اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905254494714671

صدور انواع ضمانت‌نامه‌های ریالی توسط موسسه اعتباری نور

کد: 139905254494714671

https://bit.ly/3h0BURZ

، تهران , (اخبار رسمی): صدور انواع ضمانت‌نامه‌های ریالی در موسسه اعتباری نور امکان‌پذیر شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری نور، این موسسه با هدف ارائه خدمات بانکی جامع و کامل به مشتریان و هم‌وطنان عزیز، صدور انواع ضمانت‌نامه‌های ریالی را متناسب با نیاز مشتریان در دستور کار قرار داده است.
براساس این گزارش این موسسه با دریافت مجوز ارائه این خدمت از سوی بانک مرکزی ج.ا.ا، نسبت به صدور انواع ضمانت‌نامه‌های ریالی نظیر ضمانت‌نامه شرکت در مناقصه، ضمانت‌نامه حسن اجرای تعهد، ضمانت‌نامه پیش‌پرداخت، ضمانت‌نامه حسن انجام کار، ضمانت‌نامه تعهد پرداخت و ضمانت‌نامه گمرکی برای مشتریان و هم‌وطنان ارجمند اقدام می‌کند.
گفتنی است مشتریان و هم‌وطنان محترم می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره‌مندی از این خدمت، به شعب سراسر کشور مراجعه و یا به مرکز ارتباط مردمی این موسسه به شماره تلفن 02142931010 تماس حاصل نمایند.

منبع

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه اعتباری نور

موسسه اعتباری نور باهدف خدمت‌رسانی به مردم در روزهای آغازین آبان سال 1391 با اعلام آمادگی برای تجمیع تعاونی‌های‌ اعتبار کارسازان آینده، پیشگامان کویر یزد، صندوق‌های قرض‌الحسنه ریحانه گستر و مشیز نخستین گام‌های خود را برای ورود به شبکه بانکی کشور برداشت. بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 21/11/1392 موافقت خود را با تأسیس موسسه اعتباری نور از محل تجمیع تعاونی‌های اعتبار ذکرشده به سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد و سرانجام این موسسه در تاریخ 29/2/1394 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت رسید و در تاریخ 11/4/1394 موفق به اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی شد. در حال حاضر این موسسه با بیش از 300 شعبه در سراسر کشور به‌مانند سایر بانک‌ها و موسسات اعتباری، انواع خدمات بانکی را نظیر جذب سپرده‌های اشخاص حقیقی و حقوقی، اعطای تسهیلات در قالب طرح‌های اعتباری متنوع و کارت‌های اعتباری، خدمات چکاوک، صدور ضمانت‌نامه‌های بانکی، ارائه پایانه‌های فروش، انواع خدمات بانکداری الکترونیک شامل اینترنت‌بانک، همراه بانک، تلفن‌بانک و ... را نیز به هم‌وطنان و مشتریان خود ارائه می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه