اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139910234856814486

مشاوره دکتری رایگان در پی اچ دی تست!

کد: 139910234856814486

https://bit.ly/2XDBcC4

، (اخبار رسمی): از سال 91 که آزمون دکتری به صورت نیمه‌متمرکز برگزار می‌شود، پی اچ دی تست با اطلاع‌رسانی به روزترین اخبار پذیرش آزمون دکتری و نیز پذیرش‌های بدون کنکور یار و یاور داوطلبان بوده است. از دیگر خدمات نخستین وب سایت تخصصی آزمون دکتری، ارائه مشاوره کاملاً رایگان است.

مشاوره دکتری رایگان در پی اچ دی تست!
مشاوره دکتری پی اچ دی تست

مشاوره دکتری؛ یک ضرورت نامحسوس یکی از نمونه‌های بارز مشاوره در کشور ما، مشاوره آموزشی و به ویژه مشاوره کنکور است. با توجه به نقش مهم کنکور در سرنوشت جوانان ایرانی، موفقیت در آزمون های ورودی دانشگاه در مقاطع مختلف همواره مورد توجه آن‌ها بوده است.  از ثبت نام گرفته تا اعلام نتایج نهایی دکتری، مشاوره دکتری پی اچ دی تست همراه داوطلبان این دوره تحصیلی است.

تعداد بالای داوطلبان کنکور سراسری و ظرفیت بالای پذیرش در مقطع کارشناسی باعث شده تا مشاوره‌های مرتبط با این کنکور هم از دیگر مقاطع بیشتر باشد.

اما از سوی دیگر هر چه مقطع تحصیلی بالاتر می‌رود و کار به آزمون‌های تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکتری می‌رسد، نیاز به مشاوره عمیق‌تر و مهم‌تر می‌شود.

در بالاترین سطح، مشاوره آزمون دکتری به عنوان مشاوره بالاترین کنکور تحصیلی در کشور، بسیار تخصصی‌ترو ضروری‌تر به نظر می‌رسد.

سؤالات کاربران می‌تواند در خصوص مشاوره مطالعه و برنامه‌ریزی جهت کسب آمادگی برای آزمون دکتری، روند پذیرش در مقطع دکتری تخصصی دانشگاه‌های سراسری و آزاد، نحوه انتخاب رشته دانشگاه‌های دولتی و دانشگاه آزاد اسلامی، نحوه کسب آمادگی جهت حضور در مصاحبه دکتری دانشگاه‌ها و حتی جزئیات تحصیل در مقطع دکتری باشد.

مشاوره دکتری شامل چه چیزهایی است؟ سوالات داوطلبان کنکور دکتری بر خلاف کنکور کارشناسی، تنها محدود به منابع آزمون دکتری و نحوه مطالعه آنها نیست. مشاوره این آزمون از سوالاتی اساسی و به قول فلسفی آغاز می‌شود. سوالاتی مانند این که آیا اصلا تحصیل در دوره دکتری فایده‌ای دارد یا خیر؟ آیا بهتر است برای کنکور دکتری وقت گذاشت یا وقت خود را صرف کار دیگری کرد و ... .

علت این گونه سوالات هم بیشتر به سن داوطلبان و شرایط خاص آنها بستگی دارد. داوطلبان در این سن با مسائل مختلفی نظیر ازدواج، کار و نظایر آنها هم درگیر هستند و باید انتخاب کنند که به کدام یک از این مسائل زمان بیشتری را اختصاص دهند و عمر خود را صرف چه کاری کنند.

البته در کنکور دکتری هم مانند مقاطع قبلی نحوه مطالعه، میزان زمانی که برای مطالعه باید گذاشت و نحوه مطالعه و آماده شدن برای کنکور هم مورد سوال قرار می‌گیرد اما سوالاتی مانند مشاوره انتخاب رشته دکتری و این که بهتر است در همان رشته قبلی به تحصیل ادامه داد یا رشته جدیدی را برای مقطع بالاتر انتخاب کرد.

تفاوت دیگری که آزمون دکتری با مقاطع قبلی دارد، دو بخشی بودن گزینش در این مقطع است. در این مقطع مصاحبه هم بعد از آزمون کتبی قرار دارد و برای موفقیت باید علاوه بر آمادگی علمی، به فکر رزومه پژوهشی و آموزشی خود هم بود. از این رو مشاوره دکتری تنها به مطالعه محدود نمی‌شود و بسیاری از جنبه‌های دیگر را هم دربرمی‌گیرد. کما این که انواع پذیرش در دوره دکتری نیز همواره مورد سوال داوطلبان این دوره تحصیلی است.

به طور خلاصه می‌توان گفت که مشاوره دکترا شامل موارد زیر است:

  • مشاوره تحصیل در مقطع دکتری مشاوره ثبت نام دکتری مشاوره مطالعه آزمون دکتری مشاوره منابع آزمون دکتری مشاوره انتخاب رشته دکتری مشاوره مصاحبه دکتری مشاوره اعلام نتایج دکتری مشاوره دکتری بدون آزمون مشاوره مقاله نویسی و پایان نامه نویسی مشاوره دکتری خارج از کشور

برای تحصیل در مقطع دکتری هیچ وقت دیر نیست! پی اچ دی تست همراه شمایی است که قصد پذیرش در کنکور دکتری را دارید.

در ابتدا لازم است مسیر خود را مشخص کنید. برای قبولی در چه دوره‌ای دارید تلاش می‌کنید؟

در حال حاضر در کشور ما تحصیل در دوره دکتری به دو شکل رایگان و شهریه‌پرداز برگزار می‌شود.

پذیرش در مقطع دکتری دانشگاه‌های سراسری به سه صورت روزانه، شبانه و یا پردیس دانشگاه‌ها صورت می‌گیرد. معمولاً اساتید هر سه دوره و نیز دروسی که دانشجویان پشت سر می‌گذارند یکسان و تنها تفاوت دوره روزانه با شبانه و پردیس در پرداخت شهریه است.

علاوه بر این، دانشگاه‌های پیام نور و دانشگاه‌های غیرانتفاعی نیز در دوره دکتری دارای پذیرش هستند که تحصیل در این دانشگاه‌ها نیز با پرداخت شهریه صورت می‌گیرد.

دانشگاه آزاد اسلامی نیز هر ساله اقدام به پذیرش دانشجوی دکتری می‌نماید که از سال 96، آزمون دکتری دانشگاه آزاد به صورت یکپارچه با آزمون دکتری سراسری و از طریق سازمان سنجش برگزار می‌شود. همچنین دانشگاه آزاد اسلامی هر ساله نسبت به پذیرش بدون کنکور داوطلبان استعدادهای درخشان در مقطع دکتری نیز اقدام می‌کند.

قصد دارید در کدام دوره قبول شوید؟ اگر حتی جواب این سوال را هم نمی‌دانید، هیچ اشکالی ندارد.

پی‌اچ‌دی تست با خدمات مشاوره رایگان دکتری منتظر شماست! کافی است به phdtest.ir مراجعه کنید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پی اچ دی تست

پی اچ دی تست؛ نخستین وب سایت تخصصی آزمون دکتری، مشاوره دکتری و اخبار دکتری بدون آزمون

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش