اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139807024074810588

خرید روغن شمعدانی معطر (ژرنیم) برای چین و چروک

کد: 139807024074810588

http://bit.ly/2noVdxD

، بهشهر , (اخبار رسمی): یکی از معروف‌ترین گیاهان دارویی برای درمان زخم‌ها گیاه دارویی شمعدانی است.به علت بوی بسیار خوبی که این گل دارد در نقاط مختلف جهان کشت می‌شود. در کتب قدیم از این گل برای درمان چین و چروک و درمان وبا و حتی جلوگیری از خونریزی نام برده شده است.

خرید روغن شمعدانی معطر (ژرنیم) برای چین و چروک
خرید روغن شمعدانی معطر (ژرنیم) برای چین و چروک

در کنار اسطوخودوس به عنوان یک مسکن گیاهی می‌توان به گل شمعدانی نیز اشاره کرد. در طول روز با توجه به نوع شغلی که هر کسی دارد ممکن است دچار زخم‌های سطحی و عمیق شود که می‌توان با روغن شمعدانی معطر این نوع زخم‌ها را درمان کرد.

بواسیر یکی از بیماری‌های سخت درمان است که علت اصلی آن در طب سنتی تجمع سودا در بدن است ولی برای کمک به درمان می‌توان از گل شمعدانی به صورت موضعی استفاده کرد.

روغن شمعدانی معطر خواص بی نظیری برای زیبایی پوست دارد و برای درمان آفتاب سوخگی می‌‌توان از آن استفاده کرد. افرادی که دچار افسردگی هستند و یا بی خوابی دارند پیشنهاد می‌شود با روغن شمعدانی موهای خود را ماساز دهند و از خواص آن بهره مند شوند.

برای استفاده از خاصیت ضد درد این روغن باید به صورت موضعی ناحیه درد ماساز داد.

روغن شمعدانی به علت اینکه موجب تقویت پوست می‌شود و سلول سازی را تحریک می‌کند می‌تواند برای باز سازی پوست مورد استفاده قرار گیرد مخصوصا در زمان آفتاب سوختگی‌های خفیف. 

افرادی که دچار سلولیت هستند و علاقه‌ای به استفاده از ژل‌های شیمیایی ندارند می‌توانند با خرید روغن شمعدانی معطر و ترکیب با یک روغن ماساژ مانند روغن زنجبیل به درمان گیاهی سلولیت بپردازند.

علاوه بر روغن مالی مو با روغن شمعدانی معطر برای درمان افسردگی، می‌توان این روغن را در دستگاه بخور ریخت و آرامش را برای خود و خانواده فراهم کرد.

علاقه مندان برای خرید این محصول می‌توانند به فروشگاه اینترنتی توسکا به ادرس violetoil.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

محصولات گیاهی توسکا

برای خرید و مشاوره در مور محصولات می توانید با شماره های 09023396980 و 09179396980 تماس حاصل نمایید. محصولات شرکت شامل: پکیج ضد لک 8 کاره شمعدانی، پکیج ضد جوش 10 کاره شمعدانی، کرم زیبایی چند منظوره روبینا گلد و روبینا سیلور شمعدانی، روغن ضد ریزش و تقویت مو کویین، روغن خراطین و زالو گامنو، شیافت ماریانا دکتر آز شمعدانی، صمغ عربی با اسانس متفاوت، انواع روغن گیاهی شامل روغن بنفشه، روغن بابونه، روغن گلسرخ، روغن جوانه گندم و..... می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]