اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909064773515582

بصورت چاپی و الکترونیکی منتشر شد

کتاب فاخر داستان مصور عاشورا

کد: 139909064773515582

https://bit.ly/33rdIUb

، تهران , (اخبار رسمی): کتاب داستان مصور عاشورا کتابی کمیک استریپ (پی نما) است که قصه ی قیام امام حسین (ع) را براساس جزییات تاریخی از زمان فوت معاویه (پدر یزید) تا شهادت امام و یارانش در دشت کربلا به تصویر می کشد.

کتاب فاخر داستان مصور عاشورا بصورت چاپی و الکترونیکی
کتاب فاخر داستان مصور عاشورا

کتاب فاخر داستان مصور عاشورا بصورت چاپی و الکترونیکی

قصه همان قصه ی همیشگی است ، اما هربار تازه است. قصه ای که هرسال آن را شنیده ای، اما بازهم دلت می خواهد یک بار دیگر آن را بشنوی . می خواهی از آن لذت ببری و با آن همراهی کنی.داستانی زیبا، در سال های دور، در سرزمینی به نام نینوا.

 باز هم تصویر مرد تشنه ای را می بینی که با سختی به آبی زلال می رسد اما با فکر تشنه بودن کودکان و امامش دست از خوردن آب می کشد . نگاهش، آن آخرین نگاهش به خیمه ها، چقدر مهربان است یا تصویر آن نماز عاشقانه در میدان جنگ، پشت سرامام، چقدر دلت می خواهد تو هم جزو نمازگزاران بودی، وقتی امام سر به سجده می گذارد وقتی که بوی بهشت می آید یا آن شب آخر که امام و یاران تا خود صبح با خداوند درد و دل می کردند، یا شاید آن آخرین بار که ذوالجناح بدون امام، باز می گردد. این قصه، قصه‌ی حسین (ع) است که هرسال می‌شنوی اما باز هم دلنشین است و برایت تکراری نمی شود. اما این بار آدم های داستان دوباره زنده می شوند و در کتاب عاشورا جان می گیرند . آن ها را می بینی با چهره ها، لباس ها، اسب ها و شمشیرهایشان. خودشان جزییات وقایع را برایمان تعریف می کنند و ما را با اسم هایشان آشنا می سازند. آن ها می آیند تا یک بار دیگر از زیبایی ها، با ما سخن بگویند. می آیند تا دوباره قصه عاشورا را برایمان تعریف کنند و ما را به فکر فرو ببرند. پس دست هایمان را به دستشان می‌دهیم تا ما را با خود تا دم در بهشت برسانند.

این کتاب شامل چه بخش هایی است ؟

کتاب داستان مصور عاشورا کتابی کمیک استریپ (پی نما) است که قصه ی قیام امام حسین (ع) را براساس جزییات تاریخی از زمان فوت معاویه (پدر یزید) تا شهادت امام و یارانش در دشت کربلا به تصویر می کشد. این کتاب به قلم محمد سعید بهمن پور و به تصویرگری آقای پرویز اقبالی می باشد که به ۱۴ زبان زنده دنیا ترجمه شده است و تصاویر زیبایش برنده جایزه تصویرگری کتابخانه ملی مونیخ آلمان می باشد. این کتاب به تمام نوجوانانی پیشنهاد می شود که می خواهند با جزییات وقایع عاشورا بیشتر آشنا شوند. داستان تلخ و دردناکی که با هربار خواندن و فکر کردن در مورد آن می توان انسان بهتری بود به همان زیبایی که امام حسین(ع) می خواهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انتشارات آثار سبز

آثار سبز ناشرکتاب‌های تخصصی کمیک استریپ در ایران و کتب مصور برای گروه سنی کودک و نوجوان و مخاطبان عام با رنگ و بوی مذهبی می‌باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نشریات و کتاب