اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139808244222213749

رونمایی از سایت شهر کابینت با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت کابینت

کد: 139808244222213749

http://bit.ly/2CP053C

، تهران , (اخبار رسمی): با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت کابینت و ملزومات چوبی و ارائه طرح برای دکوراسیون آشپزخانه، از سایت شهر کابینت به آدرس shahrekabinet.com در تاریخ 20 آبان رونمایی شد.

رونمایی از سایت شهر کابینت با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت کابینت
رونمایی از سایت شهر کابینت با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت کابینت

این وب سایت علاوه بر ارائه مشاوره و خدمات مرتبط از سیستم استعلام قیمت آنلاین برخوردار است

به گزارش شهر کابینت، سایت shahrekabinet.com که یک سایت ارائه خدمات است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد ارائه خدمات در زمینه ساخت کابینت وملزومات چوبی و ارائه طرح برای دکوراسیون آشپزخانه را تسهیل کند.

مرآت شریعتی، معاون اجرایی شرکت ابنیه سازان ستاوند (setavandco.com) شهر کابینت در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «با توجه به خلا وجود یک مجموعه منسجم در خصوص ارائه خدمات مرتبط با ساخت کابینت بصورت حرفه ای و کلاسیک مجموعه ابنیه سازان ستاوند با راه اندازی وب سایت شهر کابینت در راستای ارائه خدمات مرتبط با برند تجاری دیاکو (mydiaco.com) اقدام کرده است.

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « این وب سایت علاوه بر ارائه مشاوره و خدمات مرتبط از سیستم استعلام قیمت آنلاین برخوردار است.»

گفتنی است شهر کابینت، به مناسبت این رونمایی، اقدام به ارائه تسهیلات خرید کرده و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت شهر کابینت به آدرس shahrekabinet.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرکابینت

دیاکو با استفاده از تجربه های خود و همچنین داشتن سیاست‌های موفق و بهره گیری از تکنیک ‌های مدرن در راستای مشتری مداری و تامین محصول با کیفیت و متنوع سعی دارد تا نیازهای مشتری را در زمینه تامین محصولات دکوراسیون بر طرف نماید. دیاکو با داشتن شبکه وسیع نمایندگی در شهرهای مختلف ایران با هدف همکاری با تمامی اقشار این صنف بزرگ و سهولت در خرید مشتریان همواره تلاش نموده تا سهمی از زیبائی محیط زندگی هموطنان گرامی را داشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل