین شده توسط مدیران ارشد بانک شد.

معاون عملیات بانکی بیان کرد: اقدامات صورت گرفته توسط امور شعب استان ها برای اجرایی شدن طرح های ابلاغی با هدف جذب منابع و رفع نواقص موجود است. براساس همین سیاست، اهداف جذب منابع برای اولین مرحله قبل از سال جاری تهیه و پس از تایید هیات مدیره به شعب ابلاغ شد.

وی گفت: سرمایه گذاری های بزرگی در بخش های مختلف عمرانی همچون سیمان غرب آسیا، فولاد اکسین اهواز، خط لوله انتقال نفت گوره به جاسک و پروژه فیبر نوری جنوب جهت حمایت از رونق تولید توسط بانک انجام شده است.

معاون عملیات بانکی همچنین از اعطای بسته‌های تسهیلاتی جدید در راستای کمک به کسب و کارهای نوین و حمایت از مشاغل خرد خبر داد.

در ادامه حسینی کناروئی مدیریت امور شعب استان‌ها به تشریح معماری و ساختار کارگروه‌های طراحی شده توسط امور شعب پرداخته و مجدداً نحوه ایجاد کارگروه‌ها و هدف اصلی آنها را بیان کرد.

کناروئی گفت: امور شعب استان‌ها در ماه‌های پایانی سال 97 شروع به طراحی کارگروه‌های تخصصی در تمامی زمینه‌ها در بانک کرد و هدف اصلی آن تعامل هر چه بیشتر ستاد با مدیریت‌ها و به تبع آن با تمامی شعب زیر مجموعه است.

مدیر امور شعب استان‌ها به تجزیه و تحلیل عملکرد شعب استان خراسان جنوبی تا مرداد 98 پرداخته و بیان کرد: انتظار ما از شعب موفقیت در تمامی زمینه‌هاست. به عنوان مثال زمانی که یک شعبه می‌تواند در صدور ضمانتنامه موفق عمل کند، قطعاً دیگر شعب نیز می‌توانند عملکرد مناسبی در این خصوص از خود نشان دهند و فقط با پشتکار می‌توانیم به موفقیت‌های بزرگی کسب کنیم. وی همچنین بر انجام هر چه بهتر برگزاری کارگروه‌ها تاکید کردند.

یزدانی مدیرامور شعب استان خراسان جنوبی ضمن تقدیر و تشکر از حضور معاونت عملیات بانکی و مدیریت امور شعب در این استان به تجزیه و تحلیل عملکرد شعب و در زمینه طرح‌های تعین شده جذب منابع، صدور ضمانتنامه، بانکداری مدرن، وصول مطالبات و کارگروه‌های تخصصی توضیحات جامع و کاملی را ارائه کردند.

در پایان این همایش روسای شعب و متصدیان امور بانکی برتر معرفی و ضمن اهدا پاداش مراتب تقدیر از آنها به عمل آمد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه