اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990915478909207

چگونه یک خرید آنلاین امن داشته باشیم 

کد: 13990915478909207

https://bit.ly/2VLBaHw

، تهران , (اخبار رسمی): به‌طور منظم از اطلاعات‌تان فایل پشتیبان تهیه کنید، اطلاعات حساس مهم‌تان را روی کامپیوتر یا موبایل‌تان ذخیره نکنید، هرگز ضمیمه‌های .zip ایمیل‌ها را روی دستگاه خودتان باز نکنید، روی لینکی که در ایمیل‌ یا شبکه‌های اجتماعی دریافت می‌کنیدکلیک نکنید، سیستم عامل و تمام نرم‌افزارها را به‌روز نگاه دارید.

چگونه یک خرید آنلاین امن داشته باشیم 
از شبکه امن استفاده کنید، از رمزعبورهای قدرتمند استفاده کنید،

کلیه خدمات و اخذ مجوزهای مربوط به کسب و کارهای اینترنتی، با هدف تمرکززدایی در کنار شفافیت و سهولت در مراوده با سامانه شناد، فقط به صورت کاملا دیجیتالی صورت می پذیرد و از طریق پست ارسال می‌گردد.

هرگز لپ‌تاپ، کامپیوتر و موبایل خود را بدون محافظت ترک نکنید

اگر خودتان حضور ندارید هرگز لپ‌تاپ، کامپیوتر یا موبایل خود را در جایی نگذارید. در غیر این‌صورت اشخاص دیگری به دستگاه‌‌های شما دسترسی فیزیکی پیدا می‌کنند. روی تمام دستگاه‌های خود شامل لپ‌تاپ، کامپیوتر، موبایل و تبلت رمزعبور قدرتمندی قرار دهید.

فعالیت‌های آنلاین خود را ردیابی کنید

برای حفظ امنیت دیجیتال خود خیلی مهم است که فعالیت‌های آنلاینتان را بررسی کنید، قدم اول: لیست تمام حساب‌های آنلاین خود را داشته باشید، قدم دوم : مطمئن شوید که رمزعبور آن‌ها منحصر‌بفرد و قدرتمند است، قدم سوم: اگر از برخی از حساب‌های خود بیش از شش ماه استفاده نکرده‌اید، آنها را پاک کنید.

به روز رسانی خودکار نرم‌افزارها را فعال کنید

به‌روز رسانی نرم‌افزارها و اپلیکشن‌ها شما را از بیش از ۸۵٪ حمله‌ها حفظ می‌کند، سیستم عامل و تمام نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌هایی که روی آن نصب کرده‌اید را به‌روز کنید. بیشتر نرم‌افزارها گزینه به‌روز رسانی خودکار را دارند، آن را فعال کنید.

حواستان به رمزعبور خود باشد

یکی از مهمترین نکته‌های مهم امنیت دیجیتال امنیت رمزعبور است. اکیدا توصیه می‌کنیم از یک رمزعبور تنها و تنها یکبار استفاده کنید. همچنین فراموش نکنید که رمزعبور password123 یا ۱۲۳۴۵۶ و مانند اینها، واقعا رمزعبور خوبی بحساب نمی‌آید. برای مثال رمزعبور o.*$7):wQ,58{T%7 تمام شرایط لازم یک رمزعبور خوب شامل ترکیب تصادفی حروف بزرگ و کوچک، اعداد و حروف خاص را دارد.

مراقب باج‌افزارها باشید

باج‌افزارها یکی دیگر از تهدید‌های بزرگ امنیت دیجیتال هستند. این نوع بد‌افزار یا سیستم عامل شما را قفل می‌کند که بدان دسترسی نداشته باشید و یا اطلاعات‌تان را رمزنگاری می‌کند. مجرم اینترنتی در این نوع حمله از قربانی درخواست باج می‌کند تا اطلاعات و سیستم عاملش را به او برگرداند.

برای محافظت در برابر باج‌افزار:

به‌طور منظم از اطلاعات‌تان فایل پشتیبان تهیه کنید، اطلاعات حساس مهم‌تان را روی کامپیوتر یا موبایل‌تان ذخیره نکنید، هرگز ضمیمه‌های .zip ایمیل‌ها را روی دستگاه خودتان باز نکنید، روی لینکی که در ایمیل‌ یا شبکه‌های اجتماعی دریافت می‌کنید به راحتی کلیک نکنید، سیستم عامل و تمام نرم‌ازفرها را به‌روز نگاه دارید، از آنتی ویروس به‌روز و مطمئن استفاده کنید، از لایه‌های امنیتی بیشتری استفاده کنید.

سامانه جامع دیجیتالی شناد نیاز روزافزون کاربران

با توجه به‌نیاز روزافزون کاربران جهت دریافت خدمات به‌صورت الکترونیکی و نیز رشد چشمگیر دسترسی به‌اینترنت و ارائه خدمات نوین دیجیتالی سامانه جامع دیجیتالی شناد  خدمات خود را به‌کاربران محترم ارائه می‌نماید این خدمات شامل موارد ذیل می‌باشد:

فروش نرم‌افزار:

شامل نرم افزارهای کاربردی، آموزش، مهندسی، دانشگاهی، و... با مجوز‌های معتبربصورت آنلاین.

اخذ پروانه نشرمحصولات دیجیتال:

شمیم نرم افزار دانش (شَناد) به‌عنوان ناشر دیجیتال جهت اخذ مجوزهای دیجیتالی جهت نشرنرم افزار: آموزشی، کودک، مذهبی، تخصصی و... کتاب الکترونیکی، اپلیکیشن برخط و برحامل، مجوز نماد اعتماد الکترونیک و ساماندهی مجوز شامد و شابک بر خط و بر حامل آماده خدمت رسانی است.

خدمات  گرافیکی و چاپ دیجیتال:

از صفر تا صد برای نشردهندگان سامانه شناد از طراحی تا وکیوم بسته نرم‌افزاری

سامانه ارسال پیام کوتاه شامک:

ارسال براساس پیش شماره‌های دلخواه شما، طبقه بندی استانی و شهری، کد پستی و منطقه‌ای، طبقه‌بندی اصناف و شرکت‌ها (بزودی)

طراحی انواع وب سایت‌:

با قیمت مناسب و ارزان همراه با امکانات ویژه برای اینکه شما یک سایت زیبا و کامل و مورد استفاده داشته باشید، با راهنمایی و مشاوره رایگان، شما می‌توانید با اطلاعات کافی و با هزینه مورد نظر خود اقدام به طراحی سایت نمائید. در ضمن این امکان را برای شما فراهم آورده است تا مجوز‌های لازم را برای وب‌سایت خود دریافت نمائید.

سامانه الکترونیکی شناد:

کلیه موارد یاد شده شامل، خدمات و اخذ مجوزهای مربوط به کسب و کارهای اینترنتی، با هدف تمرکززدایی در کنار شفافیت و سهولت مراوده با سامانه فقط به صورت کاملا دیجیتالی صورت می پذیرد و از طریق پست ارسال می‌گردد.

سامانه جامع دیجیتالی شناد، شفافیت در کنار نوآوری فناوری‌های نوین دیجیتال

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش

موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش ناشر دیجیتال برخط و بر حامل با مجوزهای معتبر و قانونی ازمرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد اسلامی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]