اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980814419295416

معاون عملیاتی بانکی بانک ایران زمین:

ارائه تسهیلات در راستای رونق تولید ملی با جذب منابع خرد محقق می‌شود

کد: 13980814419295416

http://bit.ly/2JR0LsO

، تهران , (اخبار رسمی): معاون عملیاتی بانکی بانک ایران زمین با تاکید براین موضوع که بانک در راستای اهداف کلان خود از کار آفرینی حمایت می‌کند، اظهار داشت: «تلاش همکاران در جذب منابع خرد می‌تواند ضمن کاهش قیمت تمام شده پول زمینه‌های لازم برای ارائه تسهیلات جذاب به مشتریان در راستای رونق تولید ملی فراهم کند.

ارائه تسهیلات در راستای رونق تولید ملی با جذب منابع خرد محقق می شود
ارائه تسهیلات در راستای رونق تولید ملی با جذب منابع خرد محقق می‌شود

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، گردهمایی بزرگ مدیریت شعب استان‌های خراسان رضوی و شمالی بانک ایران زمین با حضور هادی قدیمی معاون عملیات بانکی و مدیریت محترم استانی و روسای شعب این استان با هدف بررسی عملکرد چند ماهه اخیر برگزار شد.

در ابتدای این مراسم میثم شمس آبادی مدیر امور شعب استانی بانک ایران زمین ضمن خوش آمدگویی به معاون عملیات بانکی گزارشی از عملکرد شعب استان در سال جاری را با بیان این که استان خراسان رضوی وشمالی دارای ظرفیت‌ها و استعدادهای مالی خوبی است، اظهار داشت: «در سال جاری همکاران شعب در زمینه بازاریابی و مذاکره با شرکت‌ها، کارخانجات و صاحبان صنایع و سرمایه فعالیت مناسبی داشتندکه به لطف خدا نتایج رضایت بخشی در این زمینه حاصل شده است.»

وی انسجام و تحرکات تیمی در شعب را یکی از تاثیرگزارترین روش‌های مذاکره و تکنیکی مفید جهت کاهش خطا در اعتبار سنجی و شناسایی نیازهای مشتری عنوان کرد.

هادی قدیمی معاون عملیات بانکی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران استانی خود با اشاره به این که کارکنان این استان ازو با سابقه ترین پرسنل بانک بوده‌های آن در استان جایگاه بانک را تثبیت کرده است، بیان کرد: «نتایجی که امروز در این مدیریت شعب استان های خراسان رضوی و شمالی شاهد آن هستیم حاصل برنامه ریزی درست و اداره صحیح مدیریت استان و تلاش خوب کارکنان بوده که برای مدیران عالی بانک نیز این اقدامات محسوس است.»

وی با اشاره به برخی توفیقاتی که در کارنامه فعالیت سال 98 بانک ثبت شده از جمله موفقیت در اجرای طرح انگیزشی باهم، اظهار داشت: «فرهنگ سازمانی در سازمان ها از سطوح عالی به سطوح عملیاتی و اجرایی اشاعه می‌یابد به طوری که اگر رئیس شعبه در راستای بازاریابی و رشد منابع شعبه کوشا باشد این اقدام می‌تواند در کارکنان آن شعبه را به سمت و توسعه و رشد هدایت کند.

معاون عملیات بانکی در ادامه، فاصله گرفتن از تمرکز بر نرخ سود را یکی از مهمترین سیاست های مهم بانک برشمرد و از روسای شعب حاضر در جلسه خواست تا با جذب سپرده های خرد شرایط ایده آلی از خدمات برای مشتریان بانک آماده کنند.

وی با بیان این که ریسک خروج منابع با جذب منابع خرد کاهش می‌یابد و به دنبال آن قیمت تمام شده پول در شعب و استان به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد و زمینه تدوین سیاست‌های اعتباری و طرح‌های تسهیلاتی جذاب برای مشتریان را در راستای رونق تولید فراهم می‌سازد.

معاون عملیات بانکی بانک ایران زمین با اشاره به فعالیت‌های انجام گرفته در خصوص تدوین بسته‌های مختلف و متنوع برای مشتریان در راستای حمایت از رونق تولید بیان کرد: «بانک ایران زمین در راستای سیاست‌های کلان تعیین شده به سوی بانکداری دیجیتال در حال حرکت است که این اقدام می‌تواند به رشد و توسعه کشور کمک شایانی کند.»

قدیمی در پایان روسای شعب حاضر در جلسه را به تقویت فعالیت در حوزه خدماتی همچون اعتبار اسنادی داخلی وصدور ضمانتنامه که درآمدهای کارمزدی بانک را افزایش می‌دهند فراخواند.

سپس با توجه به برگزاری کارگروه‌های تدوین برنامه‌های جامع و سیاست‌های اعتباری سال 99 که توسط مدیریت امور شعب استان‌ها در اداره مرکزی برگزار می‌شود، از حاضرین در جلسه خواست تا با ارائه طرح‌ها، نظرات و پیشنهادات خود، مدیران عالی بانک را در راستای تولید خدمات بهتر یاری دهند.

در پایان پس از ارائه گزارشی از میزان رشد شعب در بخش منابع، قدیمی با اهدای لوح تقدیراز شعبه ویلاژتوریست مشهد به عنوان بهترین شعبه از لجاظ عملکرد در جذب منابع تقدیر و تشکر کردند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه