اطلاعات تماس
  • 091277*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139807044079213331

سیزدهمین نمایشگاه طلای اصفهان پذیرای هلدینگ زرین

کد: 139807044079213331

http://bit.ly/2ohu9Rk

، (اخبار رسمی): سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی طلا و فلزات گرانبها از 9 الی 12 مهرماه 98 در محل داِئمی نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می‌شود. هلدینگ زرین یکی از شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه است که در زمینه کشف و استخراج سنگ‌های گران بها و طراحی و تولید جواهرات فعالیت دارد.

سیزدهمین نمایشگاه طلای اصفهان پذیرای هلدینگ زرین
سیزدهمین نمایشگاه طلای اصفهان پذیرای هلدینگ زرین

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی نمایشگاه بین المللی اصفهان سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت فلزات گران بها، طلا، سنگ‌های قیمتی، ساعت و ماشین آلات و تجهیزات وابسته در تاریخ 9 الی 12 مهرماه 98 در محل دائمی نمایشگاه، واقع در پل شهرستان برگزار می‌شود. در این نمایشگاه ده‌ها شرکت فعال در زمینه طلا و فلزات گران‌بها حضور خواهند داشت که هلدینگ زرین یکی از با سابقه‌ترین مجموعه‌های حاضر در نمایشگاه است. 

هومن زنگنه، مدیر عامل هلدینگ فناوران زرین در گفتگو با خبرنگار اخبار رسمی، ضمن تأیید این حضور اضافه کرد: هلدینگ زرین با مشارکت در بیش از 170 نمایشگاه داخلی و خارجی رویدادهای نمایشگاهی را یکی از تأثیرگذارترین فعالیت‌ها در پیشبرد اهداف این مجموعه و مؤثر در رونق هرچه بیشتر بازار طلا می‌داند. 

مدیر عامل هلدینگ زرین با تشریح فعالیت‌های این مجموعه افزود: فناوران زرین مجموعه‌ای با بیش از 109 سال سابقه در زمینه طلا، فلزات گران‌بها و سنگ‌های قیمتی است که کلیه اقدامات لازم در این صنعت از کشف و استخراج سنگ‌های قیمتی و فلزات گران بها تا طراحی، تولید، بازاریابی و فروش محصول را انجام می‌دهد.

وی خاطر نشان کرد این مجموعه با به کارگیری 3000 فرزند شهید گام بلندی در اشتغال‌زایی خانواده ایثارگران برداشته است.

این کار آفرین نمونه کشوری با تبیین اهداف حضورش در این نمایشگاه اضافه کرد: رقابت سالم و اطلاع رسانی در خصوص به روز رسانی محصولات از اصلی‌ترین اهداف ما از حضور در این نمایشگاه بوده است.

هومن زنگنه ضمن دعوت از مخاطبان اضافه کرد غرفه هدینگ فناوران زرین در نمایشگاه بین‌المللی اصفهان از ساعت 15 الی 21 روزهای 9 تا 12 مهرماه پذیرای بازدیدکنندگان است.

مجتمع آموزشی فناوران زرین در اولین سال‌های فعالیت خود با شناسایی نیاز‌های کشور و جامعه، حجم عمده فعالیت‌های خود را روی برگزاری دوره‌های حرفه ای آموزشی طلا و جواهرات در کارگاه‌های تخصصی و آزمایشگاه‌های استاندارد و مجهز با هدف اصلی تقویت دانش طلا و گوهر برای پیشرفت این صنعت و البته در راستای اشتغالزایی و کارآفرینی متمرکز کرد.

در این مجتمع دوره‌های آموزشی کارآفرینی و تجارت، گوهرشناسی، گوهرتراشی و حجم تراشی، طراحی و ساخت زیورآلات به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای برگزار می‌شود که در پایان برای دانشجویان گواهینامه معتبر نیز صادر خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 091277*****
[نمایش اطلاعات]