اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139806174024612336

ارائه انواع ساندویچ پانل سقفی، دیواری و سردخانه‌ای

کد: 139806174024612336

http://bit.ly/32zM1po

، شیراز , (اخبار رسمی): شرکت نسیم سرمایش ماهان مجموعه‌ای فعال در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و اجرای انواع ساندویچ پانل‌های سقفی، دیواری و سردخانه‌ای است.

ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سردخانه ای
ارائه انواع ساندویچ پانل سقفی، دیواری و سردخانه‌ای

ساندویچ پانل دیواری نسل نو از موادهای ساختمانی به شمار می‌روند که در آینده‌ای نه چندان دور ساندویچ پانل جای مصالح سنتی ساختمان‌ها را خواهد گرفت. ساندویچ پانل دارای استقامت بالایی است که با مصالح ساختمان سنتی برابری می‌کند و هیچ ضعفی در مقابله با فشار از خود نشان نمی‌دهد و از لحاظ عایق بودن کیفیت بهتری نسبت به مصالح ساختمانی سنتی دارد و همچنین استفاده از ساندویچ پانل در پروژه‌های ساختمانی باعث کاهش چشمگیر هزینه‌ها می‌شود.

در نتیجه استفاده از ساندویچ پانل کار معقولانه‌ای است که به دلیل ارزان بودن ساندویچ پانل و افزایش سرعت انجام پروژه برای کارفرمایان جالب و جذاب‌تر است.

کاربرد ساندویچ پانل 

پانل‌های دیواری برای ساختمان سازی، سوله سازی، تولید کانکس، سردخانه‌های ثابت و متحرک، سالن‌های کارخانه، سالن‌های ورزشی و همچنین اتاق‌های حمل بار در صنعت حمل و نقل جاده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نوع فوم ساندویچ پانل 

  • پلی اورتان (pu) با دانسیته 2+40 کیلو گرم بر متر مکعب

نوع و ضخامت ورق مورد استفاده

  • ورق الوزینگ (روی و آلومینیوم )، گالوانیزه و آلومنییوم پیش رنگ شده به ضخامت 0.5 الی 0.7 میلیمتر

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نسیم سرمایش ماهان

شرکت نسیم سرمایش ماهان تولید کننده ساندویچ پانل های سقفی دیواری سردخانه ای و یخچال های صنعتی،مشاوره ،طراحی و اجرای سردخانه های صنعتی می باشد ،این شرکت با به کارگیری نیروی با تجربه و استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب و روش تولیدی خود که همواره کیفیت اولویت آن می باشد توانسته است در میان تولید کنندگان ساندویچ پانل و همچنین مشتریان و مصرف کنندگان جایگاه شایسته ای کسب کند

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان