اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139910294866414671

تداوم طرح ساماندهی شعب موسسه اعتباری نور

کد: 139910294866414671

https://bit.ly/3iqBypa

، تهران , (اخبار رسمی): موسسه اعتباری نور طرح ساماندهی شعب خود را جهت افزایش بهره‌وری در دستور کار قرار داد.

تداوم طرح ساماندهی شعب موسسه اعتباری نور
تداوم طرح ساماندهی شعب موسسه اعتباری نور

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری نور، این موسسه در راستای اجرای سند تحول راهبردی، افزایش بهره‌وری، طرح ساماندهی و آمایش شعب خود را آغاز کرد.
این گزارش می‌افزاید، این موسسه که از ادغام شعب دو تعاونی پیشگامان همیاران یزد، کارسازان آینده و صندوق قرض الحسنه ریحانه گستر مشیز در سال 1394 با 336 شعبه شروع به فعالیت کرد، تاکنون تعداد 44 شعبه خود را با توجه به پراکندگی نامناسب و فاصله مکانی، ادغام کرده و درحال حاضر با 292 شعبه در سراسر کشور فعالیت می‌کند.
از آنجایی که پراکندگی صحیح شعب در اقصی‌نقاط کشور و نیز تناسب تعداد شعب با حجم منابع و مشتریان یکی از مهم ترین شاخص‌های افزایش بهره‌وری درمیان بانک‌ها و موسسات اعتباری است، این موسسه درنظر دارد در افق 4 ساله آینده با هدف افزایش بهره‌وری، سودآوری و خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به مشتریان، روند ساماندهی و آمایش شعب خود را تداوم بخشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه اعتباری نور

موسسه اعتباری نور باهدف خدمت‌رسانی به مردم در روزهای آغازین آبان سال 1391 با اعلام آمادگی برای تجمیع تعاونی‌های‌ اعتبار کارسازان آینده، پیشگامان کویر یزد، صندوق‌های قرض‌الحسنه ریحانه گستر و مشیز نخستین گام‌های خود را برای ورود به شبکه بانکی کشور برداشت. بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 21/11/1392 موافقت خود را با تأسیس موسسه اعتباری نور از محل تجمیع تعاونی‌های اعتبار ذکرشده به سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد و سرانجام این موسسه در تاریخ 29/2/1394 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت رسید و در تاریخ 11/4/1394 موفق به اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی شد. در حال حاضر این موسسه با بیش از 300 شعبه در سراسر کشور به‌مانند سایر بانک‌ها و موسسات اعتباری، انواع خدمات بانکی را نظیر جذب سپرده‌های اشخاص حقیقی و حقوقی، اعطای تسهیلات در قالب طرح‌های اعتباری متنوع و کارت‌های اعتباری، خدمات چکاوک، صدور ضمانت‌نامه‌های بانکی، ارائه پایانه‌های فروش، انواع خدمات بانکداری الکترونیک شامل اینترنت‌بانک، همراه بانک، تلفن‌بانک و ... را نیز به هم‌وطنان و مشتریان خود ارائه می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه