اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139912024924115061

هر آنچه که باید درباره نرم افزار حسابداری شرکت خدماتی بدانید!

کد: 139912024924115061

https://bit.ly/3siPe9B

، تهران , (اخبار رسمی): نرم افزار حسابداری شرکت خدماتی هوشمند نوین به نحوی طراحی شده است که می‌تواند تمامی محاسبات مورد نیاز شرکت‌های خدماتی را به راحت‌ترین روش ممکن به انجام برساند. بنابراین با کاربرد این نرم افزار حسابداری، چنین شرکت‌هایی می‌توانند به صرفه‌جویی بسیار زیادی در زمان خود دست یابند.

هر آنچه که باید درباره نرم افزار حسابداری شرکت خدماتی بدانید!
نرم افزار حسابداری شرکت خدماتی هوشمند نوین

از طرف دیگر با استفاده از این نرم افزار هوشمند، هزینه‌های شرکت را نیز با کاهش مواجه می‌کنند و می‌توانند صورت‌های مالی شرکت خدماتی خویش را به آسانی پیگیری نمایند و به امور آن رسیدگی کنند. نرم افزار حسابداری خدماتی هوشمند نوین دارای ویژگی‌های قابل توجهی است. از جمله این ویژگی‌ها این است که این نرم افزار به گونه‌ای طراحی شده است که از طریق کاربرد آن، امکان وصول چک، صدور آن، دریافت، عودت، گزارش و سررسید چک‌ها و…. برای شرکت‌های خدماتی فراهم می‌شود.

شرکت‌ های خدماتی چگونه شرکت‌هایی هستند؟

شرکت‌های خدماتی به شرکت‌هایی گفته می‌شود که نیازمند استفاده و به کارگیری مواد اولیه نیستند. در حقیقت فعالیت اساسی چنین شرکت‌هایی، این است که به خرید و فراهم نمودن وسائل مورد نیاز خدماتی و یا ارائه خدمات مختلف اقدام نمایند. بنابراین لازم است حتما هزینه‌ای را برای دستیابی به این اهداف، در نظر بگیرند. چنین شرکت‌هایی با ارائه این خدمات، به درآمد و سود دست می‌یابند.
نرم افزار حسابداری شرکت خدماتی هوشمند نوین در این زمینه می‌تواند به صاحبان مشاغل و شرکت‌های خدماتی کمک کند؛ چرا که این نرم افزار از ویژگی مقیاس‌پذیری بهره‌مند شده است و از طرف دیگر امکان رشد و گسترش این نرم افزار نیز در طراحی اولیه آن، در نظر گرفته شده؛ بنابراین، این امکان وجود دارد که کاربران این سیستم، بتوانند جزئیات مورد نظر خود را که مطابق با نیازهای صاحبان کسب وکار است به آن اضافه کنند.

چرا به حسابداری در شرکت های خدماتی نیازمندیم؟

به طور کلی می‌توان گفت تمامی مشاغل، برای انجام امور مالی خود و گزارش‌دهی، به حسابداری نیازمند هستند. از طرف دیگر این شرکت‌ها برای دریافت و پرداخت وام و کلیه روابط بانکی خود مجبور هستند تا از خدمات حسابداری بهره‌مند گردند.
4 ویژگی‌ نرم افزار حسابداری مناسب شرکت های خدماتی

• نیازهای مالی و جزئیات کمتر

مشاغل خدماتی و شرکت‌هایی که به این منظور توسعه یافته‌اند در مقایسه با شرکت‌های تولیدی و تجاری و بازرگانی، ممکن است نیازهای مالی و جزئیات مالی کم‌تری داشته باشند؛بنابراین، نوع نیاز آن‌ها به خدمات حسابداری نیز با شرکت‌های تجاری متفاوت است. از جمله مشاغل خدماتی می‌توان به شرکت‌های حمل و نقل، خدمات نظافتی، شرکت‌های مهندسی و معماری، خدمات کامپیوتری، خدمات حسابداری، خدمات مشاوره و روانشناسی و …. اشاره کرد.
در نرم افزار طراحی شده توسط شرکت هوشمند نوین، تمامی این شرکت‌ها و خدمات مورد نظر آن‌ها در نظر گرفته شده است. در حقیقت هر یک از مشاغل ذکر شده خدماتی، در این نرم افزار، سیستم منحصر به فرد خود را دارند.

• هزینه ارائه خدمات و نحوه محاسبه آن

شرکت‌های خدماتی برای ارائه هر گونه خدمات خود، از کارمندانی استفاده می‌کنند و آن‌ها را به استخدام خود در می‌آورند. بنابراین ارائه خدمات و هزینه‌های آنان، از جمله هزینه وکالت، هزینه مشاوره و… توسط حسابداران این شرکت‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد. معمولا حسابرسی این شرکت‌ها ممکن است به صورت هفتگی، ماهانه، ساعتی و… انجام شود که هر یک از موارد ذکر شده نیازمند استفاده از ماژول‌های جداگانه است. نرم افزار حسابداری شرکت خدماتی هوشمند نوین برای برطرف کردن نیازهای هر یک از شرکت‌های خدماتی، این امکان را برای آنان فراهم نموده است تا هر کدام از ماژول‌های مورد نیاز کسب و کار خود را تهیه نمایند.

• نحوه انجام معاملات در شرکت‌های خدماتی

به طور معمول و همان‌طور که می‌دانیم شرکت‌های خدماتی به ارائه خدمات می‌پردازند و در برابر آن، وجوهی را از مشتریان و متقاضیان خود دریافت می‌کنند و یا وجوهی را به آنان پرداخت می‌نمایند. معاملات شرکت‌های خدماتی، یا به صورت نقدی ثبت می‌شود و یا به صورت تعهدی انجام می‌پذیرد. این امر به این معنا است که در زمان ارائه این خدمت، خدمات بعدی مشتریان رزرو شده است و وجوه مربوط به آن نیز در دوره‌های بعدی دریافت می‌شود.
بنابراین یکی از ویژگی‌های اساسی نرم افزار حسابداری شرکت‌های خدماتی توسط هوشمند نوین این است که تمامی این تراکنش‌ها و صورت حساب‌ها را می‌توان در این سیستم حسابداری ویژه، ثبت و ضبط نمود.

• خدمات پیوسته شرکت‌های خدماتی

در بسیاری از شرکت‌های خدماتی، خدمات مورد نظر آن شرکت، به صورت پیوسته انجام می‌گیرد. چنین معاملاتی ممکن است به صورت‌های مختلف هفتگی، ماهانه، چند ماهه، سالانه و… تکرار شود. سیستم نرم افزار حسابداری هوشمند نوین با طراحی ویژه خود، در این گونه موارد نیز می‌تواند به شرکت‌های خدماتی کمک کند. چرا که در طراحی این نرم افزار از ویژگی‌هایی از جمله ویژگی تکرار معاملات، استفاده شده است. بنابراین نرم افزار حسابداری خدماتی رایگان هوشمند نوین با ارائه این خدمت، می‌تواند پشتیبان مناسبی در ثبت این معاملات پیوسته باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار