اطلاعات تماس
  • 021910*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139807204120113446

سازه اطلاعات سامان تولید کننده پورتال سازمانی

کد: 139807204120113446

http://bit.ly/2OH13pE

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت سازه اطلاعات سامان فعالیت خود را با هدف تولید و عرضه نرم افزارهای وب بنیاد (web-based) و با تمرکز ویژه بر پورتال‌های سازمانی و درگاه‌های خدمات الکترونیکی آغاز کرده است.

سازه اطلاعات سامان تولید کننده پورتال سازمانی
سازه اطلاعات سامان را بیشتر بشناسید

شرکت سازه اطلاعات سامان فعالیت خود را از سال 1380 با هدف تولید و عرضه نرم افزارهای وب بنیاد (web-based) و با تمرکز ویژه بر پورتال های سازمانی و درگاه‌های خدمات الکترونیکی آغاز کرده است. این شرکت از بدو تاسیس با بهره گیری از استانداردها و متدهای جدید تولید نرم افزار و با پشتوانه تیم فنی متشکل از متخصصان با تجربه و کارشناسان ارشد فناوری اطلاعات توانسته است پروژه‌های موفق متعددی را به مرحله اجرا در آورد.

این شرکت در طول فعالیت خود، با اتکا به تحقیق، پژوهش و ارتقاء مستمر دانش، بکارگیری و اجرای موثر اصول مدیریت پروژه و پایبندی به دقت و نظم در اجرا، توانسته است اجرای بیش از یکصد و پنجاه پروژه موفق وب بنیاد را بر اساس آخرین دستاوردهای علمی و فنی روز، در کارنامه خود به ثبت برساند.

پورتال سامان و سامان سوئیت، به عنوان مهم ترین دستاوردهای این شرکت، در حال حاضر در مجموعه بزرگی از سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی، بانک‌ها، بیمه‌ها و موسسات مالی و اعتباری در حال اجراست و با توجه به سوابق اجرایی موفق خود به عنوان یکی از توانمندترین زیرساخت‌ها برای مدیریت الکترونیکی سازمان‌ها، درگاه‌های اطلاع رسانی و خدمات الکترونیکی شناخته می‌شود.

زمینه‌های فعالیت شرکت سازه اطلاعات سامان

زمینه های فعالیت شرکت سازه اطلاعات سامان به شرح زیر است:

  • اجرای طرح‌های مدیریت الکترونیکی سازمان‌ها
  • اجرای طرح‌های پورتال سازمانی
  • مدیریت و راهبری Business Management Suite و پورتال‌های سازمانی
  • اجرای پروژه‌های معماری محتوا
  • اجرای طرح‌های گرد آوری، تامین و مدیریت محتوا
  • اجرای طرح‌های ارایه خدمات الکترونیکی برخط
  • ارایه راهکارهای کسب و کار الکترونیکی
  • تولید سیستم‌های سازمانی مبتنی بر وب

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت سازه اطلاعات سامان

شرکت سازه اطلاعات سامان فعالیت خود را از سال 1380 با هدف تولید و عرضه نرم افزارهای وب بنیاد (web-based) و با تمرکز ویژه بر پورتال های سازمانی و درگاههای خدمات الکترونیکی آغاز نموده است. این شرکت از بدو تاسیس با بهره گیری از استانداردها و متدهای جدید تولید نرم افزار و با پشتوانه تیم فنی متشکل از متخصصین با تجربه و کارشناسان ارشد فناوری اطلاعات توانسته است پروژه های موفق متعددی را به مرحله اجرا در آورد. این شرکت در طول فعالیت خود، با اتکا به تحقیق، پژوهش و ارتقاء مستمر دانش، بکارگیری و اجرای موثر اصول مدیریت پروژه و پایبندی به دقت و نظم در اجرا، توانسته است اجرای بیش از یکصد و پنجاه پروژه موفق وب بنیاد را بر اساس آخرین دستاوردهای علمی و فنی روز، در کارنامه خود به ثبت برساند. پورتال سامان و سامان سوئیت، به عنوان مهم ترین دستاوردهای این شرکت، در حال حاضر در مجموعه بزرگی از سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی، بانک ها، بیمه ها و موسسات مالی و اعتباری در حال اجراست و با توجه به سوابق اجرایی موفق خود به عنوان یکی از توانمندترین زیرساخت ها برای مدیریت الکترونیکی سازمانها، درگاه های اطلاع رسانی و خدمات الکترونیکی شناخته می شود.

اطلاعات تماس
  • 021910*****
[نمایش اطلاعات]