اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139903244355514060

طرح اسکان فوری جاباما برای شرایط اضطراری

کد: 139903244355514060

https://bit.ly/30PdyFR

، (اخبار رسمی): طرح اسکان فوری جاباما در راستای امدادرسانی و فراهم کردن سریع واحد اقامتی به افراد متضرر در جریان حوادث طبیعی همچون زلزله، سیل، آتش‌سوزی و … شکل گرفته است.

طرح اسکان فوری جاباما برای شرایط اضطراری
طرح اسکان فوری جاباما برای شرایط اضطراری

همانطور که می‌دانید؛ بامداد ۱۹ اردیبهشت زلزله‌ای به بزرگی ۵.۱ ریشتر در اطراف دماوند رخ داد و باعث تشویش و نگرانی در میان مردم استان‌های تهران و البرز شد.

با توجه به زلزله‌خیز بودن بسیاری از مناطق کشور و همچنین احتمال بالای وقوع رخدادهای طبیعی دیگر در نقاط مختلف ایران، جاباما خود را مسئول می‌داند تا در حد بضاعت و با تکیه بر ظرفیت‌های فعلی خود قدمی در راستای تسهیل شرایط در زمان وقوع این رخدادها بردارد.

متأسفانه در هنگام بروز حوادثی همچون زلزله، سیل، آتش‌سوزی و …، بارها شاهد آسیب و یا تخریب منازل مسکونی هم‌وطنان خود بوده‌ایم و فراهم کردن شرایط اسکان موقت برای این عزیزان به یکی از دغدغه‌های اصلی افراد بدل شده است.

با توجه به این‌که در حال حاضر جاباما موفق به پوشش حداکثری انواع اقامتگاه در شهرها و روستاهای ایران شده‌، برهمین اساس تصمیماتی اتحاذ شده تا از این امکان در جهت امدادرسانی به افراد متضرر در جریان حوادث طبیعی استفاده کند.

در این راستا طرح اسکان فوری جاباما جهت انجام پشتیبانی‌های لازم شکل گرفته است و چنانچه محل سکونت افراد بر اثر وقایعی مانند زلزله، سیل، آتش‌سوزی و سایر حوادث غیرمترقبه در هر کدام از شهرها و روستاهای کشور آسیب ببیند، تنها کافی‌است تا با جاباما تماس بگیرند.

در اولین اقدام جاباما اطلاعات تمامی واحدهای اقامتی قابل سکونت را در شهر محل حادثه و یا نزدیک‌ترین شهر به آن جمع‌آوری می‌کند. پس از آن هتل‌ها، میزبانان محترم و صاحبان اقامتگاه‌ها که عضوی از خانواده بزرگ جاباما هستند با در اختیار گذاشتن حداکثر ظرفیت پذیرش خود با جاباما در امر امدادرسانی همکاری می‌کنند.

تیم جاباما به سرعت شرایط اقامت افراد آسیب دیده را در این واحدهای اقامتی فراهم کرده و تمامی هزینه‌های این امر را متقبل خواهد شد.

ضمن آرزوی سلامتی و آرامش برای هموطنان عزیز، چنانچه افراد با رخدادی مواجه شده و نیاز به استفاده از طرح اسکان فوری جاباما پیدا کردند، کافی است با شماره ۰۲۱۴۳۹۰۰۹۰۰ از طریق تلفن و شماره ۰۹۳۰۷۳۲۵۳۱۵ از طریق پیام‌رسان واتسپ با جاباما تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]