اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905224490514060

تضمین یک اقامت بی‌نظیر

طرح آفتابگردون جاباما

کد: 139905224490514060

https://bit.ly/2E2y3Fu

، (اخبار رسمی): در طرح آفتابگردون جاباما علاوه بر پشتیبانی از مهمان تا آخرین لحظه، توجه ویژه‌ای نیز بر وجود امکانات و خدمات ویژه بهداشتی کاملا رایگان و نظافت مخصوص اقامتگاه‌ها صورت می‌گیرد.

طرح آفتابگردون جاباما
طرح آفتابگردون جاباما

در صورت وجود هرگونه عدم تطابق، مجموعه جاباما در لحظه ورود مهمان، بلافاصله پیگیری‌های لازم را برای جبران کاستی‌ها با ارتقای اقامتگاه و یا عودت کامل وجه به ایشان انجام خواهد داد

به گزارش روابط عمومی جاباما، مهم‌ترین رسالت این مجموعه تا این لحظه، جلب اعتماد و حس رضایت مهمانان عزیز بوده است و به همین دلیل تمام اقداماتی که در جاباما صورت می‎گیرد در جهت افزایش میزان رضایتمندی مهمانان است.

«طرح آفتابگردون» جاباما هم به همین دلیل شکل گرفته است. هدف جاباما از آفتابگردون، حمایت و پشتیبانی لحظه‌ای از مهمانان عزیز نه فقط در زمان رزرو، بلکه تا پایان اقامت و خروج از اقامتگاه است.

جاباما در این طرح با پشتیبانی صفر تا صد از مهمان، تجربه یک اقامت بی‎نظیر را برای او تضمین می‎‌کند.

علاوه بر این، با توجه به بحران کرونا و لزوم نظارت بیشتر بر نظافت اقامتگاه‎ها و امکانات بهداشتی، در طرح «آفتابگردون»، تمرکز بیشتری بر روی ارائه خدمات بهداشتی ویژه و رایگان به مهمانان عزیز صورت گرفته است.

طرح آفتابگردون جاباما تمام موارد زیر را برای شما ضمانت می‌کند:

  • نظافت استاندارد اقامتگاه، ضدعفونی با مواد ویژه و پلمپ قسمت‌های نظافت شده
  • ضمانت بهترین قیمت رزرو
  • تهیه پکیج بهداشتی رایگان به تعداد نفرات
  • ارتقای اقامتگاه یا بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مهمان
  • پشتیبانی لحظه‌ای تا پایان سفر

چرا آفتابگردون؟

روابط عمومی جاباما اضافه کرد:« نتایج به دست آمده از نظرسنجی‌های مختلف جاباما، نشان داد که در حال حاضر دغدغه اصلی افراد برای انتخاب اقامتگاه، کیفیت بهداشت و نظافت محل اقامت است. به همین دلیل ما طرح آفتابگردون را ارائه کردیم تا در آن،علاوه بر پشتیبانی از مهمان تا آخرین لحظه، توجه ویژه‌ای نیز بر وجود امکانات بهداشتی و نظافت مخصوص اقامتگاه صورت گیرد».

آفتابگردون نماد احترام به شخص مقابل است و به دلیل چرخش رو به آفتاب و نور، مفهوم درخشندگی را در ذهن تداعی می‌کند. این همان مقصودی است که جاباما دنبال می‌کند؛

هدف جاباما از طرح آفتابگردون اهمیت و ارزش بیش از پیش قائل شدن برای مهمانان و میزبانان گرامی و ارتقای کیفیت سفر و سلامت آن‌هاست.

جاباما همچنین افزود:«در حال حاضر این طرح در اقامتگاه‎های شمال ایران فعال شده‌است اما ما به دنبال آن هستیم تا با پوشش گسترده آن در تمامی اقامتگاه‌های سطح کشور، یک تجربه درخشان و به معنای واقعی بی‌نظیر از سفر را برای مهمانان رقم بزنیم».

مشاهده اقامتگاه‌های فعال در طرح آفتابگردون

خدمات بهداشتی طرح آفتابگردون چیست؟

جاباما برای آرامش خاطر مهمانان گرامی و حفظ سلامتی آن‌ها به ویژه در دوران کرونا، شیوه نظارت بر پاکیزگی و امکانات بهداشتی را به روز رسانی کرده‌ و پکیج ویژه‌ بهداشتی را به تعداد افراد و به صورت کاملا رایگان فراهم کرده‎است.

این پکیج شامل سرویس رو بالشتی و روتختی یک‌بارمصرف، پد الکلی، ماسک، شامپو، صابون و دمپایی هتلی است که پیش از ورود مهمانان گرامی به تعداد نفرات در داخل اقامتگاه قرار می‌گیرد.

همچنین، در طرح آفتابگردون بر بهداشت اقامتگاه به شکل ویژه‌ای نظارت خواهد شد. کلیه قسمت‌های اقامتگاه مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام، اتاق‌ خواب‌ها و کف سالن با مواد ضدعفونی کننده ویژه، نظافت شده و با استفاده از برچسب پلمپ نظافت جاباما، تا ورود مهمانان پلمپ خواهند شد.

شیوه نظارت و ضمانت چگونه است؟

تیم پشتیبانی جاباما صبح ورود به اقامتگاه، جهت اطلاع از تعداد دقیق نفرات و ساعت تقریبی رسیدن به مقصد با شما تماس می‌گیرد.

بعد از آن‌، هماهنگی‌های لازم را برای تهیه پکیج‌های بهداشتی به تعداد مورد نیاز و همچنین پیگیری نظافت کامل اقامتگاه با میزبان انجام خواهد داد.

پشتیبان شما، یک ساعت بعد از رسیدن‌تان به اقامتگاه، برای تایید موارد مذکور توسط شما و همچنین برطرف کردن مشکلات احتمالی، مجددا با شما تماس می‌گیرد.

در پایان سفر نیز برای اطمینان بیشتر از رعایت تمام خدماتی که جاباما ضمانت کرده است، لینک پرسشنامه آنلاین برای شما ارسال خواهد شد.

در صورت مشاهده هرگونه عدم تطابق شرایط اقامتگاه با موارد ضمانت شده، در همان لحظه ورود، بلافاصله پیگیری‌های لازم جهت ارتقای واحد اقامتی صورت خواهد گرفت. چنانچه این امر منجر به جلب رضایت مهمان نشود، وجه پرداخت شده، به صورت کامل و بدون قید شرط به ایشان عودت داده خواهد شد.

اگرچه خودداری از سفر و رعایت قرنطینه خانگی برای کنترل گسترش کرونا و پیشگیری از ابتلا به این بیماری بسیار ضروری است، اما با این وجود برخی از افراد، به اجبار و بنابر ضرورت ناچار به سفر هستند و یا به هر دلیلی سفر را انتخاب می‌کنند.

جاباما به این انتخاب احترام گذاشته و در تلاش است تا با خدمات طرح آفتابگردون، بیش از پیش حافظ سلامتی مهمانان عزیز باشد و یک تجربه بی‌نظیر از اقامت را برای آن‌ها رقم بزند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]