اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909224803314671

حمایت موسسه اعتباری نور از کارخانه صنایع فولاد نورد گلستان

کد: 139909224803314671

https://bit.ly/3h9pQ1D

، تهران , (اخبار رسمی): با حمایت‌های موسسه اعتباری نور از کارخانه نورد فولاد گلستان در سال جهش تولید و در راستای حمایت از تولید داخل، یک‌بار دیگر این واحد تولیدی زنده شد.

حمایت موسسه اعتباری نور از کارخانه صنایع فولاد نورد گلستان
حمایت موسسه اعتباری نور از کارخانه صنایع فولاد نورد گلستان

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری نور، کارخانه فولاد نورد گلستان با هدف تولید کلاف و انواع میلگرد در راستای تأمین نیازهای داخلی و خارجی در سال 1386 تأسیس و راه‌اندازی شده است.
بر اساس این گزارش این کارخانه با ظرفیت تولید 320 هزار تن میلگرد شاخه و کلاف در سال، به عنوان یکی از بزرگترین کارخانه‌های نورد کشور با استانداردهای بین‌المللی، محسوب می‌شود.
این گزارش می‌افزاید این کارخانه در حال حاضر  با حمایت‌ و سرمایه‌گذاری موسسه اعتباری نور، با بیش از 150 کارگر دائمی و پاره‌وقت در 3 شیفت، به‌صورت شبانه‌روزی در حال فعالیت است.
شایان ذکر است این کارخانه پس از اعمال تحریم‌ها در سال‌های گذشته، با فراز و نشیب‌هایی روبرو شد که با همت و تلاش کارکنان زحمت‌‌کش آن و همچنین  سرمایه‌گذاری و حمایت‌ موسسه اعتباری نور، رونق دوباره گرفت و به چرخه تولید و عرضه بازگشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه اعتباری نور

موسسه اعتباری نور باهدف خدمت‌رسانی به مردم در روزهای آغازین آبان سال 1391 با اعلام آمادگی برای تجمیع تعاونی‌های‌ اعتبار کارسازان آینده، پیشگامان کویر یزد، صندوق‌های قرض‌الحسنه ریحانه گستر و مشیز نخستین گام‌های خود را برای ورود به شبکه بانکی کشور برداشت. بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 21/11/1392 موافقت خود را با تأسیس موسسه اعتباری نور از محل تجمیع تعاونی‌های اعتبار ذکرشده به سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد و سرانجام این موسسه در تاریخ 29/2/1394 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت رسید و در تاریخ 11/4/1394 موفق به اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی شد. در حال حاضر این موسسه با بیش از 300 شعبه در سراسر کشور به‌مانند سایر بانک‌ها و موسسات اعتباری، انواع خدمات بانکی را نظیر جذب سپرده‌های اشخاص حقیقی و حقوقی، اعطای تسهیلات در قالب طرح‌های اعتباری متنوع و کارت‌های اعتباری، خدمات چکاوک، صدور ضمانت‌نامه‌های بانکی، ارائه پایانه‌های فروش، انواع خدمات بانکداری الکترونیک شامل اینترنت‌بانک، همراه بانک، تلفن‌بانک و ... را نیز به هم‌وطنان و مشتریان خود ارائه می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه