اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139806114009911203

جوان، چابک و قابل اعتماد

کد: 139806114009911203

http://bit.ly/2lJx3Ni

، تهران , (اخبار رسمی): هفته گذشته استارتاپ جوان تی‌نکست دفتر مرکزی خود را در قلب پایتخت افتتاح کرد.

 تی‌نکست جوان، چابک و قابل اعتماد
جوان، چابک و قابل اعتماد
 تی‌نکست جوان، چابک و قابل اعتماد
جوان، چابک و قابل اعتماد
 تی‌نکست جوان، چابک و قابل اعتماد
جوان، چابک و قابل اعتماد
 تی‌نکست جوان، چابک و قابل اعتماد
جوان، چابک و قابل اعتماد

در این دفتر بیشتر بخش‌های ستادی مانند تیم‌های مارکتینگ، برنامه‌نویسی، منابع انسانی و توسعه کسب‌وکار در کنار بخش‌های عملیاتی مانند بخش انبارش کالا و ‌نکست‌یاران (موتورسواران که عهده دار توزیع مرسولات را به عهده دارند) مستقر شده‌اند. کار مهم این کسب و کار نوپا، جابه جایی کالاها و مرسولات شهری کسب‌وکارها است که می‌تواند بازویی قابل اعتماد برای کسب و کارهای کوچک و خانگی باشد و این استارتاپ از همان ابتدای ایجاد تاکنون در این زمینه رکوردهای خوبی نیز به دست آورده است.  

در آغاز به کار این دفتر، علاوه بر نیروها و مدیران جوان، افراد با تجربه و تاثیر گذار لجستیک شهری و بین شهری مانند مدیران شرکت‌های خواهر تی‌نکست، رئیس هیئت مدیره هلدینگ فاخر یعنی دکتر مهرداد فاخر و مدیرعامل هلدینگ مهندس حسین کاشانی، حضور داشتند.

همچنین برخی از مدیران کسب‌وکارهای مشتری تی‌نکست در  مراسم افتتاحیه حاضر بودند. مشتریان تی‌نکست کسب‌وکارهایی هستند که به دنبال ارسال‌ منظم و مقرون به صرفه‌ کالاها، تولیدات و یا مرسولات خود هستند. در حال حاضر نشریات، کسب و کارهای نوپا و فروشگاه‌های اینترنتی و حتی سازمان‌های بزرگ سهم عمده بازار مشتریان تی نکست را تشکیل می‌دهند.

تی نکست فعالیت خود را از سال ۹۷ شروع کرده و هم اکنون بعد از پایان دوره‌ای در فضای اشتراکی کاری، کار خود را به طور مستقل در این ساختمان در تقاطع خیابان طالقانی و خیابان فریمان آغاز کرده است.  تی نکست امید دارد با بهره گیری از نیروی جوان و خلّاق و با تکیه بر تجربه و اعتبار یکی از کارآفرینان جوان و موفّق این عرصه بتواند سهم بازار قابل توجّهی را کسب کند و به نشانی مطمئن همانند تیپاکس تبدیل شود. 

در مراسم افتتاحیه تی نکست، مدیران و سرمایه گذاران این استارتاپ با  گردانندگان و ناوگان موتوری (نکست یاران) گفتگو و به بررسی مشکلات و معضلات این صنعت در کلانشهر تهران پرداختند.

از مهمترین مزیت‌های رقابتی تی‌نکست در مقایسه با استارت‌آپ‌هایی که دارای مدل کسب‌وکار مشابهی  هستند می‌توان به موضوع نکست‌یاران اشاره کرد. موتورسواران یا در اصطلاح عموم پیک‌های موتوری در تی‌نکست تفاوت مهمی دارند. جذب و به کارگیری موتورسواران در تی‌نکست با آموزش حرفه‌ای و استخدام آنها با شرایط و تعهدات بیشتر صورت می‌گیرد و از نکات مثبت این استراتژی، ارائه خدمات با کیفیّت و امنیّت بالاتر به مشتریان و کسب و کارها خواهد بود.

خدمات تی‌نکست در تمام مناطق ۲۲ گانه شهر تهران است و دو سرویس تحویل در همان روز (Same day delivery) و سرویس تحویل تا روز بعدی (Next day delivery) را ارائه می‌کند. سرویس 4 مرتبه دریافت مرسولات از صاحبان کسب و کارها و 4 مرتبه توزیع در استاندارد لجستیک در نظر گرفته شده است که منجر به رضایت بیشتر مشتریان نهایی خواهد شد.

بنظر می‌رسد با توجه به شرایط سخت اقتصادی و ناپایداری جو کسب‌وکارهای نوپا، جذاب‌ترین مزیت رقابتی تی‌نکست تسویه ۲۴ ساعته مبالغ دریافتی برای مشتریان در (COD (Cash On Delivery است. همچنین، بررسی و رصد مالی و مدیریت مرسولات برای مشتریان می‌تواند از طریق پنل اینترنتی آنلاین در اختیارشان قرار بگیرد تا بتوانند بسته‌هایشان را تا رسیدن به مقصد مشتریان خود پایش کنند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت شرکت تی نکست به ادرس tinextco.com مراجعه و یا با شماره‌های 02166403327 و 02166403341 در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تی نکست

تی‌نکست مورد اطمینان کسب و کارها با پنل اینترنتی تی‌نکست بسته‌های ارسالی خود را در هر زمان و به سادگی ثبت و مدیریت کنید: ثبت دسته‌ای بسته‌ها پیگیری وضعیت بسته‌ها ثبت آدرس‌های منتخب دریافت گزارش مالی دریافت رسید سفرها

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]