اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990324435629014

نقد کردن درآمد ارزی از سایت های فریلنسری خارجی

کد: 13990324435629014

https://bit.ly/30Fo5Ds

، مشهد , (اخبار رسمی): یکی از روش های تضمینی کسب درآمد دلاری، کار به عنوان فریلنسر در سایت های خارجی مانند فریلسنر دات کام (freelancer.com) است. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا روش کسب درآمد و البته نقد کردن درآمد ارزی از سایت های فریلنسری خارجی را به شما آموزش دهیم.

با استفاده از سایت های فریلنسری خارجی می توانید درآمد ارزی برای خود ایجاد کنید

چرا کسب درآمد از سایت های فریلنسری خارجی ؟

اولین سوالی که برای بسیاری از افراد ایجاد می شود این است که چرا باید از سایت های فریلنسری خارجی برای کسب درآمد دلاری استفاده کرد. در جواب به سوال این دسته از عزیزان باید گفت که امکان مهاجرت از طریق ویزای کار به کشورهای خارجی برای تمامی افراد وجود ندارد. بنابراین استفاده از این نوع پلتفرم ها که کارجو و کارفرما را به صورت مستقیم به یکدیگر ربط می دهند، بهترین راه حل برای افزایش درآمد است.

از طرف دیگر، با توجه به اختلاف ارزشی که بین دلار و ریال وجود دارد، کار در چنین سایت هایی می تواند به راحتی موجب افزایش درآمد شما در کوتاه مدت شود. پس اگر تخصص و مهارتی دارید که می توانید با استفاده از آن به صورت دورکاری نیز برای دیگران کار کنید، حتما شانس خود را در این زمینه امتحان کنید.

آیا سایت های فریلنسری خارجی قابل اعتماد هستند؟

همان طور که گفته شد برای کسب درآمد اینترنتی روش های مختلفی وجود دارد. اگر بخواهیم سایت های کلیکی خارجی را با سایت های دورکاری خارجی مقایسه کنیم، باید بگوییم که به طور قطع سایت های فریلنسری خارجی بسیار قابل اعتمادتر سایت های کلیکی خارجی هستند.

بر خلاف تصور بسیاری از افراد، ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در سایت های فریلنسری چندان نیز کار ساده ای نیست. چرا که سایت هایی مانند UpWork تنها به دنبال افرادی هستند که متخصص بوده و به بهترین شکل عمل می کنند.

بنابراین در صورتی که شما به اندازه کافی مهارت نداشته باشید، شانسی نیز برای کسب درآمد دلاری از طریق این سایت ها نخواهید داشت. پس با توجه به پروتکل های سختی که این سایت ها برای ارائه خدماتشان در نظر گرفته اند، می توان مطمئن بود که تا حد زیادی قابل اطمینان بوده و مشکلی در پرداخت هزینه دستمزدها ندارند.

نقد کردن درآمد ارزی از سایت های فریلنسری خارجی چگونه انجام می شود؟

در صورتی که تصمیم به استفاده از خدمات این نوع سایت ها گرفته اید، باید به فکر روشی جهت دریافت حقوقتان نیز باشید! با توجه به این که تمامی این سایت ها در خارج از ایران در حال فعالیت هستند، از یکی از انواع شبکه ها پرداخت آنلاین مانند پی پال، ویزا کارت یا مسترکارت جهت پرداخت دستمزدها استفاده می کنند.

بنابراین شما برای استفاده از این سایت ها، باید یک حساب ارزی داشته باشید. با توجه به تحریم هایی که علیه ایران وجود دارد، امکان افتتاح هیچ یک از این حساب های ارزی به صورت مستقیم وجود ندارد. بنابراین شما باید از طریق شرکت های واسط هر حسابی که نیاز دارید را افتتاح کرده و از آن استفاده نمایید.

پرداخت یار پیشرو

شما می توانید با استفاده از خدمات پرداخت یار پیشرو درخواست خود را مبنی بر سفارش و یا تهیه ویزا کارت و مسترکارت از طریق وبسایت و یا پشتیبانی واتس اپ ثبت کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پرداخت یار پیشرو

مجموعه پرداخت یار با تکیه بر دانش فنی، کارآزمودگی پرسنل، ارتباطات موثر بین المللی و توان دیپلماسی مدیران همواره سعی دارد امن ترین و با صرفه ترین خدمات مالی بین المللی را در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد. خلاصه فعالیت های شرکت به شرح زیر است: افتتاح حساب بین المللی دائمی ویزاکارت و مسترکارت بانکی پرداخت ارزی نقد کردن درآمد ارزی خرید از سایتهای خارجی وسترن یونیون/مانیگرام گواهینامه بین المللی از آمریکا ثبت شرکت، کار و اقامت در خارج کانال تلگرام: https://t.me/iPaypro24 اینستاگرام: @ipaypro24 تلفن ها: ۰۲۱۲۸۴۲۹۲۵۸ ۰۵۱۳۶۱۴۴۵۶۰ ۰۵۱۳۶۱۴۴۶۳۶

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه