اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905214487314943

آموزش خرید اینترنتی شال برای انواع صورت ها

کد: 139905214487314943

https://bit.ly/3kNhYo4

، کرج , (اخبار رسمی): برای خرید شال مانند تهیه دیگر انواع لباس باید موارد زیادی مانند شناخت دقیق فرم صورت و رنگ ها را در نظر گرفت. بسیاری از خانم ها هستند که اطلاعات چندانی از ویژگی های ظاهری خود ندارند، به همین دلیل با انتخاب لباس های نامناسب (شال، مانتو و غیره) شمایل خود را ناهمگون می کنند.

راهنمای خرید شال و روسری

برای خرید شال مانند تهیه دیگر انواع لباس باید موارد زیادی مانند شناخت دقیق فرم صورت و رنگ ها را در نظر گرفت. بسیاری از خانم ها هستند که اطلاعات چندانی از ویژگی های ظاهری خود ندارند، به همین دلیل با انتخاب لباس های نامناسب (شال، مانتو و غیره) شمایل خود را ناهمگون می کنند.

در کنار این موارد اطلاع از طیف رنگ ها نیز می تواند کمک بسیار خوبی برای ست کردن انواع شال با لباس های دیگر باشد. ما در این مقاله قصد داریم در خصوص چگونگی خرید شال و روسری راهنمایی های خوب و ارزنده ای را به شما بانوان عزیز تقدیم کنیم.

خرید شال برای صورت های مستطیلی

در خانم هایی که صورت های دراز دارند که طبیعتاً پیشانی و فک شان هم اندازه می شود، برای خرید شال  اینترنتی باید طوری عمل کنند تا شال انتخابی طول صورت را کوتاه تر نشان دهد. با کوتاه تر نشان دادن طول صورت لبه های تیز صورت نیز گرد نمایش داده می شود.

این دسته از خانم ها در نظر داشته باشند که انتخاب شال چارگوش مناسب شان نخواهد بود. توصیه می کنیم که به همراه شال برای کوتاه تر نشان دادن صورت از دستمال سر یا هدبند استفاده نمایند.برای خرید شال کافیست از وبسایت فروش شال و روسری شال مد دیدن کنید.

شال و روسری  برای صورت های بیضی شکل

خانم هایی که صورت های بیضی شکل دارند، با خیال راحت می توانند هر گونه شال و روسری که می خواهند انتخاب و استفاده کنند. با این حال اگر این دسته از خانم ها احساس می کنند که صورت شان کمی کشیده است مانند خانم های صورت مستطیلی می توانند از هدبند استفاده کنند.

خرید شال و روسری برای چانه مثلثی ها

در این گونه صورت ها عرض چانه کم و اصطلاحاً چانه نوک تیز می باشد. طبیعتاً در این حالت پیشانی عریض خواهد بود که این دسته از خانم ها باید شال را طوری استفاده کنند که گوشه های پیشانی شان را پوشش دهد.

برای خرید شال و روسری ارزان کافیست به سایت شال مد مراجعه نمایید.

روسری و شال برای صورت های مربعی

خانم هایی که دارای صورت مربعی هستند باید شالی استفاده کنند که صورت شان را گرد نشان دهد. به راحتی می توان با انواع و اقسام شال صورت تان را گرد نشان دهید. توصیه می کنیم که از انتخاب شال هایی که از پشت بسته و همچنین طرح چارگوش دارند، خودداری کنید.

خرید شال روسری  برای صورت های گرد

اگر پیشانی کوتاه و عریض دارید باید روسری شال انتخابی تان به گونه ای باشد که عرض پیشانی را کمتر نشان دهد. استفاده از شال های رنگ تیره به همراه هدبندهای رنگ روشن به این دسته از خانم ها پیشنهاد می شود. همچنین توصیه می کنیم که کناره های شال را تا نزنید.

انواع طرح و رنگ برای شال ها

بعد از آنکه به خوبی توانستید فرم صورت خود را بشناسید، حالا نوبت شناخت انواع رنگ جهت ست کردن شال با دیگر لباس هایتان است. در این مرحله نیز باید حساسیت های زیادی به خرج دهید تا بتوانید ست کاملی را انتخاب کنید. در ادامه می خواهیم در خصوص طرح و رنگ انواع شال توضیحاتی را ارائه دهیم.

شال رنگ مشکی تلفیق با طلایی

شال هایی که دو رنگ مشکی و طلایی را در خود دارند، یکی از عامه پسندترین شال هایی هستند که چهره شخص را مورد پسند میکنند. با انتخاب این شال می توانید از یک مانتوی رنگ مشکی یا خردل نیز استفاده کنید

جنس شال ها

برای انتخاب شال باید جنس آن را نیز در نظر گرفت. معمولاً برای شال جنس هایی از نوع نخی، حریر، ساتن، ابریشم استفاده می شود که در ادامه به اختصار هر کدام را توضیح می دهیم.

خرید شال نخی

این گونه شال ها مدلی از پارچه های پنبه ای هستند. از مزیت های استفاده از آن شستشوی کاملاً ساده آنهاست. برای فصول گرم می توان شال ها را از جنس نخی خریداری کرد. از دیگر ویژگی های خرید شال نخی راحت اتو کردن آنهاست.

انتخاب شال حریر

این مدل از شال نیز کاملاً خنک، سبک و لخت است. در نظر داشته باشید که خرید شال حریر نسبت به شال نخی کمی گران تر خواهد بود. ضمن اینکه این مدل از شال امکان سُر خوردن آن از روی سر بیشتر است.

خرید شال ساتن

ساتن پارچه ای براق است که بسیاری از خانم ها علاقمند هستند تا از این جنس شال استفاده کنند. اگر می خواهید برای مجلس شال و روسری تهیه کنید، خرید شال ساتن انتخاب خوبی می تواند باشد.

انتخاب شال ابریشم

شال مدل ابریشم بسیار لطیف است که خانم ها می توانند در چهار فصل نیز از آن استفاده کنند. از مزیت های خرید شال ابریشم این است که دیرتر از جنس های دیگر چروکیده می شود. با توجه به گران بودن این مدل از شال، معمولاً برای مجالس مهم استفاده می شود.

کلام آخر

با توجه به مطالب عنوان شده خانم های عزیز باید به موارد گفته شده در بالا؛ آن هم به صورت توأمان دقت کنند تا نهایتاً در خرید شال کاملاً موفق عمل کرده باشند. اگر هر یک از موارد صحبت شده از آن؛ مانند جنس و یا رنگ برای انتخاب و خرید شال در نظر گرفته نشود، به طور حتم نمی توان انتخاب خوبی را برای تان متصور بود. ناگفته نماند که شناخت فرم صورت از اصول پایه انتخاب شال و یا حتی روسری است که همه ی خانم ها باید آن را مدنظر قرار دهند.برای خرید شال و روسری لینک زیر کلیک نمایید.

https://shalmod.com/products/روسری

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شال مد

شال مد مرجع شیک پوشان برای شال و روسری

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]