اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139808194205013707

رونمایی از سایت بهسرما با هدف بی‌نیاز کردن صنعت فروشگاهی کشور از واردات

کد: 139808194205013707

http://bit.ly/32z2k5w

، تهران , (اخبار رسمی): با هدف بی‌نیاز کردن صنعت فروشگاهی کشور از واردات تجهیزات فروشگاهی و همچنین جلوگیری از خروج ارز از کشور و دسترسی به خدمات فروشگاهی، از سایت بهسرما به آدرس behsarma.org در چهارشنبه 8 آبان ۱۳۹۸ رونمایی شد.

به گزارش بهسرما، سایت behsarma.org که یک سایت معرفی خدمات و محصولات در حوزه تجهیزات فروشگاهی است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد بی‌نیاز کردن صنعت فروشگاهی کشور از واردات تجهیزات فروشگاهی و همچنین جلوگیری از خروج ارز از کشور و دسترسی به خدمات فروشگاهی را تسهیل کند.

هادی حسین پور، طراح سایت بهسرما در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «در راستای رسیدن به اهداف شرکت و افزایش کیفیت و ظرفیت تولید این شرکت از مدرن‌ترین تکنولوژی تولید در ساخت محصولات خود بهره برده و اعتقاد به اهمیت نقش نیروی کار متخصص دائماً در راستای رشد و توسعه نیروی انسانی گام بر می‌دارد.

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: «هیات مدیره شرکت بر آن شد تا همان گونه که در بخش فروشگاهی پیشرو در بومی سازی محصولات و روز دنیا و نوآوری بوده در بخش فرودگاه و ترمینال نیز همین هدف را دنبال کرده و تا حد امکان کشور را از واردات کالاها و تجهیزات فرودگاهی و ترمینالی بی نیاز کند. لذا با ثبت شرکت پردیس یزد و تولید محصولاتی از جمله پل‌های تلسکوپی اتصال به هواپیما، انواع نوار نقاله‌های فرودگاهی، انواع صندلی‌های محیط انتظار و ترمینالی، انواع کانتر چک بلیط و گذرنامه، انواع سیستم توزین بار مسافر، انواع چرخ‌های دستی فرودگاهی و سایر محصولات و خدمات مرتبط با صنعت تجهیزات ترمینالی و فرودگاهی گامی بلند در توسعه این صنعت در کشور برداشته و هم چنان در این راه استوار به پیش می‌رود.»

گفتنی است بهسرما، به مناسبت این رونمایی، اقدام به ارائه سرویس ویژه به مشتریان جدیدکرده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات این مجموعه می‌توانند به سایت بهسرما به آدرس behsarma.org مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بهسرما

شرکت بهسرما تاسیس شده در سال ۱۳۶۴ با هدف طراحی و تولید تجهیزات برودتی فعالیت خود را آغاز نمود. با پایان جنگ تحمیلی و هدف گذاری دولت برای عمران و آبادانی ایران عزیز این شرکت فعالت خود را در زمینه بومی سازی تجهیزات برودتی و فروشگاهی توسعه داده و اقدام به مهندسی معکوس سامانه های جدید برودتی از جمله سامانه های برودتی بدون درب نمود. با گذشت زمان هر ساله با هدف تکمیل سبد محصول و بی‌نیاز کردن صنعت فروشگاهی کشور از واردات تجهیزات فروشگاهی و همچنین جلوگیری از خروج ارز از کشور، این شرکت اقدام به ساخت سایر تجهیزات فروشگاهی از جمله انواع قفسه بندی های فروشگاهی، قفسه بندی های انبار، میزهای صندوق (چک اوت)، انواع ویترین و استند‌های فروش و نمایش کالا، سردخانه ، دروازه‌های ورود و خروج و چرخ دستی های فروشگاهی نمود. در راستای رسیدن به اهداف شرکت و افزایش کیفیت و ظرفیت تولید این شرکت از مدرنترین تکنولوژی تولید در ساخت محصولات خود بهره برده و اعتقاد به اهمیت نقش نیروی کار متخصص دائماً در راستای رشد و توسعه نیروی انسانی گام بر می‌دارد. در سال ۱۳۷۶ و با آغاز توسعه کشور در بخش فرودگاه و ترمینالی هیات مدیره شرکت بر آن شد تا همان گونه که در بخش فروشگاهی پیشرو در بومی سازی محصولات و روز دنیا و نوآوری بوده در بخش فرودگاه و ترمینال نیز همین هدف را دنبال کرده و تا حد امکان کشور را از واردات کالاها و تجهیزات فرودگاهی و ترمینالی بی نیاز کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]