اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909184796015582

کتاب ماجراهای تازه شاهزاده کوچولو

کد: 139909184796015582

https://bit.ly/2IGXizP

، تهران , (اخبار رسمی): کتاب شاهزاده کوچولو ۵ به همه‌ی نوجوانانی پیشنهاد می‌شود که می‌خواهند دست به دست شاهزاده کوچولو بدهند، قدم در سیاره‌های دیگر بگذارند، با مارهای نهفته در گوشه‌ گوشه‌ی زندگی‌ مبارزه کنند.

کتاب ماجراهای تازه شاهزاده کوچولو
کتاب ماجراهای تازه شاهزاده کوچولو

کتاب شاهزاده کوچولو ۵ به همه‌ی نوجوانانی پیشنهاد می‌شود که می‌خواهند دست به دست شاهزاده کوچولو بدهند، قدم در سیاره‌های دیگر بگذارند، با مارهای نهفته در گوشه‌ گوشه‌ی زندگی‌ مبارزه کنند.

چرا کتاب شاهزاده کوچولو (سیاره‌ی شکارچی ستارگان) را بخوانیم ؟

  شاهزاده کوچولو ۵ با تمام شازده کوچولو‌های معروف دنیا فرق می‌کند. هرچند این‌جا هم شازده کوچولو را با شال گردن بلندش می‌بینیم که همراه با همسفر کوچکش روباه دم نارنجی به سیاره‌های مختلف سفر می‌کند، اما این‌بار او وارد ماجراهای تازه‌ای می‌شود. 

 شازده کوچولو، مار بدجنسی را می‌شناسد که می‌خواهد جهان را نابود کند. مار در هر سیاره با استفاده از نقطه ضعف‌ ساکنان آن‌جا مثل حسد، خودخواهی، جاه طلبی، تنهایی و… می‌کوشد تا به اهدافش دست یابد. اما شازده کوچولو نمی‌خواهد دنیا از بین برود؛ پس به سیاره‌های مختلف سـفر می‌کند تا آن‌ها را از دست نقشه‌های شوم مار نجات بدهد.‌

  این بار در کتاب داستان شاهزاده کوچولو سیاره‌ی شکارچی ستارگان، شازده کوچولو و روباه دم نارنجی به سیاره‌ی مردم سبزینه‌ای سفر می‌کنند، مردمی که با کشاورزی و زراعت روزگار می‌گذرانند. اما به تازگی اتفاق عجیب و هولناکی رخ داده ‌است. گیاهان سیاره و کشتزارها همگی در شرف خشک‌شدن هستند. سبزینه‌ای‌ها علت خشک‌شدن گیاهان را نمی‌دانند، آن‌ها در جست‌و‌جوی هیولاهایی هستند که می‌خواهند کودهای آن‌ها را بدزدند و گیاهانشان را نابود کنند. اما شازده کوچولو درمی‌یابد که گیاهان سیاره نه از کمبود کود بلکه از کمبود نور در عذابند، نوری که از ستارگان به آن‌ها می‌رسد. اما انگار ستاره‌ها روز به روز در فضا کمتر می‌شوند. به نظر می‌رسد که یک نفر آن‌ها می‌دزدد، یک نفر که با مار هم‌دست شده‌ است، یک نفر به نام شکارچی ستارگان.

 کتاب سیاره‌ی شکارچی ستارگان چه بخش هایی است ؟

این کتاب داستانی کمیک استریپ با اقتباس از داستان شاهزاده کوچولو شاهکار آنتوان دوسنت اگزوپری است. این داستان اقتباس‌شده به قلم تامس باریچلا و به ترجمه‌ی آقای علی بشر‌دانش می‌باشد که ماجراهای تازه‌ای را به داستان شاهزاده کوچولو می‌افزاید و در پی آن است که با معرفی شخصیت‌های جدید، دوری‌کردن از ویژگی‌های بد انسانی و تلاش برای رفع آن‌ها را به خوانندگان یادآوری کند.

کتاب شاهزاده کوچولو ۵ به همه‌ی نوجوانانی پیشنهاد می‌شود که می‌خواهند دست به دست شاهزاده کوچولو بدهند، قدم در سیاره‌های دیگر بگذارند، با مارهای نهفته در گوشه‌ گوشه‌ی زندگی‌ مبارزه کنند و آن‌‌ها را تا ابد از سیاره‌ی زیبای خود دور کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انتشارات آثار سبز

نشر تخصصی آثار کمیک استریپ (پی نما) و مصور کودکان و کتب مذهبی و حقوقی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نشریات و کتاب