اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809034230113749

آشنایی با انواع کابینت

کد: 139809034230113749

http://bit.ly/2r2FMgQ

، تهران , (اخبار رسمی): کابینت فلزی که در گذشته بسیار هم کاربردی بوده چند دهه است که دیگر چندان استقبالی از آن نمی‌شود و تقریبا منسوخ شده و جای خود را به انواع کابینت ام دی اف و چوبی داده است.

آشنایی با انواع کابینت
آشنایی با انواع کابینت

آشپزخانه قلب هر خانه است و کابینت نیز از اجزای اصلی هر آشپزخانه به حساب می‌آید. به همین دلیل می‌توان آن را تاثیرگذارترین و همچنین جداناپذیرترین عضو، در فضای آشپزخانه دانست.

انتخاب انواع کابینت کاملا سلیقه‌ای است. در واقع این شخص است که انتخاب‌کننده و تعیین‌کننده انواع سبک کابینت مدرن یا کابینت کلاسیک برای فضای خود هستند.

برای داشتن کابینت زیبا باید با اصول طراحی کابینت آشنا بود، البته می‌توان از سبک‌های موجود الگوبرداری کرده و فضای زیبایی را خلق کرد که در این صورت نیازی به آموزش در این خصوص ندارد.

بعد از انتخاب طرح کابینت مهم‌ترین مسئله، انتخاب دستگیره کابینت است.

سبک دستگیره و کابینت باید با هم همخوانی داشته باشند. برای مثال اگر کابینت‌ها جزو کابینت‌های مدرن هستند باید از انواع دستگیره که با این سبک متناسب است، استفاده کرد زیرا در غیر این صورت کابینت شیک و دکور زیبایی را نمی‌توان داشت.

طرح و رنگ‌های کابینت‌ها انواع بسیار گسترده‌ای دارند که شاهد انواع کابینت‌های طرح چوب با انواع طیف رنگی، کابینت طوسی، کابینت کرم، کابینت سفید، کابینت رنگی و … است.

فضایی که کابینت در هر آشپزخانه اشغال می‌کند در واقع فضاهای جدید با کاربری‌های جدید را فراهم می‌کند.

به منظور زیبایی و کاربری‌های مختلف برخی طراحان از انواع کابینت قدی استفاده می‌کنند تا بتوان از آن به عنوان کابینت ظروف به نوعی هم جهت نگهداری و هم جنبه تزئینی استفاده کرده و انواع ظروف خاص را در آن چیدمان کرد.

یکی از کاربردی‌ترین کابینت‌ها در آشپزخانه، کابینت حبوبات است که هم زیبایی خاصی دارد و هم باعث نظم داخلی کابینت‌ها می‌شود و هم به راحتی فضاهای گوشه‌ای کابینت‌ها که کاربری چندانی ندارند به پرکاربردترین فضاها تبدیل می‌شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرکابینت

دیاکو با استفاده از تجربه های خود و همچنین داشتن سیاست‌های موفق و بهره گیری از تکنیک ‌های مدرن در راستای مشتری مداری و تامین محصول با کیفیت و متنوع سعی دارد تا نیازهای مشتری را در زمینه تامین محصولات دکوراسیون بر طرف نماید. دیاکو با داشتن شبکه وسیع نمایندگی در شهرهای مختلف ایران با هدف همکاری با تمامی اقشار این صنف بزرگ و سهولت در خرید مشتریان همواره تلاش نموده تا سهمی از زیبائی محیط زندگی هموطنان گرامی را داشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | دکوراسیون و منزل