اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139908044715915174

نکات مهم برای انتخاب تلفن سانترال پاناسونیک

کد: 139908044715915174

https://bit.ly/3kMl1fR

، تهران , (اخبار رسمی): اولین چیزی که برای خرید یک سانترال باید به آن توجه کرد، بررسی نیازهای مجموعه‌ای است که می‌خواهد سانترال در آن نصب و راه اندازی شود.

نکات مهم برای انتخاب تلفن سانترال پاناسونیک
تلیفن سانترال پاناسونیک سورن ارتباط

اولین چیزی که برای خرید یک سانترال باید به آن توجه کرد، بررسی نیازهای مجموعه‌ای است که می‌خواهد سانترال در آن نصب و راه اندازی شود.

ابتدا باید این نکته را بررسی کنید که شرکت شما چه تعداد خط شهری دارد و به چه تعداد خط داخلی نیاز دارید. سانترال پاناسونیک انواع مختلفی از جمله سانترال کم ظرفیت، سانترال پر ظرفیت و سانترال تحت شبکه (voip) دارد که در ادامه به معرفی آن پرداخته می شود. از سویی دیگر اینکه داخلی‌های مورد نیاز برای شرکت و کاربرها و نوع آنها و همچنین گوشی تلفن سانترال پاناسونیک که قرار است استفاده شود بسیار حائز اهمیت است.

سانترال پاناسونیک کم ظرفیت

همانطور که در ابتدا توضیح داده شد، برای خرید سانترال پاناسونیک باید نیاز مجموعه یا شرکت را در نظر بگیرید. در بسیاری از شرکت‌های نسبتاً کوچک که خط شهری آنها تعداد ۸ خط یا کمتر است، از سانترال پاناسونیک کم ظرفیت استفاده می‌شود. باکس سانترال پاناسونیک TES۸۲۴ نمونه بارز سانترال کم ظرفیت است و حداکثر داخلی‌های قابل استفاده در این سانترال پاناسونیک با احتصاب نصب کارت‌های ارتقا به ۲۴ و پورت‌های شهری به ۸ عدد می‌رسد.

در نظر داشته باشید اگر قرار است این باکس سانترال پاناسونیک را بخرید گوشی تلفن سانترال قابل استفاده برای این سانترال پاناسونیک فقط هایبرید و آنالوگ است و از گوشی و تلفن دیجیتال در این سانترال پاناسونیک پشتیبانی نمی‌شود.

سانترال پاناسونیک پر ظرفیت

وقتی مجموعه یا شرکت نیاز به خطوط شهری و خط‌های داخلی بیشتری دارد برای خرید سراغ سانترال پاناسونیک پر ظرفیت بروید. برای انتخاب، خرید، راه اندازی و نصب سانترال لازم است دقت کافی داشته باشید. سانترال های پرظرفیت ابتدا به صورت باکس‌های خالی و یک عدد پاور main board می‌باشد و شکاف‌های توسعه تعبیه شده است. درون باکس سانترال پاناسونیک پرظرفیت برای قرار گرفتن کارت‌های پاناسونیک است. منظور از کارت board هایی است که هر کدام با یک شماره و کارایی خاص قرار گرفتن در شکاف‌های توسعه سانترال پاناسونیک می‌توان از آن استفاده کرد. حداقل تعداد کارت‌هایی که درون یک باکس سانترال پاناسونیک پرظرفیت می‌تواند قرار بگیرد ۷ عدد است. دستگاه‌های پاناسونیک دارای چند مدل است که در این بین سانترال پاناسونیک TDA۱۰۰ کم ظرفیت ترین آنهاست.

سانترال پاناسونیک تحت شبکه

یکی از جدیدترین سیستم‌های مخابراتی که مورد استفاده قرار می‌گیرد سانترال VOIP یا تحت شبکه است. این نوع سانترال حدود ۲۰ سال در کشور آمریکا مورد استفاده قرار می‌گیرد و رفته رفته با تخصیص پهنای باند بیشتر پیشرفت چشمگیری داشته و اکثر کشورهای جهان از جمله ایران از آن استفاده می‌شود. VOIP به معنای صدا روی پروتکل اینترنت است. ابتدا شرکت‌های پیشرفته تجهیزات شبکه به ویژه سیسکو ارائه دهنده ای سیستم مخابراتی بودند ولی پاناسونیک هم از این قافله عقب نماند و ابتدا سری TDE را که قابلیت نصب کارت VOIP را داشت ارائه داد و در ادامه دستگاه سانترال NS۵۰۰ که WEBMASTER است و قابلیت‌های متعددی برای سیستم VOIP در این سانترال پاناسونیک به چشم می‌خورد.

اگر می‌خواهید دستگاهی خریداری کنید که هم هابرید، دیجیتال، آنالوگ و VOIP را داشته باشد، به شما دستگاه سانترال پاناسونیک NS۵۰۰ پیشنهاد می‌شود. همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد برای خرید سانترال پاناسونیک باید گوشی تلفن سانترال خریداری شود که با آن سازگاری داشته باشد و در سری VOIP از گوشی تلفن پاناسونیک سری NT باید استفاده کرد.

سانترال پاناسونیک NS۵۰۰ که می‌تواند تحت شبکه مورد استفاده قرار گیرد قابلیت ارتباط در چند نقطه با هم را دارد و این ارتباط از طریق اینترنت صورت می‌گیرد (صدا روی پروتکل اینترنت).

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T۷۷۳۰

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T۷۷۳۰ یکی از بهترین‌های دستگاه تلفن سانترال برند پاناسونیک است که به عنوان تلفن اپراتوری برای مراکز سانترال کم ظرفیت مانند دستگاه سانترال KX-TES۸۲۴ و KX-TEM۸۲۴ مورد استفاده قرار می‌گیرد. توجه داشته باشید این تلفن سانترال هایبرید دارای چهار رشته سیم است و نمی‌توان از آن روی خطوط تلفن معمولی استفاده کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سورن ارتباط

عرضه کننده سیستم های امنیتی و مخابراتی , مراکز تلفن سانترال پاناسونیک , دوربین مداربسته , شبکه و دزدگیر اماکن . سورن ارتباط با بهره‌گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب و راه اندازی و پشتیبانی این سیستم ها در زمینه های ذیل با رعایت حقوق مشتری اعلام آمادگی می نماید. فروش انواع دستگاه سانترال پاناسونیک خدمات و پشتیبانی تخصصی دستگاه سانترال پاناسونیک ( شامل : راه اندازی و نصب سانترال , سرویس و تعمیرات سانترال پاناسونیک , افزایش ظرفیت و ارتقاء , حفظ و نگهداری سالیانه) فروش و خدمات پس از فروش کلیه لوازم جانبی سانترال , ( شامل: اپراتور خودکار (DISA) , نمایشگر شمارهcalerID , موزیک انتظار , TVM , خطوط ۴و۵ رقمی PRI ) فروش و خدمات پشتیبانی دوربین مداربسته , شبکه و دزدگیر اماکن اجرای کابل کشی و تراکینگ و شبکه در موارد مختلف فروش , مشاوره،طراحی و نصب و راه‌اندازی انواع UPS مشاوره , طراحی و اجرای کلیه پروژه‌های کابلی و مرتب سازی ترمینالهای mdf ساختمان

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار