اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۶۶۳***** - ۰۹۱۲۷۰*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139906124526215025

اکسیرور؛ شرکت ارائه‌دهنده کفپوش اپوکسی در سال ۹۹

کد: 139906124526215025

https://bit.ly/32qEYSM

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت فنی و مهندسی اکسیرور با بهره گیری از مواد اولیه و اجرای تخصصی در زمینه کفپوش اپوکسی، کفپوش پلی یورتان و عایق رطوبتی توانسته حس اعتماد را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

اکسیرور؛ شرکت ارائه‌دهنده کفپوش اپوکسی در سال ۹۹
کفپوش اپوکسی شرکت اکسیرور

با توجه به انتقال نیرو به سطح زیرین، کفپوش‌های اپوکسی مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند. در صورت اجرای مناسب، کفپوش‌های اپوکسی تا ۲۰ سال بدون افت کیفیت قابل بهره برداری می‌باشند

شرکت فنی و مهندسی اکسیرور به لطف کیفیت مواد اولیه و اجرای تخصصی در زمینه کفپوش اپوکسی، کفپوش پلی یورتان و عایق رطوبتی، توانسته است حس اعتماد را برای مشتریان خود به ارمغان آورد. مشارکت در برخی از پروژه‌های بزرگ در مقیاس کشوری، گواهی بر این مدعاست.

شرکت اکسیرور به کوشش جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های تهران و امیرکبیر در زمینه تولید و اجرای تخصصی انواع کفپوش‌های اپوکسی (پارکینگی، صنعتی، آزمایشگاهی، آنتی استاتیک، ساختمانی و سه بعدی)، انواع کفپوش پلی یورتان و پلی اوره، انواع عایق رطوبتی و آب‌بند، شروع به فعالیت نمود. رنگ کفپوشی مورد استفاده در پروژه‌های مختلف این شرکت با بهترین مواد اولیه و رعایت کلیه اصول استاندارد و توجه به نکات علمی و فنی در تمامی مراحل، تولید می‌شود. کیفیت بالای رنگ تولیدی، بهره‌گیری از اجراکارهای مجرب و آموزش دیده توسط کارشناسان فنی اکسیرور، تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش توسط تیم پشتیبانی متعهد و پیگیر، از ویژگی‌های متمایز کننده شرکت اکسیرور می‌باشد.

انتخاب شرکت فنی و مهندسی اکسیرور به عنوان مجری پروژه‌های بزرگ کشوری در حوزه کفپوش اپوکسی پارکینگی، صنعتی، بیمارستانی و ساختمانی، نشان از حسن اعتماد مشتریان محترم و کیفیت بالای خدمات این شرکت می‌باشد. اکسیرور به طور کامل از فلسفه اولیه تأسیس خود پیروی کرده و مشتری‌مداری، دقت و تخصص در اجرا را سرلوحه قرار داده است.

در ادامه به برخی از مزایای کفپوش های اجرایی توسط تیم فنی اکسیرور اشاره شده است؛

۱- طول عمر: با توجه به اجرای بدون درز اپوکسی، احتمال ایجاد ترک و شکستگی در مرزها به کمترین حد خود می‌رسد. همچنین با توجه به انتقال نیرو به سطح زیرین، کفپوش‌های اپوکسی مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند. در صورت اجرای مناسب، کفپوش‌های اپوکسی تا ۲۰ سال بدون افت کیفیت قابل بهره برداری می‌باشند.

۲- استحکام: اپوکسی یک ترکیب شیمیایی با ساختار پلیمری پیچیده است. برآورد استحکام برای اپوکسی معمولی با ضخامت ۲ میلیمتر تا ۱۱ تن بر متر مربع می‌باشد.

۳- نظافت ساده: تمیزکاری کف منازل و ساختمان‌ها به ویژه محل‌های پر تردد، همواره به عنوان یک چالش اساسی در نگهداری ساختمان محسوب می‌شود. از آنجایی که سطح کفپوش اپوکسی عاری از هرگونه درز و تخلخل است، تمیز کردن سطح کفپوش به آسانی (با تی مرطوب و آغشته به مواد پاک کننده معمول ساختمانی) قابل انجام است.

۴- زیبایی ظاهری: تنوع بسیار زیاد در رنگ و طرح کفپوش‌های اپوکسی از دیگر ویژگی‌های این محصول است. یکی از اهداف اصلی از اجرای آن، ایجاد نمای بصری فوق‌العاده ویژه و زیبا در منازل و محیط کار شما است.

۵- ایمنی: شاید دانستن این موضوع برای شما خالی از لطف نباشد که اپوکسی مقاومت بسیار بالایی در برابر آتش، حرارت و همچنین لغزندگی ناشی از خیس شدن دارد. بنابراین استفاده از آن می‌تواند منجر به افزایش ایمنی منزل و محل کار شما شود.

۶- درخشش سطحی: اپوکسی سطحی درخشان و شفاف را برای منزل و محیط کار شما به ارمغان می‌آورد. این امر می‌تواند زیبایی محیط اطرافتان را چند برابر نموده و جذابیت آن را افزایش دهد.

۷- کاهش هزینه تعمیر و نگهداری: کفپوش اپوکسی، به دلیل مقاومت بالا در برابر سایش و ضربه، این امکان را برای شما فراهم می‌کند که هزینه کمتری صرف تعمیر و نگهداری کف منازل و محیط کار خود نمایید.

۸- کفپوش دوستدار محیط زیست: یکی از دلایل اصلی برای انتخاب آن است که این نوع کفپوش به اصطلاح نوعی ماده دوستدار محیط زیست است. بنابراین اگر شما قصد اجرای کفپوش جدید برای منزل یا محیط کار خود هستید، بدون شک اپوکسی بهترین و اولین انتخاب شما است.

با همه این موارد، شرکت فنی و مهندسی اکسیرور همچنان به توسعه کیفیت محور متعهد باقی خواهد ماند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت مهندسی اکسیرور

شرکت اکسیرور به کوشش جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های تهران و امیرکبیر در زمینه تولید و اجرای تخصصی انواع کفپوش‌ اپوکسی (پارکینگی، صنعتی، آزمایشگاهی، آنتی استاتیک، ساختمانی و سه بعدی)، انواع کفپوش پلی یورتان و پلی اوره، شروع به کار نمود. رنگ کفپوشی مورد استفاده در پروژه‌های مختلف این شرکت با بهترین مواد اولیه و رعایت کلیه اصول استاندارد و توجه به نکات علمی و فنی در تمامی مراحل، تولید می‌شود. کیفیت بالای رنگ تولیدی، بهره‌گیری از اجراکارهای مجرب و آموزش دیده توسط کارشناسان فنی اکسیرور، تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش توسط تیم پشتیبانی متعهد و پیگیر، از ویژگی های متمایز کننده شرکت اکسیرور می‌باشد. از جمله فعالیت‌های دیگر اکسیرور به اشتراک گذاشتن تجارب و دانش کسب شده در زمینه‌های مختلف علم مواد و پلیمر است که در قالب مقالات علمی به صورت رایگان در دسترس پژوهشگران، دانشجویان و علاقه مندان قرار گرفته است و به صورت پیوسته با علم روز دنیا به روز رسانی می‌شود.

اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۶۶۳***** - ۰۹۱۲۷۰*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید