کد: 139807224127313392

رونمایی از سایت پروژان با هدف ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری

کد: 139807224127313392

http://bit.ly/2nLImGa

، تهران , (اخبار رسمی): پروژان با هدف ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری و پایش پروژه‌های صنعت ساخت و ایجاد فضای رقابتی در میان تامین‌کنندگان محصولات، به آدرس www.projon.co در تاریخ 30 شهریور رونمایی شد.

رونمایی از سایت پروژان با هدف ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری
سایت پروژان- خرید فروش مصالح و ابزالات

به گزارش پروژان، سایت www.projon.co که یک سایت خرید و فروش ابزارآلات و مصالح ساختمانی است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری و پایش پروژه‌های صنعت ساخت و ایجاد فضای رقابتی در میان تامین کنندگان محصولات را تسهیل کند.

پروژان در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «با وجود تعداد بسیار زیاد تامین کنندگان در زمینه ابزارآلات و مصالح ساختمانی نیاز به یک مرجع کامل برای همه آن‎ها بود تا بتوانند با یکدیگر به صورت آنلاین رقابت کنند و امکان بسیاری از همکاری‌ها را برای تامین‌کنندگان فراهم سازد. از طرف دیگر با توجه به فضای رقابتی ایجاد شده، کاربران می‌توانند برای خرید مصالح ساختمانی و خرید ابزالات و ... بانازل‌ترین قیمت اقدام کنند.»

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: «از ویژگی‎های مهم پروژان میتوان به عدم دریافت کمیسیون روی کالاها، برقراری ارتباط بی‌واسطه با تامین‌کننده، امکان دریافت استعلام قیمت روزانه از تامین‌کنندگان، وجود تامین کنندگان متعدد از هر کالا، دسترسی به تامین‌کنندگان با توجه به محل فعالیت آنها و ایجاد فضای رقابتی و در نتیجه کاهش قیمت اشاره کرد.»

 علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت پروژان به آدرس www.projon.co مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پروژان

هدف پروژان ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری و پایش پروژه‌های صنعت ساخت است. پروژان سامانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تلفن همراه و یا رایانه، کالاهای مورد نیاز خود را شناسایی و خریداری نمایند. پروژان شامل پایگاه داده‌ای پویا از ارائه‌دهندگان کالا و خدمات به همراه ابزاری است که به کارفرمایان اجازه می‌دهد با توجه به الزامات پروژه، و نیز صلاحیت‌ها و قیمت پیشنهادی ارائه‌دهندگان، محصولات مورد نیاز را خریداری نمایند. پروژان این اجازه را به فروشندگان می‌دهد تا به صورت کاملا شخصی، صفحه‌ای برای کسب و کار خود راه‌اندازی و آن را مدیریت نمایند. فروشندگان قادر خواهند بود که با اضافه کردن کالاهای فروشگاه و همچنین ارائه پیشنهادهای ویژه در صفحه‌ی خود، خریداران را ترغیب به نمایند. خرید در پروژان می‌تواند با واسطه و یا بی‌واسطه صورت گیرد. چنان‌چه کاربر بخواهد می‌تواند به صورت مستقیم با فروشگاه تماس برقرار نماید و چنانچه تصمیم بگیرد برای اعتماد بیشتر از طریق پروژان اقدام به خرید نماید این کار از طریق پرداخت الکترونیکی درون سامانه پروژان میسر است. علاوه بر این پروژان مرجعی برای نقد و بررسی کالاهای عمرانی است. پروژان این اجازه را به خریداران و فروشندگان می‌دهد تا به سادگی نظرات خود را در رابطه با کالاهای موجود اعلام نمایند.