اطلاعات تماس
  • 021910*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909194798215591

کتاب آموزش گام به گام نرم افزار CRM365 مایکروسافت

کد: 139909194798215591

https://bit.ly/3qOeynU

، (اخبار رسمی): در این کتاب سعی شده به شیوه‏‌های مدرن و کاملاً کاربردی امکان استفاده کامل و بهینه از نرم ‏افزار سی ‏آر ام داینامیک 365 مایکروسافت توضیح داده شود و با ذکر مثال‏ های مرتبط، مفاهیم تثبیت گردد. امید بر این است که این کتاب به عنوان یک کتاب مرجع و راهنما به یاری کلیه استفاده کنندگان از این محصول بیاید.

کتاب آموزش گام به گام نرم افزار CRM365 مایکروسافت
کتاب آموزش گام به گام نرم افزار CRM365 مایکروسافت

مایکروسافت داینامیک 365یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فوق العاده است که  توسط شرکت مایکروسافت تولید شده است. هدف اصلی از تولید این نرم افزار فراهم ساختن امکان مدیریت اطلاعات در حوزه های فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش می باشد ، اما معماری انعطاف پذیر و قابلیت های سفارشی سازی گسترده آن باعث شده است تا مشتری بتواند هر ایده و طرحی که در حوزه فرآیندهای بازرگانی دارد به سادگی در این نرم افزار اجرا و بهره برداری کند.

ماژول های فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش در دینامیک سی آر ام مایکروسافت یک بستر عملیاتی واحد را برای تعامل با تمام مشتریان فراهم می کند. و یک سازمان را قادر می سازد روابطش را با مشتریان از لحظه اولین تماس تا فروش و خدمات پس از فروش مدیریت نماید.

دسترسی به همه اطلاعات مشتریان به صورت آنلاین یا آفلاین به پرسنل فروش کمک می کند که از همه جا به اطلاعات سرنخ های فروش، فرصت های تجاری به صورت بلادرنگ دسترسی داشته باشند. داینامیک CRM در بخش های ذیل به شما کمک می کند:

  • مدیریت سرنخ های و فرصت های تجاری
  • مدیریت مشتریان حقیقی و حقوقی
  • ناحیه بندی و مدیریت آنها
  • پیش بینی و تحلیل فروش
  • دسترسی آفلاین به اطلاعات و دسترسی از طریق موبایل و تبلت
  • دسترسی سریع به محصولات، قیمت ها و پیش فاکتورها
  •  خدمات پس از فروش: خدمات بهتر و بیشتری برای مشتریان فراهم کنید.

شما به ابزاری نیاز دارید تا با استفاده از آن بتوانید نتایج و اثرات هر اقدام خود را ارزیابی کنید و در گام بعدی اقدامی بهتر انجام دهید. و این ابزار چیزی نیست جز نرم افزار CRM یا همان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری که هر کسب و کار موفقی آن را مورد استفاده قرار می دهد.

کتاب حاضر حاصل ماه‌‏ها تلاش تیم تولید محتوای شرکت پرنیان پردازش پارس است. در گردآوری و ترجمه محتوای این کتاب سعی شده است علاوه بر وفاداری به متون اصلی و ذات تخصصی مایکروسافت داینامیک 365، خط‏‌مشی آموزش ‏محور پرنیان پردازش نیز مدنظر قرار گیرد. مجموعه پرنیان پردازش پارس مدت‌‏هاست علاوه بر مقاصد انتفاعی از طریق طراحی و فروش نرم‏افزارهای سازمانی، آموزش و آگاهی بخشی را نیز سرلوحه رفتار سازمانی خود قرار داده است.

در واقع خط‏‌مشی پرنیان بر این باور استوار است که صرفا از طریق آموزش و هم‌‏افزایی آکادمیک امکان استقرار صحیح و استفاده بهینه از نرم ‏افزارهای تخصصی و کاربردی چون سی‏ آر ام داینامیک 365 مایکروسافت امکان پذیر است. ایده اصلی ترجمه و گردآوری این کتاب نیز در همین راستا شکل گرفت.

در این کتاب سعی شده به شیوه‏‌های مدرن و کاملاً کاربردی امکان استفاده کامل و بهینه از نرم ‏افزار سی ‏آر ام داینامیک 365 مایکروسافت توضیح داده شود و با ذکر مثال‏ های مرتبط، مفاهیم تثبیت گردد. امید بر این است که این کتاب به عنوان یک کتاب مرجع و راهنما به یاری کلیه استفاده کنندگان از این محصول پویا و کاربردی دنیای مایکروسافت بیاید.

سرفصل‌های ارائه شده در این کتاب به گونه‌ای طراحی شده‌اند که ضمن پیوستگی مطالب، بالاترین میزان تأثیرگذاری وجود داشته باشد. کتاب آموزشی نرم افزار سی آر ام با پوشش کامل نیازهای کاربران اصلی سامانه سی آر ام کمک خواهد کرد تا این راهبران استفاده بهتری از سیستم داشته باشند و با امکانات و قابلیت‌های آن آشنا شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021910*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نشریات و کتاب