اطلاعات تماس
  • 091952*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139908284758315538

معرفی وب سایت رشد فردی

رونمایی از سایت موفقیت و رشد فردی امیرحسین ارشد

کد: 139908284758315538

https://bit.ly/3748NK2

، قدس , (اخبار رسمی): با هدف رشد فردی و رشد شخصیتی و انتشار پادکست های موفقیت، از سایت رشد فردی امیرحسین ارشد در تاریخ 20 مهر ماه 1399 رونمایی شد.

رونمایی از سایت رشد فردی aharshad.ir با هدف رشد فردی و رشد شخصیتی
صفحه اصلی وب سایت رشد فردی aharshad.ir

منتشر کردن پادکست های کاملا اختصاصی برای بهبود شخصیتی و رشد فردی که می تواند در زندگی شما تاثیر گذار و اثر گذار باشد.

به گزارش سایت رشد فردی امیرحسین ارشد، سایت Aharshad.ir که یک سایت در زمینه موفقیت است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد رشد فردی و رشد شخصیتی و انتشار پادکست های موفقیت را تسهیل کند.

امیرحسین ارشد، مدیر این وب سایت در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «یکی از بهترین شیوه های یادگیری یک حرفه یاد دادن است و من با آموزش دادن سعی دارم که علاوه بر انتقال تجربیات، در کنار رشد خودم دیگران هم رشد کنند و در این مسیر با قدرت هر چه تمام تر و با ابزار های محتوایی مثل پادکست و ویدیو ها و مقاله ها قدم بر میدارم.

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « پادکست های رایگان و اختصاصی به همراه انتشار بهترین و پر بازدید ترین ویدیوها در زمینه موفقیت به همراه مقاله های تکمیلی در زمینه رشد فردی از جمله فعالیت های این وب سایت می باشد.»

گفتنی است وب سایت رشد فردی امیرحسین ارشد، به مناسبت این رونمایی، اقدام به منتشر کردن پادکست ها و ویدیوهای جدیدکرده و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به این وب سایت به آدرس Aharshad.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وب سایت رشد فردی aharshad.ir

توصیف ارتباط من با کاربرانم این جملات است. انتقال تجربیات می کنم تا تجربه کسب کنم. آموزش میدم تا یاد بگیرم. رشد می کنید و من هم در کنار شما رشد می کنم. این پیوندی است که بین موفقیت من با موفقیت کاربرانم شکل گرفته. به امید رشد فردی و سربلندی افرادی که به دنبال تغییر هستند. تمام هدف من به عنوان مدیر این سایت این است که هر تجربه ای که در زندگی کسب کردم و موارد و کارها و اقداماتی که در زندگیم تاثیر گذار بوده را به کاربران خودم منتقل کنم. بعد از راه اندازی وب سایت و شروع فعالیت تا به امروز خوشبختانه بازخورد های بسیار مثبتی از سوی کاربران برای بنده ارسال شده و همین امر باعث شده که با تمام قدرت در این مسیر ثابت قدم باشم و طبق یک برنامه و استمرار منظم تولید محتوا کنم. تمام نوشته ها و صحبت های بیان شده در پادکست ها و سایر محتوا بر پایه تجربه شخصی بنده است و هر اقدامی و تکنیک و مهارتی که توضیح داده شده، شخص بنده تجربه کردم و استفاده کردم و طبق توضیحات که در متن ارسال شده بود، من یاد میدم تا یاد بگیرم. این نکته حائز اهمیت است که در رسانه های پادکست محور مثل شنوتو و ناملیک و تهران پادکست و سایت های بین المللی مثل کست باکس و اپل پادکست و سایر سایت ها ، پادکست های سایت با عنوان "رشد تو"منتشر می شود و با جستجو چنل "رشد تو " میتوانید به پادکست های وب سایت رشد فردی aharshad.ir دسترسی داشته باشید. به امید رشد فردی و سربلندی افرادی که به دنبال تغییر هستند.

اطلاعات تماس
  • 091952*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش