اطلاعات تماس
  • 091236***** - 021885*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905204484614864

اولین مرکز تخصصی مشاوره GRC در ایران افتتاح شد

رونمایی از سایت مرکز مشاوره جی آر سی اولین برند ملی ثبت شده در کشور

کد: 139905204484614864

https://bit.ly/31KqnzL

، تهران , (اخبار رسمی): با هدف مشاوره مهندسی جی آر سی و مشاوره تخصصی راه اندازی واحد جی آر سی، از سایت مرکز مشاوره جی آر سی به آدرس www.gfrc.center در تاریخ 20 مرداد ماه 1399 رونمایی شد.

رونمایی از سایت مرکز مشاوره جی آر سی اولین برند ملی ثبت شده در کشور
رونمایی از سایت مرکز مشاوره جی آر سی اولین برند ملی ثبت شده در کشور

به گزارش مرکز مشاوره جی اف آر سی، سایت www.gfrc.center که یک سایت مشاوره ای و آموزشی - تخصصی است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد مشاوره مهندسی جی اف آر سی و مشاوره تخصصی راه اندازی واحد جی اف آر سی را تسهیل کند.

مهندس ثاقب خانی، مدیر مسئول مرکز مشاوره جی اف آر سی در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «با توجه به اینکه از تولید GFRC در داخل کشور نزدیک به یک دهه میگذرد واین مصالح به صورت نیمه صنعتی تولید می شوند و استانداردهای اجباری ندارد، دوام این محصولات بتنی بر تولید استاندارد مطابق با دستورالعمل و آیین نامه های معتبر بین المللی می باشد. لذا مرکز مشاوره جی اف آر سی با همکاری تعدادی از اعضای هیئت علمی دانشگاه ، جهت ارتقاء دانش فنی و اعمال استانداردهای بین المللی این محصول در ایران نموده است .

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « وب سایت ما آماده ارائه سرویس های مشاوره ای و آموزشی و استعلام قیمت سازه های جی اف آرسی به صورت آنلاین در کشور است. کافی با ورود به وب سایت ما و پر کردن فرم درخواست مشاوره منتظر تماس کارشناسان ما جهت مشاوره به شما عزیزان باشید.»

گفتنی است مرکز مشاوره جی اف آر سی، به مناسبت این رونمایی، اقدام به ارائه تخفیف افتتاحیه مشاوره و آموزش نموده است . علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت مرکز مشاوره جی اف آر سی به آدرس www.gfrc.center مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره تخصصی جی آر سی در ایران

مرکز تخصصی جی آر سی به عنوان اولین مرکز ثبت شده مشاوره مهندسی جی آر سی در حوزه معماری ، شهرسازی و راه و ساختمان کشور ، فعالیت پژوهشی خود را در زمینه تخصصی ساخت قطعات پیش ساخته بتنی الیافی با اخذ مجوز مرکز پژوهش های صنعتی و معدنی سازمان صمت البرز در سال ۹۴ شروع نمود . همچنین واحد فنی مهندسی این مرکز با زمینه تخصصی ساخت کالاهای سیمانی را هم زمان با تاسیس مرکز آغاز کار نمود. همکاران علمی مرکز از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاهی و پژوهشگران و محققین استان می باشند.

اطلاعات تماس
  • 091236***** - 021885*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش