کد: 139807104093513392

محصول تازه پروژان در حوزه ابزارآلات رونمایی شد

ارائه کمپرسور هوا 5 لیتری به بازار ابزارالات

کد: 139807104093513392

http://bit.ly/2LMaPoA

، تهران , (اخبار رسمی): محصول تازه پروژان با نام کمپرسور هوا 5 لیتری متابو مدل POWER 180-5 W OF در سایت رسمی پروژان رونمایی و به بازار عرضه شد.

ارائه کمپرسور هوا 5 لیتری به بازار ابزارالات
کمپرسور هوا 5 لیتری متابو مدل POWER 180-5 W OF در دسته ابزار بادی

سایت رسمی پروژان میزبان رونمایی از کمپرسور هوا 5 لیتری، در دسته ابزارالات، محصول تازه وارد به ایران بود

به گزارش روابط عمومی پروژان،سایت رسمی پروژان میزبان رونمایی از کمپرسور هوا 5 لیتری، در دسته ابزارآلات، محصول تازه وارد به ایران بود.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه ابزار بادی  ارایه می‌شود، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر کمپرسوری کوچک و سبک برای استفاده در محیط‌های داخلی و مکان‌های ساخت و ساز را ارائه کند تا این خدمت تازه سیستم حفاظتی جهت جلوگیری از افزایش جریان به علت اضافه بار را برای مصرف‌کنندگان فراهم کند.

بر پایه این اطلاع، کمپرسور هوا 5 لیتری دارای محاسنی است که اعم از عدم نیاز به روغنکاری پیستون امکان حمل‌ونقل آسان و رسیدگی کمتر را به کاربر می‌دهد دارای پنلی با دو مونومتر برای نشان دادن فشار داخل مخزن و فشار هوای خروجی است و می‌تواند باعث راحتی در کار شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پروژان

هدف پروژان ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری و پایش پروژه‌های صنعت ساخت است. پروژان سامانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تلفن همراه و یا رایانه، کالاهای مورد نیاز خود را شناسایی و خریداری نمایند. پروژان شامل پایگاه داده‌ای پویا از ارائه‌دهندگان کالا و خدمات به همراه ابزاری است که به کارفرمایان اجازه می‌دهد با توجه به الزامات پروژه، و نیز صلاحیت‌ها و قیمت پیشنهادی ارائه‌دهندگان، محصولات مورد نیاز را خریداری نمایند. پروژان این اجازه را به فروشندگان می‌دهد تا به صورت کاملا شخصی، صفحه‌ای برای کسب و کار خود راه‌اندازی و آن را مدیریت نمایند. فروشندگان قادر خواهند بود که با اضافه کردن کالاهای فروشگاه و همچنین ارائه پیشنهادهای ویژه در صفحه‌ی خود، خریداران را ترغیب به نمایند. خرید در پروژان می‌تواند با واسطه و یا بی‌واسطه صورت گیرد. چنان‌چه کاربر بخواهد می‌تواند به صورت مستقیم با فروشگاه تماس برقرار نماید و چنانچه تصمیم بگیرد برای اعتماد بیشتر از طریق پروژان اقدام به خرید نماید این کار از طریق پرداخت الکترونیکی درون سامانه پروژان میسر است. علاوه بر این پروژان مرجعی برای نقد و بررسی کالاهای عمرانی است. پروژان این اجازه را به خریداران و فروشندگان می‌دهد تا به سادگی نظرات خود را در رابطه با کالاهای موجود اعلام نمایند.

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید