اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905184480914900

انواع لیفت صورت به روش های غیر جراحی

کد: 139905184480914900

https://bit.ly/3ba6giO

، (اخبار رسمی): با لیفتینگ صورت به روش غیر جراحی می توان از روند پیری و افتادگی صورت جلوگیری کرد. بسیاری از خانم ها با دیدن کوچکترین چروک ها روی صورت اقدام به جراحی های زیبایی میکنند که ممکن است برخی از آنها عوارض جدی برای فرد داشته باشند. در ادامه انواع لیفت صورت را برای آشنایی بیشتر جمع آوری کرده ایم.

با لیفتینگ صورت به روش غیر جراحی می توان از روند پیری و افتادگی صورت جلوگیری کرد. بسیاری از خانم ها با دیدن کوچکترین چروک ها روی صورت اقدام به جراحی های زیبایی میکنند که ممکن است برخی از آنها عوارض جدی برای فرد داشته باشند. در ادامه انواع لیفت صورت را برای آشنایی بیشتر جمع آوری کرده ایم؛

لیفت صورت با نخ

از لیفتینگ صورت با نخ برای کشیدن و صاف کردن پوست صورت و گردن استفاده میشود . این روش غیر جراحی برای افتادگی های خفیف پوستی بهتر است به کار برده شوند. افرادی که در محدوده سنی 35 تا 50 سال قرار دارند بهترین کاندید لیفت صورت با نخ هستند. 

تزریق بوتاکس

برای جوانسازی قسمت هایی همچون خطوط پیشانی، خط اخم ابروها و دیگر بخش های صورت از روش غیر جراحی تزریق بوتاکس که یکی از بهترین روش هاست استفاده میشود. برای انجام این کار حتما از متخصص زیبایی مشورت بگیرید و وی را انتخاب کنید. 

لیفت ابرو و پیشانی

لیفت پیشانی یا بوتاکس ابرو برای از بین رفتن چروکهای دور چشم و ابرو استفاده میشود. این جراحی هم میتواند با لیفت صورت انجام گیرد. 

حقایق لیفتینگ

  • هزینه: هزینه لیفتینگ به میزان چروک های روی صورت بستگی دارد.
  • زمان لازم: حداقل زمان مورد نیاز 2 و حداکثر 6 ساعت 
  • مدت بیهوشی: در روش های غیر جراحی از بی حسی موضعی استفاده میشود.
  • اثربخشی :به محض انجام لیفتینگ صورت، نتایج کاملا قابل مشخص میباشد. 

منبع:

دکتر دوغایی

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی