اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139910164848015790

چاپچی اولین مسابقه طراحی تیشرت را برگزار می‌کند

مسابقه طراحی تیشرت با موضوع آزاد و جایزه نقدی ۵ میلیون تومانی

کد: 139910164848015790

https://bit.ly/2NVk35a

، تهران , (اخبار رسمی): چاپچی اولین مسابقه طراحی تیشرت را با موضوع آزاد و جایزه نقدی ۵ میلیون تومانی به همراه سود از فروش را برگزار می‌کند. مسابقات طراحی تیشرت از این پس به صورت منظم و ماهیانه در سرویس چاپچی انجام خواهد گردید و در هر مسابقه موضوعی خاص مطرح خواهد گردید. مسابقه دی‌ماه با موضوع آزاد در حال برگزاری است.

مسابقه طراحی تیشرت با موضوع آزاد و جایزه نقدی ۵ میلیون تومانی
تصویر عکاسی شده توسط مجموعه چاپچی در سر در باغ ملی، تهران، خیابان امام خمینی

مسابقات طراحی تیشرت به صورت منظم و ماهیانه در چاپچی برگزار می گردد. این مسابقات فرصت مناسبی جهت مطرح شدن طراحان برجسته در این زمینه و معرفی آثارشان به مخاطبین می‌باشد.

چاپچی اولین مسابقه طراحی تیشرت را با موضوع آزاد و جایزه نقدی ۵ میلیون تومانی به همراه سود از فروش را برگزار می‌کند.

مسابقات طراحی تیشرت از این پس به صورت منظم و ماهیانه در سرویس چاپچی انجام خواهد گردید و در هر مسابقه موضوعی خاص مطرح خواهد گردید.
مسابقه دی‌ماه با موضوع آزاد در حال برگزاری است.

شرکت در این مسابقه برای کلیه طراحان آزاد می‌باشد و با توجه به موضوع مسابقه که «آزاد» می‌باشد فرصت بسیار مناسبی فراهم گردیده است تا طراحان تیشرت به رقابت با یکدیگر بپردازند. 

هدف چاپچی از برگزاری مسابقات طراحی تیشرت، ایجاد پویایی در طرح‌های تیشرت و امکان مطرح شدن طراحان برجسته در این زمینه است.

چاپچی اولین زیرساخت چاپ برای طراحان می‌باشد و از ۰ تا ۱۰۰ امکانات را جهت ایجاد برند اختصاصی طراحان در زمینه تولید تیشرت، دکوراتیو و اکسسوری‌ها با برند اختصاصی‌شان در اختیار قرار می‌دهد. هر طراحی قادر است با ۰ ریال سرمایه‌گذاری، برند اختصاصی خود را ایجاد کند و بدون نیاز به خروج از منزل امکان تولید محصولات را تحت برند خود داشته و سرویس چاپچی محصولات را به دست خریداران آن‌ها تحت نام آن‌ها انجام می‌دهد و در این پروسه هیچ نام  و اثری از چاپچی نخواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسابقه و سرویس ویژه طراحان،‌ همین الآن می‌توانید به سایت چاپچی به نشانی chapchi.com مراجعه کنید.

جهت اطلاع از مسابقات آینده و آشنایی بیشتر با چاپچی می‌توانید اینستاگرام چاپچی را در https://instagram.com/chapchicom دنبال کنید.

چاپچی اولین زیرساخت چاپ برای طراحان جهت راه‌اندازی برند اختصاصی تیشرت و... بدون نیاز به سرمایه گذاری

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

چاپچی

چاپچی اولین زیرساخت ارائه خدمات به هنرمندان و مجموعه‌ها و شرکت‌ها و خیریه‌ها است تا بتوانند بدون ۱ ریال سرمایه‌گذاری، برند اختصاصی پوشاک، اکسسوری و دکوراتیو خود را راه‌اندازی کنند. کلیه امور در چاپچی از ۰ تا ۱۰۰ تحت برند آن‌ها انجام و محصول نهایی با مشخصات و برند آن‌ها به دست مشتری‌شان ارسال می‌شود بدون آن که نامی از چاپچی در میان باشد. کامل‌ترین و مدرن‌ترین تجهیزات چاپ لباس در چاپچی فراهم شده است و تنوع وسیعی از رنگ‌ها و سایزها و مدل‌ها در اختیار می‌باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مد و لباس